Agent Nieruchomości

Marcin Kobyliński

Łódź

Przez 18 lat prowadził firmę budowlaną. Osiągnął w tym zawodzie dojrzałość i wybudował od podstaw około stu domów. Wraz ze swoją partnerką życiową stworzył wyjątkową na mapie Łodzi przestrzeń, zajmującą się rozwojem osobistym. Wcześniej studiował ekonomię na Uniwersytecie Łódzkim. W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku przez kilka lat mieszkał i pracował za granicą. W roku 2000 prowadził jedną z najbardziej znanych i lubianych łódzkich kawiarni internetowych.

Uważa, że obrót nieruchomościami to nie tylko zwykły biznes. Wie, że tu zawsze najważniejsi są ludzie i ich emocje, czasami skrajne. Dobrze rozumie, że każda transakcja jest inna i zdaje sobie sprawę z tego, że jego rolą jest wnikliwe poznanie potrzeb klienta. Zawsze przygotowuje wyjątkowe i “skrojone na miarę” oferty. Bezpiecznie przeprowadza swoich klientów poprzez finansowe i formalne meandry całego procesu.

Doświadczenie zebrane w branży budowlanej uczyniło go ekspertem w dziedzinie sprzedaży domów, choć świadomie nie stroni również od innych wyzwań.

Chociaż praca we Muvon stała się jego pasją i sposobem na życie, nie zapomina, że najważniejszą jego życiową rolą jest rola ojca i partnera. Uwielbia dalekie podróże, ale w wolnym czasie eksploruje też lokalne, miejskie zakamarki i tajemnice. Od siedmiu lat śpiewa w chórze jednego z łódzkich teatrów. To właśnie tam odkrył, że praca w zgranej grupie może owocować efektem synergii. To samo unikatowe zjawisko odnalazł też w zespole Muvon Nieruchomości.

Referencje (2)

Niniejszym poświadczam, iż Pan Marcin Kobyliński w sposób bardzo profesjonalny, rzetelny i kompleksowy pośredniczył w sprzedaży nieruchomości zabudowanej położonej w Łodzi przy ul. Piechura. Godne uznania jest przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, jak również profesjonalne i bardzo szybkie pozyskanie kupującego, jak również pomoc w pozyskaniu dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia samej transakcji sprzedaży. Polecam Freedom Nieruchomości Oddział Łódź Centrum jako profesjonalną i bardzo sprawną firmą zajmującą się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, ze wskazaniem bezpośrednio na Pana Marcina Kobylińskiego jako osoby, która w sposób w pełni profesjonalny przeprowadza przedmiotowe transakcje.

Marzena Sztajer

Polecam usługi Pana Marcina. Profesjonalnie i sprawnie przeprowadził mnie i sprzedających przez transakcję, oszczędzając wiele godzin mojego czasu.

Krzysztof Torczyński

Wyswietl oferty (2)