Agent Nieruchomości

Aleksandra Kubisz

Łódź

Studentka kierunku Inwestycje i Nieruchomości na Uniwersytecie Łódzkim oraz członkini koła naukowego SKN Real Estate. Posiada kilkuletnie doświadczenie w handlu. Jest ambitna i zawsze ukierunkowana na osiąganie postawionych, przez siebie oraz innych, celów. Dobrze zorganizowana oraz dbająca o każdy szczegół w tym co robi.

Zawsze jest w pełni zaangażowana w powierzone jej zadania. Uważa, że ciężka praca to klucz do sukcesu, a rzeczy niemożliwe nie istnieją. W pracy stawia na pozytywne relacje z klientami. Ceni w ludziach szczerość i otwartość. W wolnym czasie skupia się na samodoskonaleniu. Oprócz nieruchomości interesuje się architekturą, podróżami oraz gotowaniem. Prywatnie rozwija się w dziedzinie behawiorystki psów, jest ich wielką miłośniczką.

Referencje (1)

Proces sprzedaży z Panią Aleksandrą, z którą zawarłyśmy umowę pośrednictwa w sprzedaży mieszkania naszej mamy, przebiegł bardzo dobrze. Pani Aleksandra wykazała się ogromnym zaangażowaniem. Przygotowała mieszkanie do zrobienia profesjonalnej sesji zdjęciowej i umieściła ofertę w internecie. Podczas okresu sprzedaży zachęcała i skutecznie przekonywała potencjalnych nabywców, aż znalazł się konkretny kupiec. Bardzo dziękuje za miłą współpracę. Będę polecać wasze biuro!

Elżbieta Fajks

Wyswietl oferty (1)