Agent Nieruchomości / Koordynator ds. Rynku Pierwotnego

Daria Fijołek

Łódź

Jedna z młodszych agentek biura. Jej młody wiek w połączeniu z determinacją w działaniach i kreatywnością idealnie sprawdza się w pracy pośrednika nieruchomości.

Interesuje się wieloma rzeczami, ale jej pasją jest głównie próbowanie nowych aktywności w życiu. Nie boi się wyzwań, wręcz przeciwnie, chętnie je podejmuje. W życiu prywatnym jak i zawodowym ceni sobie lojalność i oddanie.

Jako cel stawia sobie jak najlepsze relacje z otoczeniem, w których priorytetem dla niej jest zaufanie. W pracy jest konkretna i stanowcza, często bezkompromisowa.

Każdy kto ją zna wie, że powierzone jej zadania będą wykonane dokładnie i rzetelnie.

Referencje (10)

Polecam! Pani Daria oraz Pan Dominik staniali na wysokości zadania i poprowadzili z sukcesem sprzedaż naszego mieszkania w zaledwie tydzień!

Weronika Królikowska

Serdecznie polecam Pana Jacka Zgierskiego i Panią Darię Fijołek. Bardzo profesjonalne podejście i przeprowadzenie sprzedaży domu oraz zakupu 2 mieszkań. Formalności prowadzone na każdym kroku od A do Z. Świetna współpraca z klientami. Polecam każdemu.

Patrycja Piłat

Serdecznie polecam firmę MUVON, a przede wszystkim usługi pani Darii Fijołek. Pani Daria to osoba bardzo pogodna, życzliwa, kompetentna i niesamowicie pracowita. Każde nasze spotkanie przebiegało sprawnie i w miłej atmosferze. Dzięki profesjonalnemu podejściu transakcja sprzedaży mieszkania nastąpiła szybko, była rzetelnie przygotowana i przeprowadzona. Doceniam profesjonalizm, skuteczność i zrozumienie oczekiwań. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panią Darią. Dziękuję bardzo i pozdrawiam.

Mirosław Marks

Bardzo polecam biuro MUVON, a zwłaszcza Panią Darię Fijołek, która jest nie tylko bardzo miła ale też kompetentna i niezwykle pracowita. Byłam pod wrażeniem tego jak sprawnie radzi sobie z załatwianiem spraw w urzędach, umawianiem terminów w pandemii i organizowaniem dokumentów. W ostatnich czasach to naprawdę nie jest łatwe, a Pani Daria organizowała to wszystko jak w zegarku. Jestem pewna, że będę korzystać z tego biura w przyszłości.

Zuzanna Kasprzyk

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panią Darią. Cały proces zakupu domu przebiegł szybko i bezproblemowo. Pani Daria jest bardzo kompetentna, pomaga z wielkim zaangażowaniem. Pomogła nam przejść przez całą transakcję bardzo szybko i sprawnie. Jest bardzo dyspozycyjna. Kontakt z Panią Darią był zawsze bardzo łatwy i przyjemny. Polecamy .

Zofia Lisowska

Jesteśmy Szwajcarami. Po 14 latach mieszkania w Głownie w grudniu 2020 roku wróciliśmy do Szwajcarii. Kto pomoże nam sprzedać mieszkanie? To było nasze wielkie pytanie. Przez znajomego nawiązaliśmy kontakt z Panem Jackiem i Panią Darią z Freedom. Doświadczyliśmy nie tylko bardzo dobrych kompetencji, ale także prawdziwe relacje i pomocne rady oraz ogromnej chęci odpowiedzi na prośby. Możemy tylko polecić „Freedom” z jego dobrymi pracownikami, Panią Darią i Panem Jackiem! Mogliśmy im całkowicie zaufać, a oni okazali nam ogromne zaangażowanie. Z wielką wdzięcznością, Maria i Wilhelm.

Wilhelm und Maria Schweyer

Jesteśmy strona kupująca zatem na panią Darię Fijołek trafiliśmy z urzędu. Mimo młodego wieku p. Daria okazała się osoba kompetentna, zawsze dyspozycyjna, pomocną i cierpliwa. Odbierała telefonu nawet w dni wolne od pracy. Kiedy potrzebowaliśmy informacji nie zostawiła nas bez pomocy. Pierwszy raz korzystaliśmy x usług agencji nieruchomości i jeżeli ktoś szukałbyś współpracy z takim biurem bez wahania polecimy Wasze biuro i oczywiście panią Darię Fijołek.

Krzysztof i Monika Smolińscy

Miałam okazję współpracować z panią Darią Fijołek, za jej pośrednictwem dokonałam sprzedaży mieszkania i zakupy innego. Polecam współpracę z panią Darią, jest bardzo kompetentną osobą, elastyczną i godną zaufania. Jest jednocześnie sympatyczną osobą i w pełni zaangażowaną w prowadzoną sprawę.

Aleksandra Kleszczyńska

Jestem bardzo zadowolona w 100%. Uzyskałam wszelką pomóc, a Pani Daria to bardzo życzliwa, pomocna osoba oraz zawsze dostępna. Podczas współpracy nie było żadnych problemów ,wszystko zostało sprawnie załatwione. Z całego serca polecam!

Yana Askerova

Bardzo polecam biuro Freedom, a zwłaszcza Panią Darię Fijołek, która nie tylko jest bardzo miła, ale też kompetentna i niezwykle pracowita. Byłam pod wrażeniem tego jak sprawnie radzi sobie z załatwianiem spraw w urzędach, umawianiem terminów w pandemii i organizowaniem dokumentów. W ostatnich czasach to naprawdę nie jest łatwe, a Pani Daria organizowała to wszystko jak w zegarku. Jestem pewna, że będę korzystać z tego biura w przyszłości

Zuzanna Kasprzyk

Zobacz więcej
Wyswietl oferty (24)