Agent Nieruchomości

Aleksandra Strzemecka

Łódź

Prywatnie studentka psychologii interesująca się wszystkim, co związane z ludzką psychiką.

Sumienna, pełna energii, uwielbiająca pracę z ludźmi, naukę nowych rzeczy. Na co dzień czyta dużo książek, uczestniczy w webinarach, aby stale poszerzać swoją wiedzę, umiejętności oraz zdobywać doświadczenie. Chętnie podejmuje się nowych wyzwań i rozwijających zadań.

Referencje (2)

Dla Pani Aleksandry Strzemeckiej.
Mam sporo mądrych myśli, które mnie prowadzą przez życie. Jedna z nich to: „wszystko jest po coś i nic nie dzieje się bez przyczyny”.
Zaufałem Pani, choć innych zbywałem. Ma Pani to coś w sobie, co daje poczucie bezpieczeństwa.
Zamknęła Pani pewien etap w moim życiu.
To nie była zwykła sprzedaż i nie podjął się tego zwyczajny agent.
Niezbyt często wystawiam opinie i to nie dlatego, że mi się nie chce, tylko dlatego, że mało kto robi coś z takim oddaniem i sercem.

Łukasz Skupiński

Dziękuję Pani Aleksandrze Strzemeckiej za profesjonalne podejście do sprzedaży. Pani Ola wykazała się dużym zaangażowaniem, na bieżąco informowała o postępach w działaniach, które bardzo szybko doprowadziły do sprzedaży mieszkania - dwa tygodnie od momentu ukazania się oferty na stronie biura nieruchomości Muvon. Na każdym etapie sprzedaży nieruchomości wykazuje się świetnym przygotowaniem, rozumie wątpliwości klienta, słucha argumentów z uwzględnieniem interesów i próśb zarówno sprzedającego jak i kupującego. Miła, kompetentna, obsługa w jej wykonaniu godna polecenia.

Agata Adamczyk

Wyswietl oferty (9)