Sprzedaj
nieruchomość z MUVON

Znajdziemy klientów, wynegocjujemy dobrą cenę i bezpiecznie dopniemy transakcję.
Zobacz, jak działamy

Jaką nieruchomość chcesz sprzedać?


  Sprzedaż mieszkania to skomplikowana sprawa? Nie z nami!

  Średni czas sprzedaży
  nieruchomości to u nas 49 dni.

  80% mieszkań sprzedajemy w
  3 miesiące.

  Negocjujemy finalną cenę sprzedaży
  średnio o 3,8% wyższą niż ofertowa.

  Jak zajmiemy się sprzedażą Twojej nieruchomości?

  1

  KROK 1

  Rozmawiamy o Twoich oczekiwaniach

  Ile chcesz zyskać na sprzedaży? Jak szybko chcesz zbyć nieruchomość? A może chcesz jednocześnie kupić nowe mieszkanie? Chcemy dokładnie wiedzieć, na czym Ci zależy, żeby uzyskać dla Ciebie jak najkorzystniejsze warunki transakcji.
  2

  KROK 2

  Przygotowujemy ofertę

  Niekiedy wystarczą lepsze zdjęcia i bardziej zachęcający tekst w ogłoszeniu, żeby ruszyła lawina zainteresowanych kupnem. Podkreślimy atuty nieruchomości tak, że ewentualne wady przestaną być przeszkodą.
  3

  KROK 3

  Docieramy do klientów

  Google, Facebook, branżowe portale ogłoszeniowe – przetrząśniemy internet, żeby dotrzeć do zainteresowanych kupnem. Należymy do największej sieci agentów nieruchomości z dostępem do unikalnej bazy klientów poszukujących. Dzięki temu szybko znajdziemy nowego właściciela Twojej nieruchomości.
  4

  KROK 4

  Finalizujemy transakcję

  Bezpieczna transakcja? Z nami masz to jak w banku. Bierzemy na siebie negocjacje z klientami i konieczne formalności. Korzystamy ze wsparcia prawnika i doradcy finansowego, więc przygotujemy dokumenty sprzedaży i podpowiemy, jak sprawnie przekazać nieruchomość. I zawsze nam zależy, aby zadowolone były obydwie strony transakcji.

  Sprzedaj nieruchomość
  ze specjalistami Muvon!

  Dowiedz się jak możemy Ci pomóc.

  Nasi agenci nieruchomości to doświadczeni sprzedawcy, którzy dostrzegą w Twoim wyjątkowym lokalu maksimum potencjału, które zainteresuje wielu potencjalnych, nowych właścicieli. Opowiedz nam już dziś jak możemy pomóc!

  Trudna nieruchomość? Niech no zerkniemy…

  Podejmujemy się wyłącznie nieruchomości, które oceniliśmy jako realne do sprzedaży. A nie zniechęcają nas przeszkody. Kłopotliwa lokalizacja? Zawiła sytuacja prawna nieruchomości? Wiemy, jak prostować takie problemy. Dlatego osiągamy 94% skuteczności w sprzedaży.

  Powiedz, jaką
  nieruchomości chcesz sprzedać,
  a my zajmiemy się resztą


   Jak sprzedać swoją nieruchomość?
   – szybko i bezproblemowo.

   Nasze Biuro Nieruchomości Muvon pomaga w wynajmie i sprzedaży lokali mieszkalnych, usługowych, domów, działek oraz inwestycji deweloperskich. Rynek Nieruchomości, szczególnie rynek wtórny, wymaga skoncentrowanego działania, doświadczenia oraz promocji na wielu poziomach. Każda z tych części pozwala podnieść ostateczną cenę, czyli bezpośredni zysk dla Ciebie oraz pomaga odnaleźć potencjalnego kupca w krótszym czasie.

    

   Sprzedaż domu, mieszkania czy działki bez niepotrzebnych problemów.

    

   Specjaliści Muvon działają w całej Polsce, a stosując odpowiednie narzędzia oferujemy skuteczną sprzedaż. Skup swoją uwagę na przeprowadzce, pracy, własnym biznesie czy dowolnej, ważnej dla Ciebie kwestii, a sprzedaż nieruchomości zostaw nam. Profesjonalny marketing, stworzony dzięki wielu transakcjom, technologiczne zaplecze, szczegółowe wyceny nieruchomości, skuteczne metody sprzedaży oraz uatrakcyjnienie wystawianego ogłoszenia dzięki zastosowaniu Home Stagingu. Wszystkie metody mają pomóc potencjalnemu nabywcy podjąć decyzję, zaprezentować Twoją nieruchomość z najlepszej strony oraz pomóc w podpisaniu umowy.

    

   Sprzedaj nieruchomość z naszą pomocą. Usługa biura nieruchomości Muvon obejmuje między innymi zawarcie umowy, niezbędne przy sprzedaży lokali użytkowych. Wystawienie ogłoszenia na własną rękę to sposób, na który decyduje się coraz więcej osób, jednak bez odpowiedniego przygotowania może to okazać się nieskuteczne. Nieruchomości w Polsce, różne inwestycje, spora ilość konkurencyjnych ofert to tylko kilka zmiennych, które utrudniają skuteczną sprzedaż. Ceny nieruchomości zmieniają się w sposób dynamiczny, a kwestie formularzy, dokumentacji, spraw u notariusza i wiele więcej to szczegóły, które potrafią kosztować każdego właściciela dużo czasu.

    

   Zakup mieszkania czy jego sprzedaż to kosztowana sprawa i nie mówimy tutaj tylko o gotówce czy potencjalnych ratach. Tracimy często sporo czasu i nerwów, a bardzo często ciężko zobaczyć koniec tego procesu. Muvon cechuje pełen profesjonalizm, lata doświadczeń, ale również chęć dzielenia się swoją wiedzą i pomoc w sprawach tak skomplikowanych jak sprzedaż nieruchomości. Chcesz mieć pewność, ze Twoja własność w szybki i opłacalny dla Ciebie sposób trafi w dobre ręce? Sprzedaj nieruchomość razem z nami, skorzystaj z oferty i pomocy naszych agentów.

    

   Sprzedaj nieruchomość z nami!

    

   Serdecznie zapraszamy do kontaktu lub poprzez podstronę. Koniecznie odwiedź również naszą stronę na Facebooku.