Agent Nieruchomości

Piotr Bakuła

Ostrołęka

Aktywny, konsekwentny w działaniu i dążeniu do celu z zadaniowym podejściem do pracy. Bez wahania podejmuje trudne tematy i wyzwania. Wszędzie widzi nowe możliwości i twierdzi, że praktycznie każdy problem da się rozwiązać.

Taką osobą jest dla niego agent nieruchomości, osobą od rozwiązywania różnych problemów z jakimi borykają się jego klienci. W biznesie i sprzedaży kieruje się zasadami Roberta T. Kiyosaki i Blaira Singera.  

Hobbystycznie zajmuje się tworzeniem mebli w stylu loft oraz winiarstwem, z zamiłowania biegacz długodystansowy.

Referencje (2)

Pan Piotr Bakuła budzi zaufanie i wspaniale buduję pozytywne relacje z klientem. Zaufanie dla mnie jako klienta jest sprawą kluczową. Przez cały czas pośredniczenia jest tak samo na maksimum zaangażowany w kontakcie z klientem i wspieraniu transakcji. Panie Piotrze na podstawie mojej transakcji, której Pan pośredniczył mogę zapewnić, że zadbał Pan o wszystkich czyli kupującego i sprzedającego. Zdecydowanie polecam Pana.

Andrzej Ślaza

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Piotra Bakuły, za fachową pomoc, doradztwo, zarówno przy sprzedaży budynku usługowego jak rownież przy zakupie mieszkania, pełny profesjonalizm.

Z poważaniem,

Marek Boruch

Wyswietl oferty (20)