Agent Nieruchomości

Natalia Pawłowska

Łódź

Błyskotliwa, ambitna i pełna pasji agentka, która nie boi się żadnych wyzwań oraz cały czas dąży do samodoskonalenia. Studiuje na kierunku Inwestycji i nieruchomości, a zdobytą wiedzę skutecznie stosuje w praktyce pomagając swoim klientom.

Do sprzedaży nieruchomości podchodzi z ogromną odpowiedzialnością i zaangażowaniem, jej priorytetem jest zaufanie klienta, którego komfort stawia na pierwszym miejscu. Zawsze jest w pełni przygotowana, a jej kreatywny sposób myślenia pozwala znaleźć korzystne wyjście z każdej sytuacji. W ludziach ceni sobie uczciwość oraz lojalność, a dzięki poczuciu humoru oraz dystansowi do samej siebie bez problemu nawiązuje relacje z klientami.

Interesuje się psychologią i kinematografią, w wolnym czasie chodzi na siłownię oraz angażuje się w rozwój studenckiego koła naukowego Real Estate, gdzie zasiada w zarządzie.

Referencje (2)

Polecam współpracę z firmą MUVON, a w szczególności chciałabym podziękować Pani Natalii Pawłowskiej, która reprezentowała biuro, za pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Zawsze i w każdej porze mogłam liczyć na kontakt, jej pomoc oraz szczegółowe wyjaśnienie wszystkich zagadnień dotyczących sprzedaży. Cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie i udało się sprzedać mieszkanie szybko i na dobrych warunkach. Mogę bardzo serdecznie i z czystym sumieniem polecić firmę MUVON. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję.

Henryka Michalecka

Proces sprzedaży z Panią Natalią, z którą zawarłyśmy umowę pośrednictwa w sprzedaży mieszkania naszej mamy, przebiegł bardzo dobrze. Pani Natalia wykazała się ogromnym zaangażowaniem. Przygotowała mieszkanie do zrobienia profesjonalnej sesji zdjęciowej i umieściła ofertę w internecie. Podczas okresu sprzedaży zachęcała i skutecznie przekonywała potencjalnych nabywców, aż znalazł się konkretny kupiec. Bardzo dziękuje za miłą współpracę. Będę polecać wasze biuro!

Elżbieta Fajks

Wyswietl oferty (6)