Agent Nieruchomości

Marta Cempura

Łódź

Absolwentka kierunku logistyka na Uniwersytecie Łódzkim. Od zawsze związana z procesem sprzedaży i obsługi klienta. Pośredniczy i doradza w transakcjach sprzedaży i zakupu nieruchomości na terenie Łodzi i okolic. Doceniana przez klientów za wiedzę, rzetelność i indywidualne podejście.

Zaangażowana i pozytywnie nastawiona do życia. Lubi poznawać nowych ludzi. Otwarta na wyzwania, które motywują ją do działania. W relacjach międzyludzkich ceni sobie szczerość, uczciwość i wzajemne zaufanie.

Siłę i energię do dnia codziennego czerpie ze swojej życiowej pasji, jaką jest górska turystyka. W wolnych chwilach wyrusza na wędrówki po szlakach. Każde zadanie traktuje jak wspinaczkę. Gdy obierze cel, będzie konsekwentnie dążyć do jego realizacji. Ponadto miłośniczka spacerów po lesie i dobrej kawy.

Referencje (5)

Chcę podziękować Pani Marcie Cempura za pomoc i profesjonalną obsługę przy sprzedaży nieruchomości przy ul. Rybnej w Janówce k. Łodzi.
Przez cały proces sprzedaży Pani Marta była bardzo pomocna, aktywna i kontaktowa. Już po podpisaniu umowy o współpracę byłem przekonany, że była to dobra decyzja.
Na szczególną pochwałę zasługuje skuteczność Pani Marty, nasza nieruchomość znalazła kupca w przeciągu tygodnia.
Dziękuję Pani za pomoc.

Michał Kuciński

Chcielibyśmy podziękować Pani Marcie za współpracę przy zakupie działki budowlanej. Ze względu na to, że mieszkamy z mężem za granicą, co powodowało pewne komplikacje, dzięki Pani Marcie i szybkiemu skompletowaniu dokumentów udało nam się kupić działkę.
Z przyjemnością polecamy usługi pośrednictwa, które oferuje Pani Marta Cempura.

Paulina i Zbigniew Ziembińscy

Jako klienci chcielibyśmy wyrazić swoje podziękowania dla Pani Marty Cempura za pomoc udzieloną przy sprzedaży mieszkania.
Pani Marta profesjonalnie przygotowała ofertę sprzedaży, zarówno opis, jak i zdjęcia mieszkania były niezwykle staranne, przemyślane i przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Nieoceniona okazała się pomoc w kontaktach z potencjalnymi nabywcami, nawet w bardzo późnych godzinach. Cierpliwość okazana przez Panią Martę bezsprzecznie twierdzi o jej profesjonalizmie. Mieszkanie udało się sprzedać szybko i skutecznie. Dzięki świadczonym przez agencję usługom proces sprzedaży był dla nas bezstresowy, dlatego skorzystaliśmy z pomocy Pani Marty także przy zakupie nieruchomości.
Dziękujemy i polecamy, zarówno sprzedającym, jak i kupującym.

Jadwiga i Zbigniew Psiuk

Pani Marta Cempura jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. W swojej pracy jako agent nieruchomości wykazuje się kreatywnością i kompetencją. Pani Marta ma wiedzę dotyczącą budownictwa, potrafi doradzić klientom, tak, aby podjęli decyzję co do zakupu konkretnej nieruchomości. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panią Martą Cempura. Polecamy ją innym klientom.

Jolanta i Andrzej Matyjek

Polecam całym sobą firmę Muvon, a zwłaszcza Panią Martę, która od samego początku wspierała nas swoim zaangażowaniem, wiedzą oraz dobrym słowem, aby cały proces sprzedaży mieszkania był dopięty na ostatni guzik. Dziękuję serdecznie za tak profesjonalny sposób obsługi i życzę dalszych sukcesów :)

Kamil Stróż

Wyswietl oferty (2)