Nieruchomości na sprzedaż od Pośredników MUVON!

 

Chcesz wiedzieć co możemy dla Ciebie zrobić? Jak możemy pomóc? Sprawdź grono wykwalifikowanych specjalistów Muvon. Agenci nieruchomości, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu oraz dziesiątkom sprzedanych domów, działek czy lokali, potrafią doradzić bez względu na metraż, lokalizację, rynek i wiele innych. Czy Twoje mieszkanie na sprzedaż, dom czy bliźniak, to nowa inwestycja, przestronna lub przytulna nieruchomość, apartament, mieszkanie parterowe z balkonem lub bez? Doradzimy jak je sprzedać lub wynająć. Powierzchnia, mieszkanie rozkładowe, piętro w budynku czy inne szczegóły to w naszych oczach parametry, które mogą stać się preferencją potencjalnego najmującego lub przyszłego właściciela.

Oferujemy nieruchomości na sprzedaż z rynku pierwotnego, wtórnego z kilku województw, a nasze skoncentrowane działania rozszerzają się nieustannie, aby dostarczać wiedzę oraz doświadczenie naszych Agentów. Rozpoczynaliśmy od centrum Łodzi i jej okolic. Następnie rozszerzyliśmy markę Muvon na całe województwo łódzkie, a teraz jesteśmy w większości województw na raz i to na pewno nie koniec naszej wspólnej przygody.

 

Dlaczego pośrednik nieruchomości to dobre rozwiązanie?

Wielokrotnie słyszycie, że najcenniejszą rzeczą jaką mamy i możemy dać drugiemu człowiekowi jest czas. W biegnącym coraz szybciej świecie, pełnym tak wielu możliwości, że brakuje dnia, aby z nich skorzystać, wynajem czy sprzedaż nieruchomości rodzi spory problem. Wyobraź sobie sytuację, w której postanawiasz zbyć lub wystawić na wynajem jedno z mieszkań, które pewnego dnia stało się Twoją własnością.

Gdzie rozpocząć cały proces? Gdzie najlepiej wystawić ogłoszenia? Jak skonstruować umowę? Zdjęcia do oferty zrobić samemu czy jednak zamówić fotografa? Jak cena będzie odpowiednia? Odnalezienie odpowiedzi na te i inne pytania już kosztuje sporo czasu, a samo działanie przy braku doświadczenia to metoda prób i błędów, które potrzebuje jeszcze więcej naszej uwagi. Dodatkowo tysiące telefonów, rozmów czy spotkań sprawia, że Twoja energia po prostu umyka. Dodatkową kwestia jest fakt, iż ludzie coraz rzadziej komunikują się w najprostszy, znany nam sposób, czyli rozmową. Wolą komunikatory, wiadomości tekstowe, w których niemożliwym jest wręcz zawrzeć tak wiele szczegółów.

Rolą agenta nieruchomości jest koordynacja oraz zabezpieczanie transakcji, tak, aby obie strony, czyli sprzedający oraz kupujący, dotrzymywały postawionych przed sobą warunków oraz obietnic. Bezpieczeństwo Twoich interesów to dla nas priorytet. Każdy miesiąc zwłoki w sprzedaży nieruchomości to strata finansowa. Mowa tutaj o rosnących ratach kredytów, kosztach utrzymaniowych lokalu, działki czy domu, opłatach za energię i innych. Pragniemy pomóc Ci nadać temu odpowiedni priorytet.

Kiedy postanawiamy zakupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? Najczęściej wtedy, gdy w diametralny sposób zmienia się nasza sytuacja życiowa. Wiele z wydarzeń to trudne chwile, takie jak odejście kogoś bliskiego, trudna sytuacja finansowa (wzrost raty kredytu hipotecznego, rosnące ceny paliw i energii), rozwód i wiele innych. Z bardziej neutralnych emocjonalnie, jednak nadal trudnych w organizacji zmian to przeprowadzka do innego miasta czy nowa praca.

Mamy oczywiście również te dobre, miłe chwile, którymi są narodziny dzieci, ślub, znaczące polepszenie się sytuacji finansowej czy chęć rozwoju. Każda z wymienionych sytuacji wiąże się z dużą dawką emocji, przeżyć i problemów, które nie powinny w takich chwilach być zakłócane przez kwestie formalne, tworzenie ogłoszeń czy szukania chętnych. Wynajęcie pośrednika nieruchomości to Twój sposób na odciążenie się z problemów i ograniczenie niepotrzebnych emocji, które w tych sytuacjach przejmują kontrolę.

 

Jak pośrednicy z Muvon mogą pomóc Tobie?

Tworząc naszą ofertę, postawiliśmy przede wszystkim na kompleksowość oraz ulepszanie usługi, dzięki budowanemu doświadczeniu. Będąc od wielu lat na rynku, wiemy bardzo dobrze jak przygotować Ciebie oraz Twoją nieruchomość na rodzaj transakcji, którą chciałbyś wykonać. Realizujemy całość od A do Z, przeprowadzając Cię przez proces, aby jak najbardziej odciążyć Cię z niepotrzebnych formalności, szczegółów oraz zapewnić Ci jak najbardziej atrakcyjną ofertę.

W naszej opinii, kluczową kwestią jest transparentność oraz otwartość w działaniu, dlatego naszym celem jest utrzymywanie stałego oraz aktywnego kontaktu z Klientem, czyli Tobą, abyś wiedział na czym aktualnie stoimy. Wykorzystując naszą wiedzę, doświadczenie oraz nowoczesne rozwiązania cyfrowe, jesteśmy w stanie w łatwy i kontrolowany sposób wycenić Twoją nieruchomość, poznać graniczne wartości oraz zaproponować Ci atrakcyjną ofertę zbycia Twojej nieruchomości na sprzedaż.

Nowe mieszkanie, 2 pokoje na 3 piętrze? Parter? Daleko od centrum? Dziesiątki parametrów i czynników wpływa na cenę nieruchomości, my wiemy jak je sprawdzić! Nieruchomości na sprzedaż to nasza specjalność.

Co możesz zrobić Ty?

Jaki jest idealny scenariusz sprzedaży Twojej nieruchomości? Jak wiele chciałbyś zrobić Ty? Muvon proponuje najprostszą w obsłudze usługę pośrednictwa sprzedaży nieruchomości. Przekazujesz nam informacje na temat Twojego lokalu (m2, lokalizacja i kilka innych szczegółów), interesującą Cię cenę sprzedaży lub wynajmu (górna i dolna granica). Następny krok to podpisanie dokumentów u notariusza lub umowy wynajmu. Tak zakańczamy proces. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów!

Jak szybko sprzedać dom, mieszkanie czy działkę?

 

Dlaczego warto korzystać z usług pośrednika nieruchomości?

Korzystanie z usług pośrednika nieruchomości może pomóc w uzyskaniu lepszej ceny i warunków transakcji. Pośrednik ma dostęp do informacji o lokalnych rynkach, których moglibyśmy nie znać. Ponadto, pośrednicy są specjalistami w negocjacjach i potrafią skutecznie reprezentować swoich klientów, co sprawia, że transakcja jest mniej stresująca i bardziej opłacalna.

 

Dlaczego warto podpisać umowę na wyłączność z pośrednikiem nieruchomości?

Podpisanie umowy na wyłączność z pośrednikiem nieruchomości może przynieść wiele korzyści. Po pierwsze, pozwala to sprzedającemu skupić się na jednym pośredniku i mieć pewność, że będzie on działał zgodnie z jego interesem. Po drugie, dzięki temu możliwe jest ustalenie stałego planu marketingu oraz promocji nieruchomości, co oznacza większe szanse na jej szybką sprzedaż. Ponadto podpisanie umowy gwarantuje odpowiedni profesjonalizm i dobrze określone procedury postępującego procesu sprzedaży lub kupna nieruchomości. Wreszcie umowa ta chroni obie stron przed ewentualnymi sporami dotyczącymi otrzymywania prowizji czy innych opłat – czyli pełne bezpieczeństwo transakcji!

 

Jak Muvon pomaga w sprzedaży czy wynajmie? Nieruchomości na sprzedaż od zaraz!

Nie wiesz czy dane osiedle, dzielnica czy zabudowa jest bardziej atrakcyjna dla potencjalnego kupującego? Jak pokazać najważniejsze aspekty nieruchomości? Czy wykończenie w wysokim standardzie to konieczność? Wiemy jak kompleksowo zadziałać z każdą nieruchomością na sprzedaż! W Twojej ocenie dana lokalizacja może być zbyt oddalona od centrum, aby była atrakcyjna. Potencjalny kupujący szuka cichej i spokojnej dzielnicy, z dla od miasta. Pomożemy Wam spotkać się na wspólnej ścieżce!

Jak wygląda proces sprzedaży nieruchomości we współpracy z MUVON? Nieruchomości na sprzedaż krok po kroku!

 

  1. Ocena potencjału Twojej nieruchomości na sprzedaż

Ocenimy Twoją nieruchomość na sprzedaż i podpowiemy, jak lepiej dopasować ofertę do obecnej sytuacji na rynku. Wybierzemy dla Ciebie odpowiednią strategię, uwzględniając cenę i czas sprzedaży w zależności od Twoich potrzeb.

  1. Przygotowanie indywidualnej oferty nieruchomości na sprzedaż

Zrobimy odpowiednią sesję fotograficzną, home staging, film z drona oraz odpowiedni opis oferty. Wszystko zawsze na najwyższym poziomie.

  1. Marketing oferty

Dbamy o silny start oferty, bo wiemy, jak ważne jest, aby zaraz po ukazaniu się ogłoszenia jak najwięcej osób ją poznało. Będziemy również dbać o odpowiedni zasięg oferty nieruchomości na sprzedaż.

  1. Spotkania i prezentacje

Zajmiemy się również odbieraniem telefonów, umawianiem spotkań i prezentacją nieruchomości w systemie „Dni Otwartych”. Rozumiemy, jak ważny jest Twój czas, dlatego te czynności w pełni bierzemy na siebie.

  1. Analiza statystyk i obserwacja rynku

Dzięki analizowaniu statystyk ogłoszeń mamy prawdziwy obraz tego co się dzieje z ofertą. Dodatkowo na bieżąco monitorujemy lokalny rynek i wyciągamy wnioski w celu poprawy skuteczności działań.

  1. Negocjacje i zabezpieczenie transakcji

Negocjujemy dla Ciebie jak najlepsze warunki sprzedaży, działając zawsze dla dobra transakcji. Dbamy o to, aby cały proces przebiegał bezpiecznie, a formalności były załatwione szybko i sprawnie.

  1. Przekazanie nieruchomości

Jesteśmy z Tobą do samego końca transakcji i uczestniczymy w przekazaniu nieruchomości nowemu nabywcy.

Nieruchomości w Polsce centralnej, nad morzem i wielu województwach – poznaj ofertę Muvon

Nieruchomości na sprzedaż z rynku pierwotnego i wtórnego. Bez względu na to czy Twoje mieszkanie jest w pełni rozkładowe, zlokalizowane na obrzeżach lub w centrum, na 2 lub 10 piętrze, 2 czy 3 pokoje – pomożemy stworzyć ofertę nieruchomości, która pozwoli ją w szybki i efektywny sposób sprzedać lub wynająć. Mieszkania o powierzchni nie przekraczającej konkretnego metrażu, rozkładowe mieszkanie w stanie deweloperskim, nieruchomość dla osób szukających klimatycznej kamienicy czy lokal usługowy o wskazanych parametrach. Każdy opis mieszkania, domu czy działki jest dobry, bo każda nieruchomość ma wystarczający potencjał, aby ktoś był zainteresowany jej kupnem.

Serdecznie zapraszamy również na naszą stronę na Facebooku oraz Instagramie. Odnajdziesz tam najnowsze informacje, oferty nieruchomości na sprzedaż, opinie naszych klientów i wiele więcej!

nieruchomości na sprzedaż

Nasz Zespół

Broker Nieruchomości / Mentor

Głowno / Łódź  

Jacek Zgierski

Oferty: 28

Poznaj mnie

Broker Nieruchomości

Łódź  

Krystian Chruścielewski

Oferty: 24

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Wrocław  

Łukasz Woźniak

Oferty: 23

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Łódź  

Patrycja Żyłka

Oferty: 22

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Tuszyn / Łódź  

Dorota Świerczyńska

Oferty: 20

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości / Koordynator ds. Rynku Pierwotnego

Łódź  

Daria Fijołek

Oferty: 18

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Ostrołęka  

Piotr Bakuła

Oferty: 16

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Rewal / Mrzeżyno / Kołobrzeg  

Anna Słaby

Oferty: 15

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Łódź / Zduńska Wola  

Daniel Szczerba

Oferty: 14

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Poznań / Wronki  

Dawid Hatka

Oferty: 14

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Szczecin  

Justyna Stelmach

Oferty: 14

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Żary / Żagań  

Bartłomiej Błoński

Oferty: 12

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Łódź  

Maciej Świtaj

Oferty: 12

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Biała Podlaska / Włodawa  

Aneta Lecyk

Oferty: 12

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Łódź  

Marzena Kisielska

Oferty: 11

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Gorzów Wielkopolski / Międzyrzecz / Międzychód  

Urszula Buchholtz

Oferty: 11

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości /Mentor

Kielce  

Janusz Syska

Oferty: 10

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Łódź  

Jakub Kopa

Oferty: 10

Poznaj mnie

Broker Nieruchomości / Mentor

Łódź  

Roger Pietkiewicz

Oferty: 10

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Łódź  

Ewa Rybak

Oferty: 9

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Katowice  

Agata Wowra

Oferty: 9

Poznaj mnie

Broker Nieruchomości / Mentor

Opoczno / Łódź  

Mariusz Turliński

Oferty: 9

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Łódź  

Halina Forszewska

Oferty: 9

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Aleksandrów Łódzki / Łódź  

Jakub Karasiński

Oferty: 9

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Zielona Góra  

Dominik Więcek

Oferty: 8

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Poznań / Wronki  

Adam Pacholak

Oferty: 8

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Łódź  

Natalia Pawłowska

Oferty: 8

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Łódź  

Paulina Łukasiewicz

Oferty: 8

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Koluszki / Łódź  

Dariusz Grzelak

Oferty: 8

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Ostrów Wielkopolski / Kalisz / Krotoszyn  

Krzysztof Glapka

Oferty: 7

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Bydgoszcz  

Małgorzata Bardadyn

Oferty: 7

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Łódź  

Katarzyna Jedyk

Oferty: 7

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Poznań / Kostrzyn / Gniezno  

Anna Sobczak – Małecka

Oferty: 7

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Łódź  

Aleksandra Strzemecka

Oferty: 7

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Łódź  

Robert Mordziński

Oferty: 6

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Poznań  

Michał Ignaszak

Oferty: 6

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Aleksandrów Łódzki / Łódź  

Dominik Wodziński

Oferty: 6

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Kielce  

Marta Cichońska

Oferty: 6

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Goleniów / Międzyzdroje  

Jerzy Pietkiewicz

Oferty: 6

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Kraków  

Wiktoria Budek

Oferty: 6

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Szczecin  

Marta Hołownia

Oferty: 6

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Piotrków Trybunalski / Łódź  

Jakub Wojtaszak

Oferty: 6

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Zielona Góra  

Paula Błońska

Oferty: 5

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Nidzica  

Dawid Socha

Oferty: 5

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Zgierz / Łódź  

Damian Olczak

Oferty: 4

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Łódź  

Julita Felsztukier

Oferty: 4

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Bydgoszcz / Włocławek  

Zofia Mróz

Oferty: 4

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Łódź  

Filip Mastalerz

Oferty: 4

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Łódź  

Maja Kupczyk

Oferty: 4

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Łódź  

Marta Korzeniewska

Oferty: 4

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Łódź  

Andrzej Kosiec

Oferty: 3

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Łódź  

Marcin Kobyliński

Oferty: 3

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Poznań  

Magdalena Siejek

Oferty: 3

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Łódź  

Marta Cempura

Oferty: 3

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Łódź  

Katarzyna Kuźnik

Oferty: 3

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Zielona Góra  

Adrian Dąbrowski

Oferty: 2

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Konin  

Arkadiusz Marciniak

Oferty: 2

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Zielona Góra  

Barbara Marcinów

Oferty: 2

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Poznań / woj. wielkopolskie  

Przemysław Kobierecki

Oferty: 2

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Katowice  

Dawid Szabla

Oferty: 2

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości / Mentor

Świnoujście / Międzyzdroje / Pobierowo  

Maria Huk

Oferty: 2

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Rzeszów  

Ewa Tonia

Oferty: 1

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Szczecin  

Dawid Adamowicz

Oferty: 1

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Poznań  

Daria Gajdzis

Oferty: 1

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Kielce  

Ilona Małecka

 

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Katowice  

Katarzyna Mataczyńska

 

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

 

Marta Bakuła

 

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości

Lublin  

Sylwia Śmich

 

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości / Architekt

Bydgoszcz  

Agata Krowicka

 

Poznaj mnie

Broker Nieruchomości / Mentor

Łódź  

Damian Potrzebowski

 

Poznaj mnie

Dział wsparcia sprzedaży

Broker Nieruchomości / Mentor

Głowno / Łódź  

Jacek Zgierski

Oferty: 28

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości /Mentor

Kielce  

Janusz Syska

Oferty: 10

Poznaj mnie

Broker Nieruchomości / Mentor

Łódź  

Roger Pietkiewicz

Oferty: 10

Poznaj mnie

Broker Nieruchomości / Mentor

Opoczno / Łódź  

Mariusz Turliński

Oferty: 9

Poznaj mnie

Agent Nieruchomości / Mentor

Świnoujście / Międzyzdroje / Pobierowo  

Maria Huk

Oferty: 2

Poznaj mnie

Menadżer / Broker Nieruchomości

Centrala  

Joanna Biskupiak

Oferty: 1

Poznaj mnie

Asystentka Działu Administracji

Centrala  

Kornela Sokołowska

 

Poznaj mnie

Specjalista ds. finalizacji transakcji

Centrala  

Magdalena Ratuszna

 

Poznaj mnie

Asystent ds. administracji

Centrala  

Vlada Yermolayeva

 

Poznaj mnie

Broker Nieruchomości / Mentor

Łódź  

Damian Potrzebowski

 

Poznaj mnie

Ekspert Finansowy

Centrala  

Marcin Kubus

 

Poznaj mnie

Ekspert Finansowy

Centrala  

Małgorzata Kubus

 

Poznaj mnie

Dyrektor Generalny

Centrala  

Przemysław Mularczyk

 

Poznaj mnie

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Centrala  

Sylwia Mularczyk

 

Poznaj mnie

Kierownik Biura

Centrala  

Aneta Sotomska

 

Poznaj mnie

Specjalista ds. finalizacji transakcji

Centrala  

Marta Droś

 

Poznaj mnie

Koordynator Działu Finalizacji Transakcji

Centrala  

Magdalena Stępniak

 

Poznaj mnie

Fotograf

Centrala  

Maciej Jóźwiak

 

Poznaj mnie