Agent Nieruchomości

Urszula Buchholtz

Gorzów Wielkopolski / Międzyrzecz / Międzychód

Ambitna, pracowita i bardzo dobrze zorganizowana osoba, która nie boi się żadnych wyzwań. Bez względu na trudności, zawsze zachowuje spokój i opanowanie a pozytywne nastawienie jest jej wielką siłą, tak jak i Rodzina, która odgrywa istotną rolę w jej życiu.

Jednak pamięta, by równoważyć potrzeby i cele rodzinne z indywidualnymi potrzebami i marzeniami. Ma mnóstwo zainteresowań, a jej największe pasje to: fotografia, która jest dla niej sposobem na odkrywanie, poznawanie i wyrażanie siebie, a także taniec, w którym odnajduje wolność.

Uwielbia spędzać czas w zaciszu natury, gdzie może cieszyć się pięknem otaczającego świata i zregenerować siły. W swojej pracy jest zawsze profesjonalna i w pełni zaangażowana. Zawsze uważnie słucha potrzeb i oczekiwań klientów i podejmuje działania w celu znalezienia idealnego rozwiązania.   

Referencje (2)

Świetna agentka. Super kontakt. Ogromna pomoc na każdym etapie sprzedaży. Serdecznie polecam. Dziękuję ogromnie za serce włożone w tą pracę Pani Urszulo ♥️

Magdalena Kudzia

Urszula Buchholtz to osoba charakteryzująca się bardzo profesjonalnym podejściem do swoich obowiązków. Uważnie słucha rozmówcy, jest zawsze gotowa do pomocy i poszukiwania skutecznych rozwiązań. Jest rzeczowa, zorganizowana i zawsze dotrzymuje umów, co czyni ja godna zaufania. Nie boi się wyzwań i w pełni angażuje się w powierzone jej zadanie. Bardzo polecam współpracę.

Aleksandra Huigen

Wyswietl oferty (9)