Agent Nieruchomości

Sylwia Sondej

Rzeszów

Sylwia to ekstrawertyczka pełna pozytywnego entuzjazmu i energii, która czerpie radość z interakcji z ludźmi. Jest doskonale zorganizowana, rzetelna i konsekwentna działaniu, co sprawia, że jest świetną towarzyszką zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Ceni sobie samorozwój i samodoskonalenie, zawsze znajduje na nie czas i przestrzeń w swoim zabieganym życiu. Nieustannie rozwija się i pogłębia swoją wiedzę, zwłaszcza w obszarze nieruchomości, który stał się jej pasją. Praca agenta nieruchomości to dla niej doskonały krok na przód w budowaniu swojej kariery, gdyż łączy w sobie wiedzę, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego.

Na co dzień prowadzi bardzo aktywny tryb życia, aż ciężko uwierzyć, że jej doba ma tylko 24h. Studiuje, pracuje, rozwija swoje hobby, do których należy sport, czytanie książek i podróże. Każdego dnia stara się być lepsza i mimo tego natłoku zadań, zawsze znajdzie czas na wszystko.

Niezawodna, obdarzona empatią, jest w stanie dogadać się z każdym i nie ma dla niej zadań niewykonalnych. Jej największe atuty to samodyscyplina, konsekwencja, odwaga i zaangażowanie w każde działanie.