Agent Nieruchomości

Andrzej Zabawski

Jaworzno

Lubiący ludzi i pracę z nimi. Uważa, że od każdego można się czegoś nauczyć. Docenia osobisty kontakt z drugim człowiekiem, bo choć nowinki techniczne służące do komunikacji między ludźmi nie są mu obce, to jednak wciąż rozmowę w cztery oczy uważa za najlepszą formę kontaktu.

Uwielbia pracę jako pośrednik w obrocie nieruchomościami, ponieważ pomaga spełniać marzenia zarówno kupujących -te o własnym domu, jak i sprzedających – te o realizacji planów życiowych.

Zdobyte doświadczenie życiowe i takie cechy jak: uczciwość, punktualność, rzetelność, empatia, pozwalają mu na wykonywanie zawodu pośrednika w sposób który zjednuje mu ludzi. W ludziach najwyżej ceni uczciwość, wysoką kulturę osobistą, otwartość i poczucie humoru.

Większość swojego życia pracował jako fotograf ślubny i eventowy, co przyniosło rozwinięcie wysokiego poczucia estetyki. W młodości na poziomie wyczynowym grywał w szachy. Uwielbia psy.

Hobby i zainteresowania: astronomia, astrofizyka, fizyka kwantowa, nowe technologie, podróże, muzyka, literatura i kino sci-fi. Aktywna forma wypoczynku to jazda na rowerze.