Opinie, które dodają nam wiatru w żagle

Zobacz, co mówią klienci o naszej Załodze

Nasze referencje (300+)

Polecam Biuro Muvon a zwłaszcza współpracę z Panem Damianem Potrzebowskim i Panią Patrycją Żyłką.

Pełen profesjonalizm na każdym etapie sprzedaży, fachowowe wsparcie i pomoc oraz co ważne – ogromna cierpliwość w trakcie całego procesu sprzedaży mieszkania.
W szczególności chciałabym bardzo serdecznie podziękować Panu Damianowi i Pani Patrycji za wiedzę i wyjątkowe zaangażowanie widoczne w podejściu do klienta – doskonały kontakt o każdej porze dnia i tygodnia.

Karolina W.

Serdecznie polecam firmę Muvon oraz usługi Pana Mariusza Turlińskiego. Cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie, bo w zaledwie 4 miesiące. Wsparcie na każdym etapie realizacji, pozytywne nastawienie, konkretne wskazówki, uwaga na detale, które pomagają załatwić sprawy szybciej. Serdecznie polecam tym którzy się zastanawiają 🙂

Aneta Lecyk

Dziękujemy Damianowi Potrzebowskiemu za udany zakup działki budowlanej w Julianowie. Fantastyczna i szybka pomoc.

Elżbieta Słupska

Bardzo polecam Pana Damiana Potrzebowskiego.

Łukasz Janas

Serdecznie polecam współpracę z Panią Wiktorią Budek, która jest bardzo kompetentna, zaangażowana w swoją prace na 100%, pomocna, bardzo życzliwa i zawsze „pod telefonem” 🙂 Polecam z całego serca!

Kamila Byś

Pan Damian jest najlepszy! Troskliwy, ale się nie narzuca, o wszystkim dokładnie informuje. W dodatku super skuteczny.

Emilia Smela

Serdecznie dziękujemy panu Mariuszowi Turlińskiemu za spokojny i kulturalny przebieg naszej współpracy. Pana rzeczowe i zdecydowane działania oraz wiedza skutecznie doprowadziły do pozytywnego finału. Było nam miło współpracować z profesjonalistą.
Dziękujemy.

Małgorzata i Edward Sobczak

Ze 100% zadowoleniem wystawiam pozytywną opinię dla Biura Nieruchomości MUVON.
Zakup mieszkania za pośrednictwem tego biura to pełna wygoda, rzetelność i profesjonalizm.
Pan Mariusz Turliński to doskonały partner w branży. Posiada wysokie kompetencje i wiedzę, zna rynek nieruchomości. Jego pełna dyspozycyjność i cierpliwość ( do nas 🙂 ) ułatwiła nam wiele spraw.
Bardzo dobry kontakt tel, @ i osobisty o każdej porze.
Każde spotkanie przebiegało sprawnie i rzeczowo w miłej atmosferze.
POLECAM najbardziej wymagającym klientom !!!
Serdeczne podziękowania Panie Mariuszu za zaangażowanie i pomoc w realizacji tej transakcji.

Katarzyna Obara

Polecam serdecznie Pana Damiana Potrzebowskiego. Profesjonalnie i rzeczowo.

Katarzyna Cynkier

W kwietniu 2023 roku sprzedałem mieszkanie o pow. 62 m2 w dzielnicy Górna- Chojny. Sprawę moją prowadziła Pani Julita Felsztukier. Chciałem jej serdecznie podziękować, a firmie Muvon Nieruchomości pogratulować takiego Agenta. Pani Julita Felsztukier jest profesjonalistką. Cały czas była do dyspozycji pod telefonem, doradzała jakie dokumenty i gdzie trzeba załatwić, pilnowała wszystkich terminów i w sposób bardzo klarowny tłumaczyła wszelkie wątpliwości i zawiłości prawne. Bardzo profesjonalnie przygotowała spotkanie z wieloma klientami, których wcześniej zaprosiła w bardzo szybkim tempie. Tylko 3 tygodnie trwał cały proces od podpisania umowy do aktu sprzedaży mieszkania u Notariusza. Pani Julita Felsztukier jest do tego osobą bardzo sympatyczną i kontaktową i z czystym sumieniem polecam ją do współpracy przy sprzedaży nieruchomości.

Marek Zieliński

Profesjonalna obsługa, genialny zespół Pan Krystian i Pani Halina. Indywidualne podejście do każdego klienta. Dokonali rzeczy niemożliwej. Polecam serdecznie.

Marzena Włodarz

Serdecznie polecam współpracę z Damianem Potrzebowskim z Muvon Nieruchomości. Wszystkie sprawy, których się podejmuje załatwia w stu procentach. Można spać spokojnie powierzając mu swoją transakcję. Oprócz wysokich kompetencji – odważny, asertywny i mega sympatyczny człowiek. 5/5 🙂

Grzegorz Sieczek

Polecam współpracę z biurem MUVON, przede wszystkim z Panem Damianem oraz Patrycją. Na każdym etapie zakupu mieszkania byli bardzo pomocni oraz zawsze służyli swoją pomocą. Co najważniejsze wszystkie dokumenty oraz cała papierologia została załatwiona ekspresowo.

Dean Trajdos

Kiedy postanowiłam razem z mamą sprzedać nasz dom, umieściłyśmy ogłoszenie w internecie. Po pewnym czasie skontaktowała się z nami Pani Julita. Zdecydowałyśmy się skorzystać z jej usług, ponieważ od początku nie ukrywała, że jest agentem nieruchomości. Poinformowała nas o warunkach umowy oraz dokładnie wytłumaczyła kwestie, które nas interesowały. W trakcie współpracy na bieżąco byłyśmy informowane o wszystkich prezentacjach naszego domu, ich przebiegu oraz rezultatach.
Pani Julita jest osobą sympatyczną i komunikatywną, nie żałujemy, że powierzyłyśmy jej sprzedaż naszego domu.

Joanna Krukowska Jadwiga Krukowska

Pan Damian Potrzebowski odwalił kawał dobrej roboty pomagając nam jak tylko mógł. Dzięki zaangażowaniu i wiedzy zarówno Pana Damiana jak i pozostałych działów biura Muvon udało nam się zarówno sprzedać mieszkanie jak kupić wymarzony domek w trzy miesiące od pierwszego kontaktu 🙂
Polecam usługi biura i Pana Damiana Potrzebowskiego w 100%, zarówno od strony kupującej jak i sprzedającej!

Michał Tomczyk

Serdecznie polecam firmę i przede wszystkim usługi Pana Damiana Potrzebowskiego. W 3 miesiące sprzedaliśmy mieszkanie i kupiliśmy wymarzony dom! Miałam kontakt z kilkoma firmami zajmującymi się sprzedażą nieruchomości i w żadnej nie widziałam takiego profesjonalizmu jak tutaj. Na Pana Damiana mogliśmy liczyć na każdym etapie i często sam wychodził z inicjatywą pomocy w różnych kwestiach. Polecam i dziękuję!

Monika Tomczyk

Szybka sprzedaż, jasny przekaz informacji oraz pozytywne nastawienie do klienta.
Panie Damianie jest Pan profesjonalistą.
Dziękuje za współpracę!

Malwina Pacyniak

Szczerze polecam. Współpraca z Panem Damianem oraz Panią Patrycją przebiegała sprawnie, szybko i w miłej atmosferze. Wszystko dopięte na ostatni guzik.

Szymon Szymon

Pan Damian Potrzebowski to Nietuzinkowy i zaangażowany agent, bardzo pomocny w różnych nieprzewidzianych sytuacjach. Praca z nim to czysta przyjemność.
Standing ovation.

Tomasz Sitarski

Polecam korzystanie z usług Pana Damiana. Dzięki profesjonalizmowi i rzetelności transakcja kupna działki budowlanej przebiegła szybko i bezproblemowo.

A. Górecki

Agent nieruchomości Pan Damian Potrzebowski umie przekazać cenne informacje, dba o to, aby Klient był zadowolony. Transakcja zakupu mieszkania przebiegła w miłej, sympatycznej atmosferze. Jestem zadowolona z usługi firmy, którą reprezentował pan Damian Potrzebowski, bo jest to firma godna polecenia.

G. i M. Tomaszewscy

Państwo Patrycja Bednarek i Damian Potrzebowski okazali mi dużą pomoc i życzliwość przy wszystkich czynnościach sprzedaży mojego mieszkania w Łodzi przy ul. Woronicza. Dostarczyli potrzebne dokumenty, wiadomości bez zwłoki i wykazali się kompetencją i orientacją. Pomagali mi również w zdobyciu potrzebnych dokumentów od różnych instytucji. Wszystko było załatwione sprawnie bez zwłoki, z obszernym informowaniem mnie o czynnościach. Okazywano mi życzliwość, sympatię i grzeczność.

Krystyna Kowalczyk

Chcę bardzo podziękować za profesjonalną i fachową pomoc przy zakupie mieszkania, za negocjacje ze sprzedającym, a także za sprawy organizacyjne związane z transakcją. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam.

Piotr Rojek

Bardzo dobra współpraca przy sprzedaży działki, na którą z racji dość dużej powierzchni i braku MPZ, nie było łatwo znaleźć klienta. Jednak dzięki wytrwałości i wsparciu Pana Krystiana i Pani Haliny udało się sfinalizować transakcję sprawnie, z poczuciem bezpieczeństwa i co najważniejsze – zadowoleniem zarówno strony sprzedającej jak i kupującej.

Adam Goss

Pani Halina i Pan Krystian pomagali nam przy sprzedaży domu. Wykazali się dużą cierpliwością i profesjonalizmem. Spotykali się z potencjalnymi klientami, uczestniczyli w procesie negocjacji wreszcie pomagali nam przy zbieraniu dokumentów potrzebnych u notariusza. Dzięki nim proces przebiegał w sposób uporządkowany. Polecam tą „ekipę”.

Witold Sokołowski

Pani Julita bardzo sprawnie przeprowadziła nas przez proces zakupu działki budowlanej. Okazała się osobą bardzo dobrze zorientowaną, całkowicie zaangażowaną, pomocną, z fachowym podejściem do klienta. W szczegółowy sposób z dużą dozą cierpliwości odpowiadała na wszelkie pytania i wątpliwości, które rodziły na kolejnych etapach zakupu nieruchomości. Swoja pomocą służyła również podczas dopełniania formalności u notariusza. Z pewnością przy okazji sprzedaży naszego mieszkania również zdecydujemy się na współpracę z Panią Julitą.

Artur

Pani Julita z zaangażowaniem uczestniczyła we wszystkich etapach kupna domu, począwszy od prezentacji nieruchomości , a skończywszy na przekazaniu kluczy. Zawsze szybko i wyczerpująco odpowiadała na wszelkie nasze pytania i wątpliwości. Dbała o interesy obu stron. Skrupulatnie wykonywała swoją pracę i pilnowała by dopełnić wszystkich formalności. Cechuje ją profesjonalizm a przy tym jest miłą i serdeczną osobą. W pełni polecamy współpracę z Panią Julitą.

Anna Śmieszkowicz, Łukasz Śmieszkowicz

Jesteśmy po raz pierwszy klientem biura nieruchomości Muvon. Pierwsze spotkanie z p. Julitą zrobiło na nas duże wrażenie. Pani Julita to osoba bardzo miła, kompetentna w branży nieruchomości, potrafiąca doradzić w sprzedaży.
W trakcie dalszej współpracy p. Julita była bardzo pomocna w zorganizowaniu przygotowań do pokazania domu klientom. W przyszłości będziemy polecać biuro oraz p. Julitę jako profesjonalnego agenta nieruchomości tego biura.
Dziękujemy Pani Julito

Barbara i Krzysztof

Jestem bardzo zadowolona w 100%. Uzyskałam wszelką pomóc, a Pani Daria to bardzo życzliwa, pomocna osoba oraz zawsze dostępna. Podczas współpracy nie było żadnych problemów ,wszystko zostało sprawnie załatwione. Z całego serca polecam!

Yana Askerova

Ja, niżej podpisana Iwona Matusiak, daję pozytywną opinię Panu: Jacek Zgierski pracownik firmy Freedom.
Współpraca przebiegła pozytywnie, kontakt z biurem nieruchomości był szybki i bez zakłóceń.

Iwona Matusiak

Transakcja została przeprowadzona przez Panią Agentkę w atmosferze profesjonalizmu. Pojawiające się momentami wątpliwości odnośnie szczegółów kupna mieszkania były sprawnie rozwiązane przez kompetentne rady. Za zaletę współpracy należy również uznać łatwy kontakt.

Maciej Stoczkiewicz

Jeżeli planują Państwo sprzedaż swojej nieruchomości to tylko z pomocą Pani Sylwii Śmiałkowskiej. Pani Sylwia zajęła się sprzedażą mojego mieszkania w Łodzi. Potrafiła szybko znaleźć kupca i doprowadzić do transakcji. Wykazała się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Wszelkie sprawy formalne związane ze sprzedażą mieszkania zostały załatwione w sposób szybki i rzetelny. Współpraca z Panią Sylwią odbywała się w dobrej, przyjaznej atmosferze. Chciałabym pogratulować Freedom Nieruchomości tak wspaniałego pracownika. Pozdrawiam serdecznie.

Daria Kubicka

Pan Jacek Zgierski, agent biura nieruchomości Freedom okazał się bardzo profesjonalnym towarzyszem i pełnomocnikiem w sprzedaży nieruchomości. Już podczas pierwszego spotkania dał się poznać od pozytywnej strony, przedstawił kompletne informacje na czym polega i co jest najważniejsze podczas sprzedaży nieruchomości, i to mnie skłoniło, aby właśnie jemu powierzyć to niezwykle trudne zadanie. Wybór okazał się strzałem w „10”, gdyż sprzedaż przebiegła zgodnie z moimi oczekiwaniami, czyli szybko i skutecznie. Każdemu sprzedającemu polecam usługi Pana Jacka.

Bartłomiej Toll

W okresie 08-11.2018, w związku z zamiarem sprzedaży mieszkania w centrum Łodzi współpracowałam z Freedom Nieruchomości. Opiekunem mojej oferty z ramienia biura była Pani Joanna Biskupiak. Korzystając ze swoich doświadczeń, chciałabym gorąco polecić wszystkim przyszłym klientom Freedom Nieruchomości oraz osobę Pani Joanny Biskupiak jako opiekuna. Podczas współpracy ze mną Pani Joanna wykazała się wyjątkowym profesjonalizmem, zaangażowaniem i oddaniem sprawie klienta. To głównie dzięki jej postawie, współpracę z Freedom Nieruchomości mogę ocenić jako bardzo satysfakcjonującą. Pani Joanna doprowadziła do sprzedaży mojej nieruchomości w ciągu 3 miesięcy od zawarcia umowy za zadowalającą mnie kwotę. Wszystkim przyszłym klientom Freedom Nieruchomości polecam Panią Joannę Biskupiak jako gwaranta owocnej współpracy z biurem.

Izabela Liziniewicz

Pan Jacek Zgierski współpracował z nami w terminie od 28.04.2019 do 13.06.2019. Pan Jacek wykazał się pełnym profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do podejmowanych działań. Ciągły kontakt i rzetelne przekazywanie informacji, sprawiły iż czuliśmy, że Pan Jacek w pełni panuje nad sytuacją. Współpraca przebiegała sprawnie i z dużym zaangażowaniem. Z całym przekonaniem polecamy współprace z Panem Jackiem i rekomendujemy jego usługi.

Mateusz Lesiowski i Paulina Tuga- Lesiowska

Pragnę wyrazić uznanie dla pracy Pani Joanny Biskupiak, która wszelkie nawet trudne sprawy załatwia bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Przykładem jest sprzedaż mojej działki, z czym miałam problem nie tylko ja, ale także biura nieruchomości. Pani Biskupiak była w stanie to sfinalizować w niedługim czasie. Jest przy tym kulturalna, empatyczna i komunikatywna. Mogę więc zapewnić, że każdy, kto powierzy swoje sprawy tej Pani, może być spokojny o ich właściwe załatwienie.

Teresa Sasin

Jesteśmy zadowoleni z szybkiej i profesjonalnej usługi Pani Sylwii Śmiałkowskiej przy sprzedaży mieszkania. Bardzo miła obsługa. Szybka sprzedaż. Sprawy urzędowe załatwione sprawnie i fachowo

Marek Woźniak

Wysoko oceniam współpracę przy sprzedaży mieszkania z panią Julitą Felsztukier, która jest osobą bardzo kompetentną i jednocześnie bardzo pomocną przy załatwianiu wszystkich formalności. Jest w pełni profesjonalna i odznacza się dużą kulturą osobistą. Z pewnością będę polecała panią Julitę jako agenta, z którym warto współpracować.

Anna Idzikowska-Dabow

Bardzo profesjonalna obsługa ze strony całego biura, ale przede wszystkim pani Joanny Biskupiak. Pani Joanna od początku służyła pomocą, porada i niesamowitym spokojem. Wybór mieszkania był dla mnie bardzo trudna kwestia z uwagi na masę warunków, które chciałam, aby mieszkanie spełniało. Pani Joanna wyszukiwała dla mnie kolejne mieszkania. Zawsze odbierała telefony i odpowiadała na moje pytania. Dodatkowo, niesamowite ciepło i uśmiech powodowały, ze poza profesjonalizmem i znajomością rynku nieruchomości, przyjemnie się z nią współpracowało. Była ze mną od początku do końca podczas okresu poszukiwań i podpisania w końcu umowy. Dodatkowo także interesuje się klientem po zakończonej współpracy. Takiego agenta nieruchomości polecam każdemu, szczególnie osobom, które są dość wybredne w wyborze mieszkania. Pani Joanna na pewno pomoże.

Aleksandra Kujawa

Idealna współpraca z Panem Pawłem- super kontakt, rzetelność i wiarygodność plus fachowe doradztwo. Pan Paweł idealnie wyczuł jakie są moje potrzeby i wspierał na każdym kroku procesu w bardzo profesjonalny sposób mimo faktu iż dzieliło nas ponad 300km jestem bardzo wdzięczna za pomoc i czuję że każda złotówka prowizji była tego warta.

Magda Prokopowicz

Pani Sylwia zajęła się sprzedażą mojego mieszkania w Łodzi. Potrafiła szybko znaleźć kupca i doprowadzić do transakcji. Wszystkie formalności, transakcje w sposób perfekcyjny i adekwatny zostały przeprowadzone przez Panią Sylwię. Byłam na bieżąco i w sposób jasny informowana o przebiegu sprawy.Terminy spotkań dopięte z SMS-owym przypomnieniem. Bardzo duża pomoc w sytuacjach, którym szczegółów, z oczywistych względów nie mogłam znać KOMPETENCJA i bardzo przyjemny kontakt, zawsze z uśmiechem, co szczególnie doceniam. Z poważaniem dla całego Zespołu Freedom.

Danuta Miszewska

Chciałabym podziękować za pomoc przy sprzedaży mieszkania w Łodzi Pani Joannie Biskupiak, która wykazała się dużym zaangażowaniem przy promocji oferty oraz w poszukiwaniu nabywców. Każde spotkanie przebiegało sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Podczas załatwiania niezbędnych formalności mogłam liczyć na pomoc i rzeczową poradę. Współpraca zakończyła się sprzedażą za satysfakcjonującą mnie cenę. Pani Joanna Biskupiak posiada doświadczenie w sprzedaży i znajomość spraw notarialnych i prawnych, za co szczerze- polecam.Rekomenduje usługi pani pośrednik Joanny Biskupiak jako rzetelną i profesjonalną partnerkę w zakresie obsługi rynku nieruchomości.

Anna Karcz

Bardzo serdecznie dziękuje Panu Pawłowi Skowrońskiemu za pomoc w najmie lokalu mieszkalnego. Jego profesjonalizm i zaangażowanie jest widoczne na każdym etapie pracy, który wykonuje od momentu przygotowania oferty do wystawienia, poprzez prezentację nieruchomości, negocjacje cenowe a następnie wszelkie formalności związane z umową i przekazaniem nieruchomości najemcy. To osoba godna zaufania,której bez obaw mogę powierzyć klucze od nieruchomości. Jestem osobą zajętą i cenię sobie współprace z agentem nieruchomości, który wykonuje szereg czynności za mnie doprowadzając finalnie do wynajmu nieruchomości. Szczerze polecam współpracę z Panem Pawłem Skowrońskim.

Sławomir Czapnik

Serdecznie polecam współpracę z panem Jackiem Zgierskim ze względu na:
-kompetencje
-spokój
-fachowe podejście do klienta
-miłą atmosferę
-dopełnienie wszystkich formalności szybko i dokładnie

Marczewska

Polecam Państwa usługi świadczone przez Panią Joannę Biskupiak w zakresie sprzedaży nieruchomości. Moja transakcja została przeprowadzona bardzo profesjonalnie, w krótkim czasie i w sposób satysfakcjonujący obie strony transakcji.

Jerzy Czernek

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panią Darią. Cały proces zakupu domu przebiegł szybko i bezproblemowo. Pani Daria jest bardzo kompetentna, pomaga z wielkim zaangażowaniem. Pomogła nam przejść przez całą transakcję bardzo szybko i sprawnie. Jest bardzo dyspozycyjna. Kontakt z Panią Darią był zawsze bardzo łatwy i przyjemny. Polecamy.

Zofia Lisowska

Współpraca z Panią Julitą to pełen profesjonalizm, sprawne działanie zakończone szybkim sukcesem. Osoba Pani pośrednik wzbudza poczucie bezpieczeństwa, jest osobą zaangażowaną i lojalną, a przede wszystkim-kompetentną.
Pozwolę sobie przy najbliższej okazji polecić osobę Pani Julity Felsztukier jako sprawnie działającego, kompetentnego, a przy okazji empatycznego agenta nieruchomości.

Katarzyna Gruszczyńska

Od jakiegoś czasu jesteśmy z mężem na etapie kupowania mieszkania i chcę bardzo tutaj pochwalić podejście Pani Sylwii Śmiałkowskiej z Freedom. Muszę przyznać, że nie byliśmy z mężem „łatwymi klientami”. Mimo tego Pani Sylwia Śmiałkowska wykazała się cierpliwością i pełnym profesjonalizmem. Ostatecznie nie zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania, ale dziękujemy za wielkie zaangażowanie i poświęcony czas. Pani Sylwia była dostępna pod telefonem o każdej porze dnia i służyła pomocą i dobrą radą. Widać było, że do swojej pracy podchodzi bardzo rzetelnie, co było miłym zaskoczeniem biorąc pod uwagę, że wcześniej nie mieliśmy dobrego zdania o pośrednikach z innych biur, którzy również nas obsługiwali. Jeżeli miałabym komuś polecać skorzystanie z usług biura nieruchomości to zdecydowanie polecam Panią Sylwię Śmiałkowską.

Dorota Jóźwiak

Z przyjemnością polecamy wszystkim osobom, chcącym skorzystać z usług w zakresie nieruchomości, Panią Julitę Felsztukier. W obecnych czasach trudnych interesów, Pani Julita Felsztukier poradziła sobie profesjonalnie. Styl prowadzenia
rozmowy, kontakt zarówno bezpośredni, jak i drogami nowoczesnej komunikacji zawsze przebiegał bezproblemowo i w bardzo miłej atmosferze. Negocjacje dotyczące umowy sprzedaży domu, które prowadziliśmy, Pani Julita Felsztukier nadzorowała wzorowo i fachowo, co zaowocowało szybkim i satysfakcjonującym dla obu stron sfinalizowaniem umowy. Pani Julita Felsztukier ze swoim profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz wysoką kulturą osobistą może stanowić wzór dla osób działających nie tylko w branży nieruchomości, lecz także reprezentujących inne przedsiębiorstwa na rynku. Z pełną odpowiedzialnością polecamy jej usługi oraz świadczoną pomoc.

Justyna i Łukasz Kukułka

Usługa pośrednictwa świadczona przez Panią Julitę Felsztukier jest na najwyższym poziomie. Jako osoba z nikłym doświadczeniem z dziedziny kupna nieruchomości zostałem szczegółowo przeprowadzony przez cały proces oraz etapy transakcji. Na każdym z etapów Pani Julita zadbała o wszelkie aspekty i formalności z nimi związane. Z odpowiednim wyprzedzeniem informowała oraz przypomniała o spotkaniach oraz obowiązkach do dopełnienia po stronie kupującego. Dodatkowo, co istotne w tej branży, Pani Julita będąc osobą profesjonalną, dobrze zorientowaną w rynku nieruchomości, a do tego uśmiechniętą oraz sympatyczną, budzi zaufanie.

Konrad Kucharski

Pani Magdalena Włodarczyk pośredniczyła w zakupie naszego mieszkania. Wykazała się profesjonalizmem, cierpliwością i zaangażowaniem. Wszystko przebiegło sprawnie, począwszy od oględzin nieruchomości, aż do jej formalnego przekazania. Do każdego spotkania była fachowo przygotowana. Odpowiadał na nurtujące nas pytania dotyczące stanu formalnego, dokumentacji czy spraw spółdzielczych. Przeprowadziła cały zakup łącznie z przygotowaniem protokołów stanu przekazanych mediów. Mieliśmy bardzo dobry kontakt telefoniczny. Godziny prezentacji dostosowała do naszych potrzeb. Jesteśmy przekonani, że Pani Magdalena Włodarczyk, może stanowić wzór dla innych działających w branży nieruchomości. Serdecznie polecamy.

Joanna i Ryszard Naporowie

Transakcja zakupu nieruchomości przy ul. Elsnera w Łodzi przebiegła szybko i sprawnie. Praca Pana pośrednika rzeczowość i profesjonalizm. Życzę każdemu tak sprawnej transakcji i porozumienia, polecam Pana Konrada Augustyniak.

Grażyna Szrotke

Opisując współpracę z Panią Joanną Biskupiak należy stwierdzić, iż była ona bardzo profesjonalna. Pani Joasia z pełnym zaangażowaniem podeszła do sprzedaży naszego domu, osoba ta, to nie tylko prawdziwa profesjonalistka, ale także miła, uprzejma, taktowna, opanowana i bardzo kulturalna osoba.Przy każdym etapie sprzedaży był pełny i systematyczny kontakt telefoniczny ze strony Agenta. Powiem szczerze, że nawet w moich snach nie liczyłem, że Agent nieruchomości może być tak zaangażowanym człowiekiem w swoją pracę. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

Tomasz Szulczewski

W trakcie oglądania ofert mieszkaniowych trafiliśmy na ofertę Pani Agnieszki Draczko z biura Freedom Nieruchomości. Po pierwszym kontakcie telefonicznym oraz spotkaniu, Pani Agnieszka pozostawiła po sobie wrażenie miłej, uprzejmej, otwartej, świetnie zorientowanej w swojej pracy osobie. Pani Agnieszka doskonale wywiązała się ze swoich obowiązków oraz cały czas wspierała nas trafnymi poradami w sprawach dokumentów i niezbędnych czynności przy zakupie mieszkania. Mieliśmy pewność że jesteśmy pod dobrą opieką poczynając od pierwszego dnia współpracy. Kiedy w przyszłości będziemy chcieli zmienić mieszkanie – wiemy do kogo się zwrócić. Serdecznie polecamy !!!

Maksym K i Antonina V

Transakcja trwała ponad pół roku, cały czas byłem informowany o postępach. Profesjonalizm Agenta nieruchomości, Pana Konrada Augustyniaka doprowadził do szczęśliwego zakończenia transakcji.

Marek Duras

Doskonała współpraca od rezerwacji do podpisania aktu notarialnego. Dbałość o szczegóły i doskonała komunikacja z Panem Konradem. Polecam.

Karol Karolak

Już przy pierwszym spotkaniu Pani Joanna wzbudziła moje zaufanie, udzielając mi kompetentnej i profesjonalnej porady. Panią Joannę Biskupiak poznałam borykając się z problemami sprzedaży mieszkania, z polecenie koleżanki, która w podobnej sytuacji skorzystała z jej usług i była bardzo zadowolona.
Mogę to potwierdzić w 100%!
Już przy pierwszym spotkaniu Pani Joanna wzbudziła moje zaufanie, udzielając mi kompetentnej i profesjonalnej porady.
Sprzedażą zajęła się z wielkim zaangażowaniem. Przez cały proces, od pierwszej rozmowy do momentu przekazania kluczy, w każdej chwili ceniłam jej wysoki profesjonalizm, doświadczenie, umiejętność prowadzenia rozmów, jej analityczny umysł jak i instynkt.
Pani Joanna, która oprócz wyżej wymienionych kompetencji, jest osobą sympatyczną, czuwała nad wszystkimi sprawami i pomagała z zaangażowaniem również w wielu skomplikowanych sprawach formalnych.
Pani Joanno, dziękuję za wszystko!!!
Polecam w 100%.

Dorota Wünsch

Serdecznie polecam całą firmę, a przede wszystkim Panią Magdę Włodarczyk. Miałem przyjemność zlecić pośrednictwo sprzedaży mieszkania Pani Magdzie i przyznam szczerze – byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Rzadko się spotyka by kontakt z klientem był prowadzony w tak przemiłej atmosferze, a zarazem był na tak wysokim, profesjonalnym poziomie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i jej efektów. Polecam

Kamil Maciejewski

Miałam przyjemność korzystać z usług Pani Magdy Włodarczyk. Towarzyszyła mi w poszukiwaniu nowego mieszkania i wspierała przez cały czas. Pani Magda zna się na swojej pracy, jest pełna profesjonalizmu i elastyczności. Zawsze w razie wątpliwości doradzi, wskaże alternatywne rozwiązanie czy inne możliwości. Ponadto jest ciepłą, komunikatywną osobą, ma bardzo wysoką kulturę osobistą oraz dba o to, żeby klient czuł się komfortowo. Z formalnościami końcowymi także wszystko przebiegło szybko i sprawnie – dzięki wiedzy i zaangażowaniu Pani Magdy. Dzięki Pani Magdzie cały proces był dla mnie bezstresowy, bo wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Gorąco polecam Wszystkim usługi Pani Magdaleny!

Agata Czyżewska

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Magdaleną Włodarczyk (Zwolińską). Dzięki Pani Magdzie kupno domu przebiegło sprawnie, wszystkie sprawy były załatwiane na czas, czuliśmy się w pełni zaopiekowani. Polecamy współpracę.

Paulina Połoz

Mam wiele satysfakcji ze współpracy z panem Konradem z biura Nieruchomości „Freedom”, uważam że jako pracownik jest nieoceniony. Zawsze uśmiechnięty, życzliwy i pełen zaangażowania. Z cierpliwością wszystko dokładnie wyjaśnia, można powiedzieć że klient jest otoczony wspaniałą opieką. Gratuluje świetnego pracownika.

Grażyna Maciejewska

Jakość oferowanych usług na najwyższym poziomie ! Pan Jakub Pawłowski to osoba, która z pasją podchodzi do wykonywanej pracy. Profesjonalne podejście i dopilnowanie wszystkich formalności sprawiło, że cała transakcja przebiegła sprawnie i pomyślnie. Zaangażowanie w powierzone zadanie, dyspozycyjność przy jednoczesnej samodzielności w działaniu sprawiły, że pozostajemy z miłym wspomnieniem wspólnie spędzonego czasu. Polecamy wszystkim, którzy jeszcze nie wiedzą do kogo zwrócić się o pomoc w sprawie nieruchomości. Dziękujemy !

Magdalena Bogutczak

Bardzo miły i rzetelny Agent Nieruchomości. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Godny polecenia fachowiec.

Justyna Miszczak

Pani Ewa Krzywańska-Plak to agent nieruchomości z wysokimi kwalifikacjami. Jest osobą bardzo kompetentną, ale zarazem ciepłą i sympatyczną. Bardzo zaangażowała się sprzedaż mojego mieszkania. Profesjonalnie przeprowadzała każdą prezentację, w rezultacie czego zostało ono sprzedane zgodnie z moimi oczekiwaniami. Oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Ewą.

Małgorzata Cichosz

Pragnę polecić współpracę z Panem Rogerem. Współpraca przebiega od początku na zasadzie fair play. Kreatywność, zaangażowanie i zmiana koncepcji bardzo mi się podobała. Jedną z podstawowych cech jaką Pan Roger się kreuje jest to, że słucha. Słucha, co klient chce powiedzieć i później, z racji wiedzy i doświadczenia, próbuje coś podpowiedzieć i dobrać odpowiednie metody do pracy z ofertą. Naprawdę z całą odpowiedzialnością polecam tego człowieka jako agenta nieruchomości!

Patrycja Dziubek

Współpraca z Panem Roger przebiegła sprawnie. Bardzo zaskoczyła mnie jego kompetencja, wiedza i zaangażowanie. Zaskoczyło mnie też to, że mieliśmy dobry i częsty kontakt. Razem podejmowaliśmy decyzje w sprawie sprzedaży. Razem wymienialiśmy się poglądami i pomysłami. Akceptacja moich pomysłów jak i Pana Rogera była po prostu na wysokim poziomie profesjonalizmu ! Moje mieszkanie nie było łatwe do sprzedania. Różnie koncepcje i pomysły wprowadzane w celu sprzedaży mieszkania, pokazały mi, że trafiłem na świetnego specjalistę w swoich fachu. Wszystko to zaowocowało finalną sprzedażą. Chciałbym polecić osobę Pana Rogera, jeżeli macie problemy, jeżeli chcecie spełniać swoje marzenia, chcecie zmienić mieszkanie, chcecie kupić dom , kupić działkę bez obaw mogę polecić tego człowieka!

Marcin Dziubek

Współpraca z p. Agnieszką Draczko pośrednikiem w obrocie nieruchomości Freedom Nieruchomości była dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem. Pani pośrednik była zawsze bardzo dobrze przygotowana merytorycznie, pozostawała ze mną w ciągłym kontakcie, będąc zawsze do dyspozycji. Jest punktualna, wykazuje się szczególną starannością przy wszystkich czynnościach i ustaleniach, jest na bieżąco w kontakcie między stronami. Warto podkreślić jej wysoką kulturę osobista. Przy prezentacji daje dużo swobody, jest obecna, ale dyskretna. Niczego nie narzuca, nie wywiera presji negocjacyjnych, ani czasowych. Jednocześnie bardzo konsekwentnie pracuje, aby pomóc sfinalizować transakcję. Bardzo równy kontakt od początku do końca – wzorcowo przeprowadzony protokół zdawczo – odbiorczy. Pośrednik, w którego wiarygodność i uczciwość nie wątpię.

Joanna Stańczyk

Pragnę wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z Państwa pracownicą Panią Joanną Biskupiak. Pani Biskupiak wykazała się kulturą i kompetencją w prowadzonej transakcji. Byłam zadowolona i z chęcią będę rekomendowała Państwa firmę innym.

Maria Anders

Miałam okazję współpracować z panią Darią Fijołek, za jej pośrednictwem dokonałam sprzedaży mieszkania i zakupy innego. Polecam współpracę z panią Darią, jest bardzo kompetentną osobą, elastyczną i godną zaufania. Jest jednocześnie sympatyczną osobą i w pełni zaangażowaną w prowadzoną sprawę.

Aleksandra Kleszczyńska

Po trzech udanych transakcjach z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że współpraca z Panią Joanną Wróblewską przebiegła bez zarzutu. Wszystkie formalności związane z transakcją zostały dopełnione sprawnie. Pomimo pewnych turbulencji Pani Joanna oraz biuro Freedom poradziło sobie koncertowo. Szczerze polecam!

Ewa Łaszkiewicz, Robert Łaszkiewicz

Pragnę wyrazić moją satysfakcję i zadowolenie z przebiegu współpracy z biurem nieruchomości FREEDOM reprezentowanym przez Panią Agnieszkę Draczko. Świetny kontakt i profesjonalne przygotowanie sprawiły, iż usługa pośrednictwa przy sprzedaży mieszkania została przeprowadzona niezwykle szybko i sprawnie. Biuro FREEDOM wzorowo wywiązało się ze wszystkich obowiązków, co skutkowało wysoką jakością świadczonej usługi.

Tomasz Jaworski

Współpraca z firmą Freedom to ogromna przyjemność. Reprezentant Konrad Augustyniak jest osobą kompetentną, doświadczoną zawodowo, wykazuje pełen profesjonalizm. Kontakt we współpracy z nabywcą odbywa się w sposób zrozumiały, wszelkie informacje przekazywane są rzetelnie ze szczegółowymi wyjaśnieniami wszelkich przepisów i dokumentów niezbędnych do sprzedaży. Polecam biuro nieruchomości Freedom a w szczególności do kontaktu Konrada Augustyniaka.

Marzena Niewiadomska

Jesteśmy strona kupująca zatem na panią Darię Fijołek trafiliśmy z urzędu. Mimo młodego wieku p. Daria okazała się osoba kompetentna, zawsze dyspozycyjna, pomocną i cierpliwa. Odbierała telefonu nawet w dni wolne od pracy. Kiedy potrzebowaliśmy informacji nie zostawiła nas bez pomocy. Pierwszy raz korzystaliśmy z usług agencji nieruchomości i jeżeli ktoś szukałbyś współpracy z takim biurem bez wahania polecimy Wasze biuro i oczywiście panią Darię Fijołek.

Krzysztof i Monika Smolińscy

We wrześniu 2021 roku miałam przyjemność rozpocząć współpracę z p. Julitą Felsztukier, przedstawicielką biura nieruchomości “Freedom”, w sprawie zakupu domu. P. Julita, jak szybko się okazało, jest osobą bardzo rzetelną i kompetentną. Była z nami w stałym kontakcie, cały czas służąc fachową poradą zarówno w zakresie prawa o obrocie nieruchomościami, jaki i była czynnie obecna przy wizytach. To przesympatyczna osoba o wysokiej kulturze i dużym uroku osobistym. Po podjęciu ostatecznej decyzji o zakupie domu, postanowiliśmy ponownie skorzystać z pomocy p. Julity, tym razem przy sprzedaży mieszkania. Budzi pełne zaufanie, prezentowała ww. mieszkanie potencjalnym klientom. I tu ponownie nie zawiedliśmy się, bardzo szybko doszło do podpisania umowy przedwstępnej sprzedaży. Wspólnie z mężem chcielibyśmy serdecznie podziękować za zaangażowanie. Życzymy p. Julicie wielu sukcesów w karierze zawodowej i z pełną świadomością polecamy współpracę innym klientom biura. P. Julita zasługuje na wyrazy szczerego uznania.

Joanna i Konrad Bukowscy

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Duża sympatia, konkrety i bardzo miła atmosfera. Cały przebieg zakupu szybki, dzięki profesjonalnemu podejściu i zorganizowaniu dokumentów niezbędnych do finalizacji. Konrad Augustyniak posiada dużą wiedzę na temat wszelkich działań na każdym etapie transakcji. Gorąco polecamy 🙂

Dagmara Gorący, Adam Gorący

Jestem niezmiernie wdzięczna za pomoc w sprzedaży mojej nieruchomości w Łodzi Pani Halinie i Panu Krystianowi, którzy profesjonalnie z wielkim wyczuciem dbali o moje interesy. Zawsze byli do mojej dyspozycji, cierpliwi, nieraz łagodzili spory z trudnym klientem. Z wielką przyjemnością poleciłam ich mojej rodzinie i znajomym. I polecam każdemu, kto czyta tę opinię. Jeszcze raz dziękuję Pani Halinie i Panu Krystianowi.

Lidia Wojciechowska

Sprzedaż mojego domu, przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona. Polecam FREEDOM Nieruchomości i agenta Krystiana Chruścielewskiego.

Dorota Piotrowska

Szukając dla nas nowego „gniazdka” trafiliśmy do firmy Freedom w której pracuje Pan Andrzej Piotrowski. Okazał się on człowiekiem kompetentnym, rzetelnym a przy tym bardzo sympatycznym. Jego zaangażowanie w pracę i dyspozycyjność sprawiły że kupno nowego mieszkania okazało się miłym spędzaniem czasu pośród wypełniania tony dokumentów. Wszystkie formalności związane z transakcją zostały dopełnione sprawnie i bezproblemowo. Pan Andrzej dopilnował, aby obie strony były zadowolone, wykazał profesjonalne podejście, duże zaangażowanie, wyjątkową uprzejmość i rzetelność. Byliśmy mile zaskoczeni natychmiastowymi odpowiedziami na zadawane mu pytania, nawet poza godzinami pracy biura. Pragniemy pogratulować firmie Freedom takiego pracownika. Mam nadzieję że Dyrekcja docenia takie osoby i strzeże je jak oka w głowie. Życzę aby zadowolonych klientów przybywało.

Beata Graczyk, Adam Graczyk

Jakiś czas temu korzystałam z usług pośrednictwa biura Freedom. Nie jestem zawiedziona, a wręcz odwrotnie. Jak wiadomo fundament firmy stanowią ludzie, a w tym wypadku ich podejście do klienta. Miałam ogromną przyjemność współpracować z Panem Rogerem. Pan Roger to w 100% odpowiednia osoba do współpracy z klientem. Profesjonalne podejście, takt, humor, uprzejmość, lekkość wypowiedzi, zaangażowanie, umiejętności organizacyjne, świetny kontakt – to wszystko sprawiło, że czułam, iż jestem pod „właściwymi skrzydłami”. Z pewnością, jeśli będzie taka potrzeba ponownie skorzystam z usług biura, przy czym z pewnością dzięki wzorowej współpracy z Panem Rogerem. Pozdrawiam serdecznie 😉

Marzena Jakiel

Chciałbym wyrazić duże zadowolenie z pracy agenta Andrzeja Piotrowskiego. Pan Andrzej z dużym zaangażowaniem pomagał w procesie zakupu i finalizacji zakupu mojego mieszkania. Mogłem w każdej chwili liczyć na jego pomoc i radę. Kontakt z nim był bardzo dobry. Pan Andrzej wykazał się dużą wiedzą i obyciem. Pomógł mi również uzyskać kredyt hipoteczny polecając dobrą brokerkę kredytową. Gdyby nie tak zaangażowany i doświadczony agent pewnie bym nie sfinalizował zakupu. Polecam tego agenta !!!

Aleksander Blausz

Wystawiam ocenę „10” w skali 10 stopniowej p. Joannie Wróblewskiej za pomoc w sprzedaży mieszkania przy ul Obywatelskiej w Łodzi. Doceniam zaangażowanie , profesjonalizm, empatię i elastyczność (często prezentacje odbywały się kilka razy w tygodniu). Zdecydowanie będę polecał współpracę z Freedom szczególnie z p. Joanną Wróblewską bo mam pewność, że dołoży wszelkich starań żeby nieruchomość została w krótkim czasie sprzedana.

Michał Piętka

Współpraca z Panią Joanną Wróblewską była ogromną przyjemnością. Transakcja kupna nieruchomości przebiegła bez najmniejszych problemów , na bieżąco byłam informowana o każdym etapie . Zawsze mogłam liczyć na pomoc Pani Joanny gdy pojawiały się jakieś wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam współpracować z Panią Joanną. To osoba bardzo profesjonalna, miła, zaangażowana, cierpliwa. Polecam z całego serca.

Sandra Mijhed

Pani Joanna Wróblewska znalazła nam najemcę – bardzo sympatycznych ludzi – do mieszkania które wcześniej nam sprzedała. Ma wspaniały charakter, jest ciepłą osobą pozytywnie nastawioną do ludzi a zarazem bardzo kompetentną w tym co robi. Jest optymistką pełną energii która udziela się innym. Jej wewnętrzne ciepło bardzo fajnie wpływa na klientów. Jest super osobą i pod każdym względem idealnie pasuje do tej pracy- sprzedaży i wynajmu mieszkań.

Patrycja Augustyniak, Konrad Augustyniak

Pani Joanna jest bardzo miłą, uprzejmą i cierpliwą osoba z którą się przyjemnie współpracuje. Konkretna, pracowita, rzetelna i według nas bardzo profesjonalna agentka. Całkowicie zaangażowana w swoją pracę. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie począwszy od oględzin mieszkania aż do podpisania umowy. Nie było najmniejszych problemów z kontaktem czy uzyskaniem dodatkowych informacji odnośnie oferty. Usługę kupna mieszkania przeprowadziła bez żadnych problemów, fachowo i do końca. Bardzo miłe i profesjonalne doradztwo oraz obsługa na każdym etapie zakupu nieruchomości. Jesteśmy bardzo zadowoleni i śmiało możemy polecić Freedom Nieruchomości Łódź Centrum za fachowość i elastyczność w podejściu do klienta w trakcie pośredniczenia zakupu nieruchomości.

Teresa Knaf, Piotr Knaf

W ostatnim czasie sprzedawałem mieszkanie. Trafił do mnie Pan Roger Pietkiewicz, który zaproponował współpracę na wyłączność i był to strzał w dziesiątkę! Pan Roger zajął się wszystkim bardzo profesjonalnie i skutecznie. Wszelkie trudności i problemy były rozwiązywane od ręki i bez twierdzenia, że tak się nie da! Jestem zadowolony z pracy Pana Rogera Pietkiewicza i polecam usługi oferowane przez biuro Freedom.

Maciej Wasilewski

Sprzedaż mieszkania to wbrew pozorom, nie jest łatwe zadanie. Jednak zlecając sprawę profesjonalistom wszystko nabiera innego wymiaru. Sesja zdjęciowa na bardzo wysokim poziomie, prezentacja mieszkania przeprowadzona bardzo profesjonalnie, negocjacje z klientem to prawdziwy majstersztyk! Jednym słowem fachowość. Pan Roger poprowadził transakcję bardzo sprawnie i po mistrzowsku. Polecam biuro Freedom, a Panu Rogerowi dziękuję za kawał dobrze wykonanej pracy.

Mirosław Strzelczyk

Chciałem złożyć serdeczne podziękowania dla Pana Rogera Pietkiewicza z biura Freedom Łódź-śródmieście. To nie jest pierwsza nieruchomość, którą sprzedaję. Ale pierwsza, którą sprzedałem poprzez to biuro. Zostałem mile zaskoczony profesjonalizmem. Kontakt z agentem Rogerem Pietkiewiczem zawsze i wszędzie. Odpowiedzi na wątpliwości dotyczące dokumentów otrzymane niemal natychmiast. Dbałość o mnie jako klienta biura daleko wykraczająca poza standardy w porównaniu z innymi biurami nieruchomości. I najważniejsze. Roger Pietkiewicz to agent, który doprowadza rzecz od początku do samego końca. Nigdy się nie poddaje i nie zostawia petenta samego aż do finalnego zakończenia sprzedaży u notariusza. Serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Sławomir Młostań, Paulina Trojanek – Młostań

Po internetowej analizie biur nieruchomości rozpoczęliśmy współpracę z Freedom-Łódź Centrum. Dostaliśmy się pod opiekę Pani Małgorzaty Szewczyk. Pani Małgosia wykazała się pełnym profesjonalizmem, kompetencją i doświadczeniem w sprzedaży naszego mieszkania. Służyła doradztwem we wszystkich aspektach dotyczących sprzedaży. Sprawnie przeprowadziła nas przez procedurę sprzedaży, wyręczając w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji. Pani Małgosia jest przesympatyczną osobą godną polecenia. Pani Małgosiu jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.

Kinga i Piotr

Chciałabym wyrazić swoje zadowolenie z wysokiego profesjonalizmu firmy Freedom Nieruchomości oraz ich pracowników. Szczególnie chciałabym podziękować Pani Joannie Wróblewskiej za pomoc, wsparcie oraz towarzyszenie mi przy tak ważnym zakupie. Gorąco rekomenduję usługi Freedom Nieruchomości jako rzetelnych i fachowych partnerów na rynku nieruchomości.

Monika Sędzicka

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Joanną Wróblewską. To ona od początku do końca kierowała całą sprawą i sprzedała nam w sumie dwa wspaniałe mieszkania. W mądry sposób doradziła nam kupno nieruchomości. Jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Ma fachową wiedzę i jest według nas idealnym pośrednikiem nieruchomości. Jest cierpliwa, zawsze potrafiła odpowiedzieć na każde nasze pytanie. Polecamy serdecznie korzystanie z usług pośrednictwa Pani Joanny.

Patrycja i Konrad Augustyniak

Serdecznie polecamy usługi pośrednictwa sprzedaży nieruchomości świadczone przez Panią Joannę Wróblewską . Jako pośrednik wykonuje swoje zadania bardzo profesjonalnie, Zapewniła nam poczucie bezpieczeństwa.Działa bardzo sprawnie i rzeczowo. Pozostawaliśmy w pełnym kontakcie. Jest kompetentna, miła i rzetelna. Pomogła w szybkim znalezieniu kupca mieszkania. U Pani Joanny nie było pytań na które by nie znała odpowiedzi. Cała dokumentacja przygotowana bardzo fachowo a wszelkie wątpliwości przekazane ze zrozumieniem i empatią. Pani Joanna jest świetnym fachowcem. Jeśli komuś zależy na dobrze przeprowadzonej transakcji to serdecznie polecamy.

Ewa Łaszkiewicz, Irena Ordon, Jacek Łukasik

Jestem bardzo zadowolony z realizacji sprzedaży, przeprowadzonej przez pana Rogera. Profesjonalizm i miła atmosfera w realizacji transakcji, jest zachętą do dalszej współpracy.

Marek Lisicki

Jestem zadowolony z dobrej pracy Pana Agenta. Profesjonalizm i pozytywne podejście do klientów.

Kamil Kałużny

Środek epidemii, maraton Świąteczno Noworoczny po drodze i dwa napięte grafiki w dwóch miastach- dzięki organizacji p. Agnieszki Draczko udało się zaaranżować sprzedaż i przeprowadzkę w kilka tygodni od pierwszego obejrzenia. Naprawdę polecam- pełen profesjonalizm i bezcenny spokój myśli przy przedzieraniu się przez formalnościowe labirynty.

Aleksandra Kryca

Moim celem była szybka sprzedaż mieszkania za minimalną kwotę 500.000,00 pln. Pan Roger Pietkiewicz podejmując się tego zlecenia zapewniał mnie, że bez problemu uda się osiągnąć mój cel. Wszystko nabrało tempa, kiedy wkroczył baner i home staging. To były niecałe dwa tygodnie. Tak jak przypuszczałem. Słyszałem, że ten pośrednik nie zawsze trzyma się ustaleń. Sprzedałem mieszkanie z 510.000,00 pln. Niesamowici ludzie. Jeszcze nikt nie obiecał mi tyle co chce, dając więcej niż oczekuje.

Przemysław Sałasiński

Wspaniały ,sympatyczny i bardzo skuteczny w pomocy przy sprzedaży nieruchomości. Pan Michał w ciągu paru miesięcy doprowadził do sprzedaży działki w Zgierzu. Trudność w sprzedaży tej działki polegała na wspólnym dostępie w przejeździe do działki. Polecam z czystym sumieniem usługi Pana Michalaka.

Jolanta Kolosz

Szanowny Panie Prezesie, serdecznie dziękuję za współpracę z Panią Małgorzatą Szewczyk przy sprzedaży mojego domu w Łasku – Ostrów Osiedle 126. Sprzedaż odbyła się szybko i profesjonalnie, a Pani Małgorzata Szewczyk zaprezentowała się jako sprawny i kompetentny, dobrze zorganizowany Agent o wysokiej kulturze osobistej oraz pogodnym usposobieniu. W czasie pandemii była bardzo dobrze przygotowana do prezentacji domu potencjalnym klientom z zachowaniem sanitarnych wymogów. Dziękuję Pani Małgorzacie i gratuluję Państwu Pracownika godnie reprezentującego Agencję Pośrednictwa w Sprzedaży Nieruchomości, dającego świadectwo jakościowej obsługi. Dziękuję także Pani Joannie Biskupiak Menadżerowi Oddziału Łódź Centrum za spotkanie w Państwa biurze i fachowe doradztwo na etapie przygotowania nieruchomości do sprzedaży i w czasie procesu sprzedaży oraz polecenie Pani Małgorzaty Szewczyk do obsługi całej transakcji. Bardzo dobrze oceniam też etap home staging’u, profesjonalną sesję fotograficzną i ofertę umieszczoną na portalach internetowych.

Bogusława Olejnik

Sprzedażą mojego mieszkania zajmował się Roger Pietkiewicz. We współpracy z Agentem doceniłem bardzo dobry kontakt, pracowitość i efektywność.

Krzysztof Pietrzak

Jesteśmy Szwajcarami. Po 14 latach mieszkania w Głownie w grudniu 2020 roku wróciliśmy do Szwajcarii. Kto pomoże nam sprzedać mieszkanie? To było nasze wielkie pytanie. Przez znajomego nawiązaliśmy kontakt z Panem Jackiem i Panią Darią z Freedom. Doświadczyliśmy nie tylko bardzo dobrych kompetencji, ale także prawdziwe relacje i pomocne rady oraz ogromnej chęci odpowiedzi na prośby. Możemy tylko polecić „Freedom” z jego dobrymi pracownikami, Panią Darią i Panem Jackiem! Mogliśmy im całkowicie zaufać, a oni okazali nam ogromne zaangażowanie. Z wielką wdzięcznością, Maria i Wilhelm.

Wilhelm und Maria Schweyer

Pani Halina zajmowała się sprzedażą naszej nieruchomości w Głownie. Od samego początku współpraca układała się bardzo dobrze. P. Halina wykazała się bardzo profesjonalnym podejściem. Byliśmy dobrze poinformowani o przebiegu całego procesu ,agentka była zawsze gotowa udzielić nam wszelkich informacji i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Pomimo, że sprzedaż nieruchomości nie odbyła się bez komplikacji, Pani Halina wykazała się ogromną kompetencją i bardzo dobrze reprezentowała nasze interesy. Z pełnym zaufaniem poleciłabym P. Halinę jako agenta nieruchomości.

D. Kucharska

Jako klientka Pana Konrada Augustyniaka chciałabym wyrazić swoje podziękowania za wzorową obsługę transakcji nabycia nieruchomości. Punktualność, obowiązkowość oraz solidność, to cechy, które z pewnością opisują właściwy poziom obsługi klienta reprezentowany przez Pana Konrada. Dołożył on wielu starań w uzyskaniu wszystkich dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji oraz wsparcia podczas wizyt u notariusza. Na każdym etapie mogłam liczyć na Pana Konrada, na radę i wskazówki w sprawach formalnych dotyczące zakupu nieruchomości.

Marzena Kowalska

W ostatnich dniach razem z rodziną mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z Panem Rogerem Pietkiewiczem 🙂 (Freedom Łódź Centrum). Mimo naszych dość wysokich wymagań Pan Roger niestrudzenie i jak na profesjonalistę przystało proponował coraz to nowe nieruchomości i cierpliwie wysłuchiwał naszych uwag w trakcie prezentacji (niejednokrotnie z uśmiechem na twarzy :)) Ostatecznie udało nam się znaleźć mieszkanie idealne, i to w bardzo krótkim czasie. Transakcja przebiegła bez najmniejszych problemów. Byliśmy na bieżąco informowani o każdym kolejnym jej etapie, instruowani, jak krok po kroku załatwiać wszystkie niezbędne formalności. Niejednokrotnie spotkaliśmy się również z propozycją wyręczenia nas w wielu sprawach. Dzięki temu uniknęliśmy stresu, nie straciliśmy czasu i co najważniejsze- zmiana mieszkania była dla nas wbrew pozorom przyjemnym doświadczeniem 🙂 Pan Roger Pietkiewicz to osoba niesamowicie pozytywna, otwarta, kochająca swoją pracę i zaangażowana w transakcję całym sercem. Kontakt z naszym agentem był zawsze bezproblemowy, bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia 🙂 Z czystym sumieniem możemy polecić współpracę z Panem Rogerem każdemu, kto planuję zakup lub sprzedaż nieruchomości. Jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu! 🙂

Julia Cyranowska

W marcu 2020 roku rozpoczęłam współpracę z firmą Freedom Nieruchomości za pośrednictwem Pana Michała Michalaka. Współpraca dotyczyła sprzedaży działki rolno-budowlanej. Od samego początku nasza współpraca przebiegała bardzo dobrze. Byłam na bieżąco informowana o postępach. Byłam przekonana, że pracuję z osobą profesjonalną, znającą się na tym co robi. Po telefonicznych zapytaniach zawsze usłyszałam satysfakcjonującą mnie odpowiedź. Działka została sprzedana w niedługim czasie po rozpoczęciu naszej współpracy, z czego jestem bardzo zadowolona. Pana Michała mogę polecić każdemu z czystym sumieniem. Według mnie jest to właściwa osoba na właściwym miejscu.

Ewa Sadkowska

Podjęliśmy współpracę z biurem Freedom raczej przez przypadek ale był to najszczęśliwszy przypadek jaki nas spotkał, gdyż biorąc pod uwagę wszystkie formalności i sprawy do ogarnięcia patrząc wstecz sami byśmy mieli ogromne trudności i pewnie załamalibyśmy się już na samym początku. Mieliśmy przyjemność współpracować a raczej być pod opieką Pani Małgorzaty Szewczyk przez 7 miesięcy i jesteśmy zachwyceni. Nasza przygoda z Freedom dobiega właśnie końca i właśnie w tej trochę smutnej ale w gruncie rzeczy radosnej chwili pragniemy wyrazić wdzięczność za opiekę i wszechstronna pomoc, jaką zostaliśmy otoczeni. Pani Małgorzata przeprowadziła nas gładko i z pełnym profesjonalizmem przez trzy potężne i skomplikowane transakcje, będąc w każdej chwili do naszej dyspozycji i nieustannie służąc nam rada i pomocą, przypominając o ważnych kwestiach i pilnując żeby w tych trudnych i emocjonujących chwilach nic nie umknęło. Nasza współpraca nie była (raczej) standardowym i zwyczajnym przypadkiem w codzienności obrotu nieruchomości, gdyż Pani Małgorzata obsługiwała nie 1 czy 2 transakcje a aż 3 powiązane ze sobą terminowo umowy sprzedaży. Nie tylko chodziło o zakup przez nas domu ale także sprzedaż naszych 2 mieszkań. Wszystko zostało doprowadzone do końca i sfinalizowane a my właśnie mogliśmy objąć nasz wymarzony dom w posiadanie. Sposób przeprowadzenia wszystkich transakcji tak fachowo, skutecznie i elegancko budzi niekłamany podziw i uznanie. Biorąc pod uwagę całokształt znajomości, jesteśmy wdzięczni za współpracę i opiekę i zachwalamy Panią Małgorzatę jak i polecamy biuro Freedom każdemu. Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ.

Bogna Majewska

Po pół roku współpracy z Biurem zakończonego sukcesem, pragniemy podzielić się naszą opinią. Skontaktowaliśmy się z Biurem będąc zainteresowani ofertą sprzedaży domu jakie biuro posiadało w swych zasobach. Mając już za sobą doświadczenie w kontaktach z innymi biurami (szukając domu od kilku miesięcy), od razu przy pierwszej rozmowie byliśmy miło zaskoczeni chęcią współpracy ze strony biura oraz wszelkimi informacjami dotyczącymi domu udzielonymi nam od ręki. Muszę nadmienić, iż wydaje się to zapewne dziwne „jak to chęć współpracy ze strony biura”? otóż nie jest to takie oczywiste. Mając do sprzedaży dwa mieszkania w dwóch różnych miastach i chęć kupienia domu jeszcze gdzie indziej, stanowiliśmy pewnego rodzaju wyzwanie dla biur nieruchomości. Biuro Freedom nieruchomości Łódź-Centrum sprostało temu wyzwaniu. Opieką, bo tego nie można nazwać inaczej, otoczyła nas Pani Małgorzata Szewczyk. Przeprowadzając nas prawie bezboleśnie przez meandry procedur kupna – sprzedaży nieruchomości. Muszę tutaj powiedzieć, iż takie transakcje związane są zawsze z dużym ładunkiem emocjonalnym, nie dotyczy to tylko strony finansowej ale przede wszystkim uczucia pozostawiania za sobą jakiegoś etapu w życiu. Patrząc wstecz, mieliśmy ogromne szczęście trafiając na Panią Małgosię, bo oprócz wiedzy i doświadczenia potrzebne jest jeszcze właściwe podejście i pełne wsparcie ze strony agenta nieruchomości. Pani Małgosia była z nami na każdym etapie tych skomplikowanych i wymagających transakcji. Wspierając nas merytorycznie we wszystkich rozmowach i spotkaniach, wspomagając przygotowanie dokumentacji, przygotowanie do sprzedaży mieszkań (home staging) oraz udzielając wszelkich informacji każdej ze stron uczestniczących w transakcjach a było ich 6! Wszystko to spowodowało, że nasze zaangażowanie nie musiało być aż tak pełne 100 procentowe, wyręczając nas tym samym od uciążliwości takich spraw, dając przy tym poczucie bezpieczeństwa i zaopiekowania. Dziękujemy Pani Małgosiu – sami nie dalibyśmy rady!!! Mamy wymarzony dom. Z całą odpowiedzialnością chcemy polecić każdemu firmę Freedom Nieruchomości Łódź Centrum i współpracę z Panią Małgorzatą Szewczyk – jako pewność sfinalizowanej i profesjonalnie przeprowadzonej transakcji kupna lub sprzedaży każdej nieruchomości. Dziękujemy i pozdrawiamy cały Zespół

Marta i Artur Krawczyk

Pan Andrzej Piotrowski to godny zaufania agent. Jego działania cechuje wysoki profesjonalizm i empatia. Przede wszystkim potrafi słuchać, rozumie potrzeby klienta i stara się im sprostać. Jestem pod wrażeniem wiedzy pana Andrzeja, jego sprawności organizacyjnych i umiejętności mediacyjnych. Z pełnym przekonaniem polecam usługi pana Andrzeja Piotrowskiego.

Irena

Jesienią 2020 kupiliśmy działkę budowlaną. W zakupie pomógł pan Wojciech Włodarczyk z Freedom Nieruchomości. Cierpliwie i kompetentnie odpowiadał na każde pytanie. Telefon odbierał także wieczorem czy w weekendy, a kiedy odebrać nie mógł – zawsze oddzwaniał i odpowiadał na e-maile. Pan Wojtek wskazał notariusza, zatroszczył się o potrzebne dokumenty. Sprawił, że dzięki jego pomocy mieliśmy poczucie bezpiecznej transakcji. To profesjonalny pośrednik o wysokiej kulturze osobistej, godny polecenia.

Barbara Mikołajczyk

Współpracując z Panem Andrzejem miałam okazję doświadczyć czegoś, co bardzo sobie cenią w ludziach – wysokiej kultury osobistej. Pan Andrzej jest osobą, która potrafi zapewnić klientowi komfort. Zależy mu na tym, żeby zrozumieć jego potrzeby, uważnie słucha, proponuje rozwiązania. Dotrzymuje słowa i jest terminowy. Jego wysoka kultura osobista sprawiła, że czułam się bezpiecznie i mogłam zaufać jego doświadczeniu i profesjonalizmowi. Panie Andrzeju dziękuję za wszelką pomoc. Cieszę się, że to właśnie Pan zajmował się sprawami związanymi z kupnem mieszkania. Owocnej dalszej pracy! Dziękuję.

Justyna Matusiak

Pan Andrzej pomógł nam w sprzedaży naszego mieszkania. Jest profesjonalny bardzo pracowity i rzetelny. Sprzedaż mieszkania odbyła się bez żadnych problemów, do końca fachowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni i śmiało polecamy usługi Pana Andrzeja.

Sławomir i Monika Mikołajczyk

Chcielibyśmy serdecznie podziękować, za wspaniale wykonaną pracę przez Pana Rogera Pietkiewicza ,który wykazał się niezwykłym ( jak na tak młodego człowieka) profesjonalizmem przy sprzedaży naszej nieruchomości. Od samego początku był niezwykle pomocny i w pełni zaangażowany w proces sprzedaży- wielokrotnie dojeżdżał z Łodzi do Warszawy. Chcielibyśmy nadmienić, że zanim Pan Roger zajął się sprzedażą, dom od roku był wystawiony w innej agencji i właściwie nic się nie działo, Wystarczyło 3 miesiące działania agencji Freedom w osobie Rogera i znaleźli się kupcy na nieruchomość Serdecznie polecamy.

Renata i Andrzej Świetliccy

Chciałam sprzedać mieszkanie własnościowe, mieszkam sama, mam 88 lat. Zwróciłam się z prośbą o pomoc w sprzedaży do Pana Andrzeja Piotrowskiego, agenta nieruchomości z firmy Freedom Nieruchomości Łódź Centrum. Polecił mi go członek rodziny. Otrzymałam dużą pomoc od Pana Andrzeja. Jest to osoba, która sprawy załatwia szybko i z dużą dokładnością, w tym te urzędowe, z którymi zupełnie bym sobie nie poradziła. Posiada dużą wiedzę o branży w której pracuje i swym zawodzie. Jest bardzo wyczulony na sytuację osób starszych, dobry, inteligentny. Ja jestem bardzo zadowolona z załatwienia swojej sprawy i sprzedaży mojego mieszkania, za co bardzo Panu Andrzejowi dziękuję.

Zofia Szkatuła

Pan Andrzej jest bardzo dobrym agentem. Sprawy załatwia szybko i dokładnie. Jest w swoich działaniach profesjonalny i rzetelny. Dla swoich klientów jest pomocny i załatwia więcej rzeczy niż powinien. Ponadto jest miły i sympatyczny.

Ewa Pyrdoł

Pan Konrad Augustyniak, który był naszym opiekunem przy sprzedaży dwóch działek wykazał się dużym zaangażowaniem, zawsze mogliśmy liczyć na jego wsparcie, podpowiedź. Kiedyś z mężem sprzedawaliśmy dom w innym biurze, ale takiego profesjonalnego podejścia jak u Pana Konrada w tamtym biurze nie było. Każdemu życzyłabym takiego pośrednika jak Pan Augustyniak.

Monika Siekaczyńska

Polecam współpracę z biurem Freedom w szczególności z Panem Konradem Augustyniakiem. Agent bardzo pozytywny :-), dzięki czemu współpraca układa się doskonale! Profesjonalizm, doradztwo oraz tempo załatwiania tematów na najwyższym poziomie. Polecam.

Pąśko Ewelina

Jako klient Freedom Nieruchomości, chciałbym wyrazić wyrazy wdzięczności w związku z profesjonalną obsługą i współpracą z Panem Rogerem Pietkiewiczem. W każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji, służył pomocą i dostępnością, oraz starał się rozwiązywać wszystkie niejasności.

Bartosz Mazur

Przesyłam specjalne podziękowania i rekomendacje dla Pana Wojtka Włodarczyka za udaną i szybką sprzedaż mieszkania przy ul. Waryńskiego 12/14 w Łodzi. Młody człowiek wykazał się dużą cierpliwością i empatią podczas negocjacji i ustalania warunków transakcji, a do tego jako agent nieruchomości swoją wysoką kulturą i uroczą osobowością z pewnością świetnie reprezentuje Biuro Nieruchomości Freedom. Myślę, że pracodawca będzie miał dużą satysfakcję z jakości i efektów pracy Pana Wojtka, a w przyszłości po zdobyciu większego doświadczenia w obrocie nieruchomościami stanie się wyróżniającym agentem co pozwoli firmie odnosić coraz większe sukcesy i być może będzie powodem do awansowania Pana Włodarczyka na menadżera zespołu sprzedaży.

Andrzej Szefer

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Krystianowi Chruścielewskiemu za fachową i profesjonalną pomoc w sprzedaży nieruchomości oraz za wynegocjowanie korzystnej ceny zgodnej z naszymi oczekiwaniami. Pan Krystian wykazał duże zaangażowanie i wyrozumiałość w rzetelnym wyjaśnianiu zagadnień związanych ze sprzedażą, dzięki temu cały proces przebiegał bardzo sprawnie i szybko. Jesteśmy bardzo zadowolenie za współpracy z Panem Krystianem, dlatego polecamy każdemu szykującemu się do transakcji na rynku nieruchomości Pana Krystiana i agencję Freedom.

Joanna Kałaska, Tomasz Kałaska

Był to mój drugi kontakt z biurem nieruchomości i ten ostatni był kontaktem z Freedom Nieruchomości, za pośrednictwem pana Andrzeja Piotrowskiego. Podczas pierwszego spotkania, które uważam za bardzo ważne, pan Andrzej okazał się świetnie przygotowany merytorycznie, profesjonalny i sprawiał wrażenie osoby świetnie zorientowanej na rynku nieruchomości. Okazało się to prawdą. Podczas całości naszej współpracy udowadniał to za każdym razem, nasz kontakt był rewelacyjny, byłam informowana o każdym ruchu związanym ze sprzedażą mojego mieszkania, miałam wrażenie że pan Andrzej pracuje w moim interesie non – stop. Sesja zdjęciowa (świetny pomysł) przebiegła bezkolizyjnie. Pan Andrzej dodatkowo jest osobą bardzo elastyczną sympatyczną i jego zdolności interpersonalne uważam za bardzo wysokie. Będę polecać pana Andrzeja tym samym Freedom Nieruchomości za każdym razem. Taki pracownik to skarb – jego rzetelność i zaangażowanie jest dziś mało spotykaną cechą. Polecam i dziękuję, że mogłam współpracować z panem Andrzejem Piotrowskim.

Agnieszka Skubisz

Gorąco polecam agenta nieruchomości Pana Wojciecha Włodarczyka. Przede wszystkim niezwykle wyróżnia się tym, że jest człowiekiem o złotym sercu, takim jakiego każdy chciałby spotkać na swojej drodze w tak ważnym momencie jak sprzedaż nieruchomości. Jest to osoba na której można polegać, który służy swoim doświadczeniem i profesjonalizmem, a kontakt z nim jest naprawdę świetny o każdej porze. Pan Wojciech nie tylko wykonuje swoją pracę, lecz co dało się zauważyć oddaje się po prostu swojej pasji, wkłada całe swoje serce. Jest człowiekiem pełnym klasy i o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Udziela zrozumiałych i wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania i od pierwszych chwil wzbudza głębokie zaufanie, które później nieustannie prezentuje. Oprócz profesjonalnego pośrednika nieruchomości przede wszystkim widać człowieka gotowego pomóc innym. Pan Wojciech pozostawia po sobie świetne wrażenie. Sprzedaż była przeprowadzona rzetelnie z uwzględnieniem interesów i życzeń obu stron. Punktualność, obowiązkowość, solidność to cechy, które z pewnością opisują właściwy poziom obsługi klienta prezentowany przez Pana Wojciecha Włodarczyka.

Elżbieta Kłys

W pełni polecam wszystkim usługi biura nieruchomości Freedom w Łodzi. Wywiązało się ono bardzo dobrze z trudnego zadania jakim była sprzedaż nieruchomości należącej do mojej rodziny. Szczególne podziękowania należą się pani Patrycji Bednarek oraz pani Aldonie Sielczak za sumienna pracę i duże zaangażowanie. Obie panie przez cały czas poszukiwania potencjalnych nabywców służyły cenną radą i pomocą. Dzięki ich profesjonalizmowi i cierpliwości udało się szczęśliwie sfinalizować sprzedaż, pomimo wielu niesprzyjających okoliczności w tym pandemii covid-19.

Maria Pękosławska

Serdeczne podziękowania dla pani Patrycji Bednarek za wytrwałość i duże zaangażowanie w poszukiwaniu nabywcy mojego domu oraz dla pani Aldony Sielczak za pomoc w skompletowaniu niezbędnych dokumentów i nadzór nad stroną formalną transakcji. Jestem bardzo zadowolona z ich pracy oraz polecam innym korzystanie z usług biura nieruchomości Freedom w Łodzi.

Teresa Taczalska

W marcu 2020 roku rozpoczęłam z firmą FREEDOM NIERUCHOMOŚCI współpracę dotyczącą sprzedaży działki. W tej sprzedaży duży udział miała Pani Aldona Sielczak, która zajmowała się całą dokumentacją (tj. wszystko co było potrzebne do finalizacji tej sprzedaży). Przeprowadziła mnie przez to w sposób szybki, pomagając i doradzając p. Michałowi. Wszystko było jasne. Końcowe podpisanie aktu czy umowa przedwstępna to również było zrealizowane w sposób szybki, profesjonalny, we wcześniejszym porozumieniu. Pani Aldona jest osobą, którą mogę polecić z czystym sumieniem, kompetentna i dobra w tym co robi.

Ewa Sadkowska

Po zakończeniu transakcji sprzedaży mieszkania z przyjemnością wyrażam szczere zadowolenie z działalności łódzkiego oddziału Freedom Nieruchomości. Nie będąc mieszkańcem Łodzi napotykałem na więcej trudności w załatwianiu spraw urzędowych. Mimo to wszystkie czynności, będące w gestii firmy Freedom zostały wykonane skrupulatnie i bez opóźnień. Szczególne wyrazy uznania chcę przekazać Panu Wojciechowi Włodarczykowi – osobie realizującej moją sprzedaż. Wykazał bardzo duże zaangażowanie i profesjonalizm, a nadto okazał się osobą niespotykanie życzliwą i uczynną. Kończąc jestem przekonany o dalszym powodzeniu firmy ku zadowoleniu klientów. Lech Wołłk-Łaniewski

Lech Wołk-Łaniewski

Serdeczne podziękowania dla Pana Rogera Pietkiewicza. Mimo trudnego czasu (pandemia) udało się nam sprzedać mieszkanie bardzo szybko i w bardzo dobrej cenie. Roger to dynamiczny i pełen optymizmu młody człowiek. Nie ukrywam, że jego optymizm udzielił się również nam. Od samego początku otoczył nas profesjonalną opieką, nasze zaangażowanie w sprzedaż było ograniczone do niezbędnego minimum. Na bieżąco byliśmy informowani o podejmowanych działaniach. Podziękowania również dla Pani Marty, która dołączyła podczas finalizacji sprzedaży. Bardzo miła i kompetentna osoba. Nie sądziliśmy, że sprzedaż mieszkania będzie tak bezproblemowa, a zaoszczędzony czas i bezstresowe oczekiwanie na finał jest warte każdego procenta prowizji. Gorąco polecamy!!!

Ewelina Borkowska

Freedom Nieruchomości” cechuje się profesjonalizmem i rzetelnością. Głównie współpracowaliśmy z Panią Joanną Biskupiak, która już podczas pierwszego spotkania wywarła na nas dobre wrażenie – była bardzo dobrze przygotowana, w wyczerpujący sposób odpowiadała na wszystkie pytania dotyczące interesującej nas nieruchomości. Kontakt z biurem był bardzo dobry, wszelkie formalności przebiegały sprawnie, a kolejne etapy transakcji były nam tłumaczone krok po kroku, mogliśmy liczyć na wsparcie i wyrozumiałość. Wszystkie Panie z biura nieruchomości wykazywały się zaangażowaniem i wysoką kulturą osobistą. Serdecznie polecamy Freedom Nieruchomości!

Izabela i Piotr Kozioł

Biuro nieruchomości Freedom to pełen profesjonalizm w działaniu uwiecznionym sukcesem połączony z cierpliwością wobec Klientów. Doskonała elastyczność i rozwiązywanie problemów oraz przeciwności losu doskonale wpisuje się w portfolio biura. Miałam okazję już dwukrotnie korzystać z usług biura i zawsze to był doskonały wybór. Pani Paulina jest profesjonalna, bardzo pracowita i rzetelna. Pomoc w sprzedaży domu przeprowadziła bez żadnych problemów do końca i fachowo. Polecam to biuro wszystkim niepewnym swoich decyzji, których Pani Paulina jak i cały zespół ukierunkuje i zapewni udaną transakcję. GORĄCO POLECAM

Sylwestra Jóźwiak

Z tego miejsca bardzo dziękuję również Pani Aldonie Sielczak, która towarzyszyła nam podczas spotkań w kancelarii notarialnej. Pani Aldona miała bardzo duży wpływ na przyspieszenie sporządzenia aktu notarialnego przed planowanym przez moją rodzinę urlopem, kontaktując się osobiście z oddziałem poczty oraz listonoszem, który miał dostarczyć dokument niezbędny do podpisania aktu! Gdyby nie Pani zaangażowanie, sfinalizowanie transakcji opóźniłoby się o przynajmniej trzy tygodnie. Bardzo Pani dziękuję. Będę z czystym sumieniem polecał Państwa usługi, jako firmy godnej zaufania. Życzę wielu kolejnych sukcesów.

Marcin Skrzyński

Pan Konrad Augustyniak, był moim Agentem przy kupnie dla mnie mieszkania. Nie mogłam wyjść z podziwu, że tak cudownie zajął się wszystkim. Jest najlepszy, miły, serdeczny, bardzo obowiązkowy i dokładny w swojej pracy.

Teresa Smart

Pełen profesjonalizm – tak najkrócej można określić postawę zawodową Pana Andrzeja Piotrowskiego. Najpierw Pan Andrzej wybrał dla mnie znakomite mieszkanie, potem je rzeczowo zaprezentował, następnie przygotował całą transakcję, wreszcie wszystko wyjaśnił i przez wszystko, co wiązało się z przekazaniem mieszkania, spokojnie przeprowadził. Na każdym etapie był pomocny, otwarty i merytoryczny. W razie jakiejkolwiek wątpliwości od razu ją rozwiewał i wszystko wyjaśniał. I jeszcze jedna rzecz, którą chciałbym podkreślić w związku ze współpracą z Panem Andrzejem. Jest to człowiek kreatywny i pełen świetnych pomysłów, które pomagają w przejściu przez wszelki ewentualny stres czy drobne niedogodności związane z zakupem nieruchomości. Pan Andrzej zadbał, by tych niedogodności nie było. Gdybym miał raz jeszcze dokonywać kupna czy sprzedaży nieruchomości, na pewno wybrałbym Pana Andrzeja. Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z Panem Andrzejem Piotrowskim!

Rafał Zarębski

W sierpniu 2020 wraz z mężem kupiliśmy mieszkanie w Łodzi za pośrednictwem agenta nieruchomości Andrzeja Piotrowskiego. Z czystym sumieniem polecam skorzystanie z usług Pana Andrzeja. Jest to osoba kompetentna, pomocna na każdy kroku. Dostaliśmy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania, zawsze pomocny i w każdej chwili pod telefonem.
Dzięki kompetencjom i fachowości Pana Andrzeja zakup mieszkania przebiegł szybko i sprawnie. Polecam!

Karolina Pietruszka

Miałam przyjemność współpracować z Panem Andrzejem Piotrowskim. Bardzo rzetelny, profesjonalny i godny zaufania. Na każdym etapie transakcji służył pomocą. Każdy szczegół został profesjonalnie omówiony. Polecam korzystanie z usług pośredniczych Pana Andrzeja.

Aneta Kędra

Serdecznie dziękuję Panu Andrzejowi za wszelką pomoc przy sprzedaży mieszkania. Pan Andrzej wykazał się pełnym profesjonalizmem i znajomością tematu w branży nieruchomości. Byłem na bieżąco informowany przez Pana Andrzeja o przebiegu wszystkich negocjacji, zarówno tych, gdzie wspólnego celu nie udało się osiągnąć, jak i tej jednej, końcowej, skutkującej sprzedażą nieruchomości.

Michał Pietrzak

Miałam okazję pierwszy raz korzystać z usług biura nieruchomości i bardzo cieszę się, że trafiłam na Freedom Nieruchomości Łódź Centrum, a w szczególności na Pana Andrzeja Piotrowskiego. Bardzo pomógł mi w podjęciu tak ważnej decyzji i profesjonalnie przeprowadził przez cały etap zakupu mieszkania. Jest kompetentnym, rzetelnym i bardzo sympatycznym człowiekiem. Jednym słowem PROFESJONALISTA.
Podziękowania kieruję również do Pani Aldony za kompetentną obsługę na miejscu w biurze. Śmiało mogę polecić Freedom Nieruchomości i Pana Andrzeja.

Magdalena Walerych

Podziękowania kieruję do Pani Aldony za kompetentną obsługę na miejscu w biurze.

Magdalena Walerych

Serdecznie polecam współpracę z Panem Jackiem Zgierskim Nieruchomości Freedom, wszystkim którzy chcą szybko i bezproblemowo sprzedać dom.
Z mojego doświadczenia jest to bardzo profesjonalna obsługa na każdym etapie do ostatecznego podpisania umowy. Bardzo dobra komunikacja, zaangażowanie, dyspozycyjność i najważniejsze Przesympatyczna osoba w postaci Pana Jacka i to wszystko miało wpływ na to, że dom został sprzedany w przeciągu 2 tygodni.
Szczerze Polecam tę agencję i najlepszego agenta Pana Jacka Zgierskiego.
Dziękuję….. i do Następnego

Anyszewska Bogusława

Miałam przyjemność zakupić dom z pomocą pana Konrada Augustyniaka.
Z transakcji jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna obsługa, polecam wszystkim.

Aneta Furmańska

Polecam Freedom Nieruchomości Łódź Centrum, a w szczególności agentkę, przesympatyczną Joannę Czuba za skuteczne i profesjonalne zaangażowanie w sprzedaż mojego mieszkania.
Jest to osoba bardzo kontaktowa i pełna empatii. Mimo napotkanych trudności doprowadziła sprawnie transakcję sprzedaży do oczekiwanej przeze mnie pozytywnej finalizacji.
Fachowa i miła współpraca.
Pani Joanna z pasją i właściwym podejściem do klienta sprawia, że jest godna polecenia. Niewątpliwie z wielką przyjemnością jestem gotów skorzystać z jej usług w przypadku sprzedaży, bądź kupna kolejnej nieruchomości.

Marek Grabowski

Serdecznie polecam współpracę z Panią Joanną Czuba wszystkim, którzy potrzebują wsparcia przy kupnie mieszkania. Uważam, że zostałem profesjonalnie obsłużony na każdym etapie do ostatecznego podpisania umowy. Bardzo dobra komunikacja z kupującym. Polecam Panią Joannę wszystkim tym, którzy chcą kupić mieszkanie.

Marcin Dębowski

Miła i całościowa obsługa. Bardzo dobry kontakt oraz pomoc.
Dzięki profesjonalnej obsłudze z chęcią będziemy polecać biuro oraz agenta – Pamelę Panek.

Katarzyna Pulwer

Pani Pamela jest osobą bardzo odpowiedzialną i profesjonalną. Nawiązuje szybko i łatwo kontakt. Jest bardzo dobrze i fachowo zorientowana w sprzedaży. Szybki kontakt i w każdej chwili. Pomaga i jest podporą w każdym problemie. Sprzedaż szybka i w pełni zadowalająca. jest osobą bardzo wesołą, sympatyczną. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Ewa Sipak

Pani Pamela Panek jest idealnym pracownikiem, zaangażowanym w działalność firmy ( pośrednictwo w nieruchomościach) i identyfikującym się z nią – stanowi doskonałą wizytówkę firmy Freedom. Zawsze była do dyspozycji klientów – nawet w dni wolne od pracy, aby zaprezentować nieruchomość. Uprzejma i miła, służyła radą i była pomocna w organizowaniu spotkań, realizując wymagania zarówno potencjalnych kupujących jak i sprzedającego. Zawsze była gwarancją rzetelnie wykonanej pracy.

Elżbieta Świderska

Profesjonalne podejście do klienta, miła atmosfera, każdy problem jest szybko rozwiązywany.

Maciej Gnyp

Profesjonalne podejście do sprzedaży domu dzięki odpowiednio przygotowanym zdjęciom, pełna obsługa przy dokumentach. Pomoc, którą dostaliśmy przy poprowadzeniu zbierania potrzebnych dokumentów była nieoceniona. Dobry kontakt z pośrednikiem,
Cena umiarkowana za obsługę sprzedaży.

Edyta Rębowska

Miły pracownik, dba o jakość. Polecam wszystkim.

Hanna Posokhova

Pełen profesjonalizm, miła szybka obsługa. Polecam wszystkim.

Joanna Kożniewska

Bardzo dziękuję Pani Aldonie Sielczak za sprawne sfinalizowanie sprzedaży mojego mieszkania. Mimo kłopotów związanych z epidemią COVID-19 przeprowadziła mnie przez końcowy proces bez problemów i ponownie przekonałam się o profesjonalizmie i o tym, że moja decyzja o współpracy z Freedom była słuszna. Pozdrawiam Panią Aldonę Sielczak.

Jolanta Puławska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Andrzejem Piotrowskim.
Bardzo miłe i profesjonalne doradztwo oraz obsługa na każdym etapie zakupu nieruchomości.
Bardzo polecam tego pośrednika.

Sylwia Ławska

Kulturalny, konkretny i rzeczowy. Pan Andrzej pomaga przy wszystkich formalnościach w trakcie realizacji transakcji. Sprawnie, szybko i profesjonalnie przeprowadził sprzedaż mojego domu.

Robert Młynarczyk

Współpracowałam z Panią Joanną podczas sprzedaży nieruchomości przy ul. Sukienniczej w Łodzi. Pani Joanna cechuje się ogromnym profesjonalizmem w pracy i rozmowie z klientem. Szybkość działania, pewność siebie, zaangażowanie i pasja to jej ogromne atuty.
Dodatkowo Pani Joanna jest osobą sumienną i terminową, wszystkie nasze ustalenia realizowała bez najmniejszych problemów. Wykazała się ponadnormatywnym zaangażowaniem już po sprzedaniu nieruchomości i przekazaniu kluczy. Zawsze solidna, uśmiechnięta i chętna do pomocy.
Jest ona wspaniałą wizytówką firmy Freedom i będę ją polecać wszystkim sprzedającym mieszkanie. To prawdziwy skarb dla firmy i nieoceniona pomoc dla klientów.

Paulina Waliszek

Pani Joanna Czuba to osoba wysokiej kultury osobistej i bardzo dużych zdolności interpersonalnych. Osoba, którą każdy chciałby spotkać na swojej drodze w tak ważnym momencie swojego życia jak kupno lub sprzedaż nieruchomości. Jest to człowiek, na którym naprawdę można polegać, który służy swoim doświadczeniem i profesjonalizmem, a kontakt z nim jest naprawdę świetny o każdej porze. Pani Joanna nie tylko wykonuje swoją pracę, lecz co łatwo zauważyć oddaje się poprostu swojej pasji, w co wkłada całe swoje serce. Każde zadanie, pytanie traktuje poważnie. Udziela zrozumiałych i wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania i od pierwszych chwil jej osoba wzbudza głębokie zaufanie, które później nieustannie procentuje. Pani Agent Nieruchomości Joanna Czuba to osoba, która pozostawia po sobie naprawdę świetne wrażenie i którą serdecznie z całego serca mogę Państwu polecić.

Adam Sobaczyński

Pani Joanna Czuba przeprowadziła transakcję kupna-sprzedaży mieszkania w sposób płynny i konsekwentny. Bardzo profesjonalnie podchodziła do każdego problemu, zawsze mając na uwadze komfort strony kupującej, jak i sprzedającej.
Pani Joanna starała się przez cały czas bardzo elastycznie dobierać terminy spotkań, biorąc pod uwagę godziny pracy osób uczestniczących w danej aktywności. W każdym momencie służyła radą oraz wsparciem.
Warunki zakupu mieszkania od samego początku przedstawiła jasno i klarownie.
Polecam Panią Joannę Czubę. Jest to bardzo profesjonalna oraz godna zaufania osoba, która na pewno ułatwi zakup każdej nieruchomości.

Aleksandra Gotner

Mojego agenta Pana Krzysztofa Kowalczyka oceniam rewelacyjnie. Nie mam żadnych zarzutów. Bardzo szybko sprzedał moje dość zwyczajne mieszkanie. Poinformował mnie, że mieszkanie leży na obszarze rewitalizacji, co co oznacza, że miasto dysponowało prawem pierwokupu. Nie wiedziałem o tym wcześniej. Pan Krzysztof był zawsze pod telefonem i świetnie ze mną współpracował, a jestem czasem trudny we współpracy. Dodatkowo pozytywnie oceniam wizualizację mieszkania.

Maciej Zarzycki

Miałem ogromną przyjemność sprzedawać mieszkanie z pomocą Pani Joanny z Freedom.
Można powiedzieć że jest drogo ale ani przez chwilę nie żałuję zlecenia sprzedaży Pani Joannie.
Zaangażowanie na najwyższym poziomie.
Cały proces przeprowadzony bardzo sensownie, kompetentnie a przede wszystkim skutecznie.
Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji oraz podejścia do klienta. Pani Joanna wspierała nas przez cały proces sprzedaży i ponad to zawsze chętnie doradziła, pomogła czy wsparła doświadczeniem.
Za taki serwis aż miło się płaci. Na pewno znów zwrócę się do Pani Joanny z każdą kolejną sprzedażą nieruchomości. Serdecznie pozdrawiam.

Julian

Pani Magda była bardzo kompetentna, pomocna i sympatyczna. Dzięki za współpracę!

Wojciech Tworkowski

Najlepsze Biuro nieruchomości w mieście z najlepszym pośrednikiem tj Pani Pamela Panek która pomagała na każdym etapie transakcji. Wszelkie formalności, notariusz organizowała Pani Pamela wraz z biurem.

Artur

Bardzo polecam Biuro Nieruchomości Freedom Łódź Centrum w szczególności dziękuję panu Patrykowi oraz pani Marcie, którzy zapewnili nam profesjonalną i kompleksową usługę zachowując przy tym przemiłą atmosferę. To wszystko sprawiło, że kupno mieszkania okazało się dla nas czystą przyjemnością.

TestSync Roche

Serdecznie polecam współpracę z Panem Andrzejem Piotrowskim ze względu na fachowość, znajomość tematu i wspaniałe podejście do klienta. Pan Andrzej wykazuje się dużym zaangażowaniem, rzetelną i miłą obsługą. Prezentuje pełen profesjonalizm oraz wysoką kulturę osobistą. Szczerze polecam i życzę Panu Andrzejowi samych sukcesów.

Mirosława Każak

Dzięki profesjonalnemu podejściu Pani Iwony Jachnik, kupno mieszkania było czystą przyjemnością. Jest bardzo miłą osobą, dla której liczy się zadowolenie klienta. Jej fachowość pozwoliła nam zaoszczędzić stresu związanego z załatwianiem formalności, jak też dużo cennego czasu. Jest wspaniałym negocjatorem w sytuacjach, których nie sposób uniknąć przy tego typu transakcjach. Potrafi osiągnąć porozumienie w sposób zadowalający obie strony.
Spokojnie mogę polecić Panią Iwonę Jachnik jako osobę pośredniczącą przy zakupie nieruchomości.

Adrianna Stankiewicz

Profesjonalizm – 100 %
Komunikacja z klientem – 100 %
Współpraca i elastyczność – 100 %
Umiejętność rozwiązywania problemów – 100 %
Rzetelność i zaangażowanie – 100 %
Skuteczność, szybkość działania – 100 %
Zadowolenie klienta – 100 % 🙂
Polecamy – jak najbardziej !!!
Dziękujemy PATRYKOWI BORKOWSKIEMU za ogromną pomoc, zaangażowanie i praktycznie zrobienie całej roboty.
Nasz udział – klientów mieszkających poza Polską – jednorazowy przyjazd w celu podpisania umowy sprzedaży z kupującym u notariusza.

Sylwia Gagas Piechowiak i Piotr Piechowiak

Pani Iwona jest kompetentna i pracowita. Pomogła nam w całym procesie transakcyjnym. Zawsze miała dla nas czas i dzieliła się z nami swoją wiedzą.

Jarosław Abram i Karolina Bartnik

Przy sprzedaży naszego mieszkania korzystaliśmy z usług p. Iwony Jachnik i jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy tej Pani. Traktuje Ona swoją pracę w sposób niezwykle zaangażowany i odpowiedzialny, a przy tym w pełni profesjonalny. Po przygotowaniu ciekawej i bogatej oferty, która została przedstawiona na wielu dostępnych komunikatorach, nie było problemu ze znalezieniem klienta gotowego na zakup naszej nieruchomości na zasadach satysfakcjonujących obydwie strony. Trwało to zaledwie kilka dni!
Tą drogą chcielibyśmy zarekomendować wyjątkowo rzetelną i zaangażowaną pracę p. Iwony.
Nie sposób pominąć również cech osobowościowych naszej Agentki, która okazała się być osobą życzliwą, ciepłą i otwartą na oczekiwania swoich klientów oraz pomocną w dopełnianiu wszelkich procedur formalnych związaną z transakcją.
Z pełną odpowiedzialnością będziemy polecać usługi p. Iwony Jachnik wszystkim, którzy zdecydują się na kupno – sprzedaż swojej nieruchomości!

Wiesława i Mieczysław Dobrynin

Pani Iwona Jachnik, reprezentująca firmę FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, sumiennie wywiązała się z zawartej umowy. Jej działania charakteryzowały się elastycznością, profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do sprawy. Jej doświadczenie i kwalifikacje przełożyły się na efekty, które spełniły moje oczekiwania. Nasza współpraca przebiegła sprawnie, mimo wielu przeciwności, ale z dużym zaangażowaniem, dlatego rekomenduję Ją jako specjalistkę w swojej branży.

Magdalena Stypa

Zakup nieruchomości jest dużym wyzwaniem przede wszystkim ze względu na czas, który należy poświęcić na jej znalezienie oraz ze względu na dopilnowanie zebrania wszystkich wymaganych dokumentów. Pan Patryk okazał się właściwą osobą, która w rzetelny i bardzo profesjonalny sposób pomogła nam w tak ważnym dla nas zadaniu. Pan Patryk cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, które stawialiśmy mu w związku z planowanym zakupem. Swoją osobowością zadbał o miłą i przyjazną atmosferę w trakcie dopełniania formalności. Pan Patryk jako agent biura nieruchomości nie dał nam odczuć, że przedkłada dobro którejkolwiek ze stron, był zawsze dostępny, a w przypadku niespodziewanych komplikacji potrafił spokojnie zaoferować rozwiązanie satysfakcjonujące wszystkie strony. Polecamy usługi Pana Patryka i życzymy mu wielu sukcesów w obranej ścieżce zawodowej!

Karolina Słoń i Waldemar Kaczor

Pani Joanna Czuba jest osobą wyjątkową. Współpracowałyśmy 4 miesiące. Chcę podziękować za trud.

Zofia Blada

Mieliśmy okazję współpracować z Panią Iwoną Jachnik i bez żadnych wątpliwości stwierdzamy, że jest profesjonalistką w tym, co robi. Doskonale trafi porozumieć się ze swoimi klientami i potrafi badać ich potrzeby. Stara się także, aby transakcja przebiegła bez jakichkolwiek komplikacji. Lecz jeżeli na drodze napotka jakiś problem, robi wszystko, żeby jak najszybciej go rozwiązać. Co ważne – jest optymistką. Znacznie wpłynęło to na zmniejszenie naszego stresu związanego z zakupem pierwszego mieszkania. Poza tym, Pani Jachnik to po prostu bardzo miła i uprzejma osoba, o wysokiej kulturze osobistej. Pomocna i cierpliwa dla swoich klientów, dzięki czemu współpraca z Nią była czystą przyjemnością. W pełni zaangażowana w swoją pracę, którą wykonuje solidnie i skutecznie, co skutkowało tym, że nasze współdziałanie zostało uwieńczone sukcesem i zawdzięczamy Jej to, że szybko i sprawnie udało nam się zakupić wymarzone mieszkanie.
Z przyjemnością rekomendujemy Panią Iwonę Jachnik, gdyż jest wybitną specjalistką w branży nieruchomości.
Z całego serca POLECAMY!

Dorota Wolska i Krystian Kapczyński

Pani Magdalenie Wojciechowskiej powierzyłam pośrednictwo przy sprzedaży domu jednorodzinnego. Podczas współpracy dała się poznać jako osoba posiadająca wysoki stopień empatii, co zaowocowało dobrymi wspólnymi relacjami. Jest osobą pracowitą, swoje obowiązki wykonuje na wysokim poziomie. Posiada umiejętność trafnego doradzania przy podejmowaniu decyzji związanych ze sprzedażą nieruchomości.

Rekomenduję współpracę z Panią Magdaleną Wojciechowską.

Hanna Szmidla

P. Magdalena Wojciechowska jest agentem „pełnym”, przygotowanym merytorycznie, sumiennym, w świetnym kontakcie, zaangażowanym, prowadzącym od początku do końca sprawę tak, by osoba jej ufając czuła się bezpiecznie.
Dziękujemy jej za prowadzenie naszej sprawy.

Jolanta Szmidla

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy Pani Joanny Czuby w sprzedaży naszego mieszkania w Łodzi. Doceniamy profesjonalizm i podejście do klienta Państwa pracownika. Na każdym etapie procesu sprzedaży mogliśmy liczyć na pomoc i fachową obsługę. Z czystym sumieniem polecamy Państwa usługi i życzymy więcej tak pomocnych i tak zaangażowanych współpracowników jak Pani Joanna Czuba.

Basia i Artur Skiba

Wspaniały, bardzo profesjonalny sposób współpracy. Świetnie uchwycony profil mieszkania które Pani Magda była w stanie skutecznie przedstawiać w pozytywny sposób.

Kacper Janiczek

Dziękuję za wspaniałą obsługę, pełen profesjonalizm i przyjemną atmosferę. Z tak fajnymi osobami jak Pani Magda chciałbym współpracować na co dzień.

Marcin Węgierski

Miła, fachowa obsługa. Łatwy i szybki kontakt. Uzyskałam zawsze wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Pani Joanna przeprowadziła nas sprawnie przez wszelkie formalności związane z zakupem mieszkania.

Grażyna Miedzianowska

Pani Joanna Czuba to osoba wysokiej kultury osobistej i bardzo dużych zdolności interpersonalnych. We współpracy z Panią Joanną szczególnie wartościowe jest ogromne zaangażowanie w realizowane projekty (transakcje) jak i staranne badanie rynku i potrzeb swoich klientów.
Z pewnością rekomenduję Panią Joannę Czubę jako wybitną specjalistkę w branży nieruchomości.

Mirosław Zakrojko

Wszystko bardzo sprawnie poszło. Jesteśmy bardzo zadowoleni za pomoc w negocjacjach. Dziękujemy Pani Joannie za rzetelne i konkretne podejście do sprawy.

Adrian Świerkowski

Polecam Panią Pośrednik Iwonę Jachnik. Jej profesjonalne podejście i dobry kontakt z klientem powodują, że sprzedaż nieruchomości przebiega niemal bezstresowo. Od prezentacji mieszkania do podpisania aktu notarialnego w 5 dni!

Marcin Kruczkowski

Dla Pani Iwony nie ma rzeczy niemożliwych! Znalazła dla mnie dokładnie takie mieszkanie, jakie chciałem. Sprawnie przeprowadziła mnie przez proces zakupu mieszkania, była ze mną w stałym kontakcie i informowała na bieżąco o postępach w sprawie.
Pani Iwona umówiła moje spotkanie z notariuszem dokładnie wtedy, kiedy chciałem i była obecna przy podpisaniu aktu notarialnego i przekazaniu mieszkania.
Pani Iwona jest bardzo profesjonalna, słowna i odpowiedzialna. Dała mi poczucie bezpieczeństwa, a wszystkie Jej działania były zgodne z wcześniejszymi zapowiedziami.
Polecam Panią Iwonę Jachnik jako wiarygodnego i skutecznego agenta nieruchomości.

Zbigniew Dobrynin

Pani Iwona to młoda, kreatywna i bardzo ciepła osoba, która liczy się z potrzebami klienta. Była naszym agentem w kupnie nieruchomości w Łodzi przy ul. Piasta. Jest osobą godną zaufania i polecenia. Pani Iwona przy przeprowadzeniu transakcji kupna mieszkania okazała się bardzo pomocna i otwarta. Posiada dobrą znajomość tematu o rynku nieruchomości. Dodatkowo jest niezwykle sympatyczną, spokojną i wrażliwą osobą, która zaraża entuzjazmem innych ludzi. Składamy serdeczne podziękowania Pani Iwonce za duże zaangażowanie i pomoc przy nabyciu mieszkania.

Alicja i Zbigniew Budziarscy

Pani Iwona przy przeprowadzeniu transakcji sprzedaży naszego mieszkania i kupna nowego okazała się niezwykle kompetentną osobą. Zawsze doskonale doradzająca, aktywna, otwarta, pełna zapału i zaangażowania. Zawsze do naszej dyspozycji, przygotowana, niezwykle kreatywna podczas różnych trudnych sytuacji, które wynikały podczas transakcji. Rewelacyjny negocjator. Z czystym sumieniem i pewnością będę rekomendowała osobę Pani Iwonki dla osób sprzedających lub kupujących nieruchomość. Jesteśmy wdzięczni Pani Iwonie za Jej pomoc.

Aneta Chabros

Serdecznie polecamy współpracę z Panią Iwoną Jachnik ze względu na:
– fachowość
– znajomość tematu
– wspaniałe podejście
– spokój
– terminowość
Życzymy Pani Iwonie dalszych sukcesów i WESOŁYCH ŚWIĄT!

Marta i Maciej Pyziak

Pani Iwonka Jachnik przy transakcji sprzedaży naszego mieszkania okazała się być niezastąpionym agentem. Bardzo pomocna, kompetentna, pełna pasji, zawsze gotowa do pomocy, zawsze przygotowana, pełna energii i trafnych rozwiązań w trudnych sytuacjach, z dużą wiedzą, niezwykle otwarta. Doskonały negocjator. Mam pełne zaufanie do Pani Iwonki i Jej kompetencji. Polecam Panią Iwonę Jachnik jako doskonałego, niezwykle rzetelnego i kompetentnego agenta. Niezwykle skutecznego i oddanego swojej pracy.

Piotr Chabros

Pani Pamela Panek to osoba o ogromnym zaangażowaniu w swoją pracę. Cudowny człowiek pełen empatii – AGENTKA do zadań specjalnych. Polecam z czystym sumieniem.

Katarzyna Gossa

Próbowaliśmy sprzedać mieszkanie trzypokojowe, razem z meblami i wyposażeniem „bezpośrednio” – przez dwa miesiące przyszło trzech zainteresowanych, żaden się nie zdecydował.
Po zleceniu sprzedaży do FREEDOM i zajęciu się sprawą przez Panią Malwinę Wolską, nastąpił „cud” i klienci cisnęli się „drzwiami i oknami” . Mieszkanie udało się sprzedać ekspresowo – w ciągu dwóch tygodni.
Formalności przebiegły bezboleśnie. Jesteśmy wdzięczni. Słyszeliśmy, ze Pani Malwina jest bardzo skuteczna i jest to prawda.

Jolanta i Andrzej Janeczkowie

Współpraca z p. Malwiną Wolską okazała się strzałem w przysłowiową „dziesiątkę”. Profesjonalne podejście do klienta, bezproblemowość, szybkość i sprawność z jaką przebiegła współpraca zrobiła na mnie ogromne wrażenie. W ciągu 7 miesięcy udało się sprzedać dom i kupić wymarzone mieszkanie. Nie obyło się bez problemów urzędowych, które p. Malwina z uporem i konsekwencją rozwiązała.

Lesiński Marcin

Pani Malwina Wolska jako pośrednik przy zakupie nieruchomości Rosanów wykazała się niezwykłym zaangażowaniem i determinacją. Na pochwałę zasługuje jej profesjonalne a jednocześnie serdeczne i otwarte podejście do klienta oraz gotowości do pomocy w przypadku ewentualnych komplikacji.

Marcin Podeszwa

Polecam korzystanie z usług p. Malwiny Wolskiej reprezentującej Biuro Freedom Nieruchomości. Mieszkanie zostało sprzedane szybko i profesjonalnie. Wszystkie rozmowy odbyły się w bardzo miłej atmosferze. Pani Malwina wykazała się dużą wiedzą na temat rynku nieruchomości. Posiada stosowne kompetencje w zakresie obsługi klienta, załatwiania wszelkich formalności. Jest osobą godną polecenia.

Andrzej Szurmak

Podczas naszej kilkuletniej znajomości w czasie sprzedaży dwóch nieruchomości, Pani Magda pokazała iż jest nie tylko 100 % profesjonalistką, ale Mistrzynią w swoim fachu.
Ogromna wiedza budowlana, praktyka w sprzedaży, doskonała organizacja strony formalnej, rzetelna i dokładna znajomość nieruchomości, ponadprzeciętne umiejętności negocjatorskie, znajomość ludzkich upodobań, inteligentne poczucie humoru oraz prawdziwość i szczerość – to wszystko wyróżnia Panią Magdę z ogromnej ilość osób, które nazywają się agentami.
Pani Magda Wojciechowska jest jedyną w swoim rodzaju i życzę wszystkim sprzedającym i kupującym takiego Agenta i Opiekuna Nieruchomości.

Paulina Rucińska

Z przyjemnością polecamy usługi biura Freedom i agentki p. Pameli Panek. Pomimo początkowych oporów zdecydowaliśmy się na sprzedaż na wyłączność. Dzięki profesjonalnemu podejściu, osobistemu zaangażowaniu p. Pameli sprzedaż, którą zleciliśmy przebiegła bardzo sprawnie, począwszy od fachowej przygotowanej oferty, poprzez fachowe doradztwo na etapie negocjacji z kupującymi, aż po staranne dopełnienie wszelkich formalności związanych z przekazaniem nieruchomości.
Dziękujemy i gorąco Polecamy.

Janusz Rodzik

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Joanną. Sprzedaż mojej nieruchomości stała się możliwa dzięki jej dociekliwości i profesjonalizmowi. Fachowa i życzliwa pomoc. Jestem naprawdę bardzo zadowolona!

Anna Czyżyk

Świetny agent Nieruchomości. Profesjonalna transakcja. Transakcja trwała tylko 4 dni. Jestem bardzo zadowolona.

Aneta Miszczak

Szanowna Pani Joasiu! Serdecznie dziękuję za wsparcie przy realizacji moich planów i dużą cierpliwość oraz takt! Życzę Pani powodzenia w pracy i szczęścia w życiu osobistym. Miło mi było Panią poznać.

Irena Sekuła

Chciałabym serdecznie polecić usługi Pani Malwiny Wolskiej z Biura Nieruchomości Freedom w Łodzi. Pani Malwina pośrednicząc w transakcji kupna mieszkania wykazała dużą wiedzę na temat rynku nieruchomości jak też posiadała wysokie kompetencje w zakresie obsługi klienta. Komunikacja była płynna, kolejne etapy zakupu mieszkania przebiegły bez zbędnej zwłoki. Polecam Panią Malwinę Wolską jako osobę kompetentną i zaangażowaną w swoją pracę.

Anna Bednarz

Uprzejmie dziękuję za profesjonalną i przyjemną pomoc w wynajmie lokalu.

Mieczysław Smuktunowicz

Serdecznie dziękuje Pani Malwinie Wolskiej za współpracę przy nabyciu nieruchomości w gminie Brójce. Doradztwo podczas transakcji, było nieocenione i na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony z oferowanych usług.

Wojciech Reszka

Ja niżej podpisany Maciej Nowak informuję, iż miałem przyjemność współpracować z Panią Malwiną Wolską przy pośrednictwie sprzedaży działki w gminie Brójce. Współpraca przebiegała w sposób profesjonalny. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Maciej Nowak

Polecamy współpracę z panią Joanną i biurem Freedom. Dzięki wskazówkom związanym z odświeżeniem mieszkania, sesją fotograficzną przeprowadzoną przez biuro i wyłącznością na sprzedaż naszego mieszkania- udało się sprzedać mieszkanie w krótkim czasie w cenie 1200 wyższej niż cena startowa. Gratulujemy wyniku Pani Joannie i sobie. To była udana współpraca, warta ceny.

Makowski Paweł

Pani Joanna jest bardzo komunikatywną osobą. Od razu wzbudziła nasze zaufanie. Kompetentna i szczera osoba. Pani Joanna posiada wiedzę i potrafi doradzić (przygotowanie mieszkania do sprzedaży). Powierzone mieszkanie sprzedała w mniej niż 2 tygodnie. Wszystko przebiegło sprawnie i w bardzo przyjaznej atmosferze! Zdecydowanie polecam.

Kasia i Kamil

Pełen profesjonalizm, miła aparycja i dostępność w każdej chwili. Polecam każdemu.
Pozdrowienia.

Grzegorz Puzder

Przede wszystkim dziękuję za pomoc i zaangażowanie! Organizacja i informowanie bez zarzutu. Błyskawiczna realizacja zlecenia i prowadzenie aż do momentu finalizacji umowy notarialnej. Polecamy!

Krzysztof Borowski i Anna Olczak-Borowska

Obsługa transakcji przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Wszelkie pytania, wątpliwości wyjasniane były na bieżąco. Biuro godne polecenia, a szczególnie p. Magda Wojciechowska.

Karolina Sobutka

Polecam p. Patryka Borkowskiego jako agenta nieruchomości za wysoki profesjonalizm i kulturę osobistą w kontakcie z klientem. Transakcja przebiegła błyskawicznie – w ciągu dwóch tygodni mieszkanie znalazło nabywcę. Wierzę, że z takim podejściem osiągnie duże sukcesy w swojej branży czego serdecznie mu życzę.

Jerzy Nowakowski

Pani Joanna podczas transakcji kupna mieszkania była bardzo wspierająca proces od umowy rezerwacyjnej do podpisania aktu notarialnego przenoszącego własność. Pani Joanna cechuje się wysoką kulturą osobistą, pełnym profesjonalizmem oraz empatią, dzięki której dostosowuje komunikację w zależności od sytuacji. Dzięki niej mogliśmy spełnić nasze marzenie.

Sebastian Olejarz

Transakcja została przeprowadzona przez Panią Agentkę w atmosferze profesjonalizmu. Pojawiające się momentami wątpliwości odnośnie szczegółów kupna mieszkania były sprawnie rozwiązane przez kompetentne rady. Za zaletę współpracy należy również uznać łatwy kontakt.

Maciej Stoczkiewicz

Pani Agent rzeczowa, utrzymująca dobry kontakt z klientem, na wysokim poziomie, nienachalna .
Pełen profesjonalizm przy miłej obsłudze.

Radosław Boruń

Pełen profesjonalizm, mieszkanie sprzedane dosłownie od ręki za kwotę jaką wstępnie ustaliliśmy jako wysoką. Kupił pierwszy klient jakiego zaproponowała Pani Pamela. Cała operacja od podpisania umowy z biurem do podpisania aktu sprzedaży u notariusza i zdania mieszkania przeprowadzona została bardzo sprawnie. Zawsze łatwy kontakt z Agentką, doceniamy chęć pomocy Pani Pameli w wielu trudnych do logistycznego opanowania kwestiach. Z czystym sumieniem polecamy biuro i Panią Pamelę Panek jako Agenta prowadzącego sprzedaż.

Monika Więckowska

Serdecznie dziękuję za profesjonalną obsługę pani Ewie Cieślak. Pani Ewa okazała się niezastąpioną osobą przy zakupie mojego pierwszego mieszkania. Ja jako kupujący jestem bardzo zadowolony z pomocy, która otrzymywałem na każdym etapie kupna mieszkania. Cała transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Gdybym miał okazję do zakupu mieszkania w przyszłości, to tylko z panią Ewą i polecam każdej osobie która jest zainteresowana kupnem mieszkania.

Bartosz Kosiński

Przy pomocy pani Pameli transakcja przebiegła sprawnie i zakończyła się pomyślnie. Wspiera klienta na każdym etapie. Specjalista godny polecenia.

Bartosz Kosiński

Współpraca przebiegła bardzo dobrze. Profesjonalna obsługa podczas zakupu domu.

Artur Gutkowski

Współpraca z Biurem Nieruchomości przebiegała bardzo dobrze. Obsługa pracowników Biura Nieruchomości jest bardzo fachowa i profesjonalna. Pracownicy Biura (p. Ewa Cieślak) jest osobą kompetentną, uprzejmą, doskonałą w kontaktach z klientami.

Jadwiga Gębarowska

Pani Joanna Kretek jest ciepłą i życzliwą osobą, cierpliwa, chętnie wszystko tłumaczy. Skuteczna w działaniu. Sumiennie zajmuje się powierzoną sprawą. Polecam biuro Freedom-100% skuteczności

Dorota Falkenberg

Miła i wyjątkowo profesjonalna pomoc. Godna polecenia. 100% polecam.

Gąsiorowski Michał

Biuro nieruchomości, jak i obie Panie godne polecenia. Dzięki rzetelnemu i fachowemu podejściu do całej sprawy, pomimo trudności związanych z załatwieniem kredytu, a końcową transakcją kupna i sprzedaży efekt końcowy dla obu stron był bardzo satysfakcjonujący. Panie wykazały się pełnym profesjonalizmem, rzetelnością oraz Wielkim zaangażowaniem. W każdej sytuacji można liczyć na pomoc, nie zostawiają klienta z problemem, pomagają w każdy możliwy sposób.

Katarzyna i Krzysztof Smołuch

Sprzedaż przeprowadzona z wielkim zaangażowaniem i starannością. Stały kontakt, fachowo rozwiewane wątpliwości. Dołożone wszelkie starania do przeprowadzenia i finalizacji transakcji. Od początku do końca dało się odczuć profesjonalizm, skrupulatność i doświadczenie. Polecamy gorąco i dziękujemy za wszystko.

Szymański

Chciałabym serdecznie podziękować za sprawny i profesjonalny sposób współpracy w zakresie pośrednictwa w wynajmie nieruchomości. Bardzo dobry kontakt, rzetelna ocena sytuacji i cenne wskazówki dla niedoświadczonej w temacie klientki 😉 Załatwianie nawet najtrudniejszych spraw w tak miłej i pełnej zrozumienia atmosferze, to czysta przyjemność 🙂 Całość spraw związanych z wynajmem została załatwiona niezwykle szybko, z zachowaniem jednocześnie wysokich standardów obsługi. Jako zadowolona klientka z pewnością będę polecać znajomym Panią i biuro pośrednictwa nieruchomości, które Pani reprezentuje. Pozdrawiam serdecznie mając nadzieję na kolejne okazje do współpracy!

Ewa Owczarek

Z całego serca polecam Panią Asię. Współpraca z Nią to była przyjemność. Ponieważ nie mieszkam w miejscu sprzedaży nieruchomości, to nasza współpraca odbywała się w większości na odległość. Pani Asia cały ciężar procesu sprzedaży nieruchomości wzięła na siebie. Na bieżąco informowała mnie o kolejnych etapach transakcji. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie i bez problemów. Zaangażowanie, cierpliwość, profesjonalizm oraz życzliwość Pani Asi są godne polecenia. Dziękuję za wszystko.

Daria Kubaczyńska

Sprzedaż nieruchomości została przeprowadzona od początku do końca bardzo profesjonalnie przez Panią Justynę Padyk. Wiedza i profesjonalizm sprawiły, że sprzedaż odbyła się na najwyższym poziomie i bez zastrzeżeń. Pani Justyna jest osobą rzetelną i kompetentną, która z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Jeżeli ktokolwiek będzie chciał sprzedać nieruchomość, to polecam biuro Freedom Nieruchomości oraz Panią Justynę Padyk. Dziękuję i polecam.

Tomasz Kołecki

Pani Joanna obsługiwała mnie w procesie wynajmu mieszkania. To było mieszkanie dla wymagających klientów. Jestem zadowolona ze współpracy. Udało się! Polecam

Agata Sobieska

Szanowna Pani Joanno, jesteśmy bardzo zadowoleni z Pani usług. Dziękujemy, że doradziła nam Pani, jak przygotować nieruchomość pod sprzedaż, tak aby uzyskać za nią jak najlepszą cenę. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Mieszkanie zostało zarezerwowane już podczas pierwszego dnia pokazowego, niemal po cenie ofertowej. Nawet po podpisaniu umowy przedwstępnej można było z Panią się skontaktować i uzyskać informacje dotyczące szczegółów transakcji. Chcielibyśmy również nadmienić, że już poleciliśmy biuro Freedom Nieruchomości i Pani osobę jako fachowca, który na pewno szybko dokona sprzedaży nieruchomości klienta.

Kinga i Krzysztof Żelechowscy

Chciałam serdecznie podziękować Panu i całemu zespołowi za sprawną sprzedaż mojego mieszkania przy ulicy Niemcewicza. Agencja sprawdziła się znakomicie i już poleciłam państwa usługi trzem osobom – jedna w Lodzi i dwie w Warszawie.

Małgorzata Zamolska

Profesjonalne podejście do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności od początku do samego końca. Jako sprzedający niczym nie musiałem się zajmować. Polecam wszystkim agencje nieruchomości freedom i agentkę Justynę Padyk.

Tomasz Czajka

Przedstawicielka firmy freedom nieruchomości Justyna Padyk wykazała się pełnym profesjonalizmem w prowadzonej sprzedaży mieszkania. Osoba bardzo komunikatywna i miła w podejściu do klientów.

Dorota Urbaniak

Do freedom trafiłem przez przypadek, kiedy poszukiwałem najemców do swojego mieszkania. Moje sprawy prowadziła Pani Joanna Kretek i chciałbym tą drogą wyrazić jej podziękowanie za szybkie doprowadzenie do znalezienia właściwych najemców, którzy są zadowoleni z wynajętego mieszkania a ja jestem zadowolony z miłych i kulturalnych ludzi, którzy mieszkają u mnie i z którymi nie będę mieć w przyszłości problemów. Myślę, że wynika to z dużego doświadczenia zawodowego pani Kretek, jej wysokich kompetencji, wyczucia i kultury osobistej. Z pozdrowieniami i podziękowaniem za obsługę.

Piotr Bałczewski

Pan Marek Szklanny pośredniczył w sprzedaży mojego mieszkania w Łodzi. W ciągu trzech miesięcy od podpisania umowy pozyskał nabywcę, a podejmowane przez niego działania mogę określić jako profesjonalne i aktywne. Polecam i nie wykluczam współpracy w przyszłości.

Magdalena Plecińska

Jesteśmy zadowoleni z usług biura nieruchomości freedom, cała sprawa z kupnem naszego nowego mieszkania przebiegła sprawnie bez żadnych komplikacji i mogliśmy w każdej sprawie liczyć na pomoc biura za co bardzo dziękujemy. Polecam usługi Pani Joanny Kretek osobom sprzedającym i kupującym nieruchomość.

Magdalena Włodarczyk i Rafał Sąsiadek

Współpraca z biurem freedom nieruchomości przebiegła bezproblemowo. Pani Ewa Cieślak okazała się prawdziwą profesjonalistką. W związku z tym proces wynajmu przebiegał bardzo sprawnie a Pani Ewa będąc z nami w ciągłym kontakcie, pomagała, doradzała i wspierała Nas w każdej kwestii. Gorąco polecam

Michał Baran i Magdalena Stańczyk-Baran

Dziękuję za skuteczne i profesjonalne zrealizowanie sprzedaży mojego mieszkania. Teraz zdaję sobie sprawę z ogromu pracy jaki towarzyszy szukaniu odpowiedniego nabywcy i umiejętności negocjacji. Dzięki dużemu zaangażowaniu pani Magdy Wojciechowskiej i udział pani Ewy Cieślak przy załatwianiu spraw formalnych transakcja przebiegła pomyślnie ku zadowoleniu stron. Polecam tą firmę za stworzenie przychylnej atmosfery, profesjonalność i rzetelność.

Ryszard Kołodziejski

Transakcja przeprowadzona z udziałem przedstawicielki firmy freedom Pani Justyny Padyk przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Pani Justyna była bardzo pomocna i chętna do współpracy i rady. Sesja fotograficzna przeprowadzona bardzo sprawnie w ciągu krótkiego czasu. Z satysfakcją stwierdzam, że chętnie polecam Państwa firmę osobom zainteresowanym przeprowadzeniem podobnych czynności, zarówno kupna jak o sprzedaży.

Jolanta Surowiec

Dziękuję za pomoc w pośrednictwie sprzedaży nieruchomości oraz pośrednictwie w kontakcie z kupującym. Dobra obsługa.

Aneta Kempska

Dziękuję za pomoc w załatwianiu formalności związany z zakupem mieszkania przy ul. Szymonowicza w Łodzi.

Darek Woźniak

Pani Ewa pomogła w przygotowaniu umowy przedwstępnej, załatwieniu formalności, wykazała się chęcią pomocy i zaangażowaniem. Współpraca z Panią Ewą była bardzo sprawna. Pani Ewa jest osobą kompetentną i kontaktową.

Izabela Pągowska-Klimek i Wojciech Klimek

Wszyscy agenci

Firmy, z którymi pracowaliśmy

Zobacz opinie na naszym profilu Google

5.0 – średnia ocena

8 opinii w Google

Zobacz opinie