Agent Nieruchomości / Mentor

Maria Huk

Świnoujście / Międzyzdroje / Pobierowo

Licencjonowany pośrednik nieruchomości – nr licencji 28938

Numerologiczna Ósemka – czyli urodzony przywódca. Charakteryzuje ją niezwykła siła, odwaga, bojowość, ambicja, pewność siebie i pracowitość. Walczy jak lwica o dobro swoich klientów, każdego traktując indywidualnie.

Nie zdziw się, jak na spotkanie przyjdzie ubrana w dres 🙂 Bo dla niej bycie agentem to nie praca, to drugie życie i powołanie.

Kocha ludzi, a ludzie kochają ją.

Całe życie spędziła w handlu i wie jak się zająć Twoimi potrzebami.

Dlatego nie czekaj, poznaj Marię już dziś!

Referencje (4)

Profesjonalna i kompleksowa obsługa na bardzo wysokim poziomie.
Bardzo polecamy współpracę z Panią Marią Huk i bez wahania skorzystamy znowu.
Bardzo serdecznie dziękujemy.

11.01.2024 Dziwnów Joanna i Rick Sonnemann

Chciałbym podziękować Pani Marii Huk za pomoc w kupnie lokalu przy Promenadzie Gwiazd 34 w Międzyzdrojach. Współpraca przebiegła wzorowo i zakończyła się kupnem wspomnianej nieruchomości. Dzięki doświadczeniu w sprzedaży i znajomości spraw notarialnych oraz prawnych jakimi wykazała się Pani Huk, udało mi się bezpiecznie i bez stresu zakupić lokal. Praca została wykonana bardzo sumiennie i z pełnym zaangażowaniem. Komunikacja była wzorowa, otrzymywałem natychmiast odpowiedzi na moje pytania, bez względu na dzień tygodnia. Cenię sobie bardzo Panią Huk za jej lojalność i słowność. Życzę każdemu kupującemu współpracy z takim fachowcem.

05.01.2024 Paderborn Niemcy Marek Wołek

Pani Maria to świetny agent z ikrą. Nie tylko pomogła mi kupić apartament w Międzyzdrojach, ale także w ciągu 3 tygodni znalazła klienta na moje mieszkanie w cenie jakiej chciałem. Taki pośrednik to skarb. Każda kolejna nieruchomość sprzedawana i kupowana będzie teraz już tylko z Panią Marią!

Czajęczyce, 5.11.2023 r.

Nobis Andrzej

Polecam współpracę z całego serca. Pani Maria nie tylko pomogła kupić mi działkę, ale też wynegocjować lepszą cenę. Dodatkowo korespondowała z doradcą kredytowym załatwiając za mnie wszelkie formalności. Taki agent jest na wagę złota!

Gorzów Wielkopolski, 2.08.2023 r.

Łukasz Podolak

Wyswietl oferty (26)