Agent Nieruchomości

Wiktoria Budek

Kraków

Otwartość i umiejętność słuchania ułatwia jej nawiązanie relacji z klientem. Podchodzi do życia z entuzjazmem, optymizmem oraz dużą energią. Nastawiona na realizację zamierzonych celów i doskonalenie swoich umiejętności.

Studentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Dotychczasowe wykształcenie pozwoliło jej na pozyskanie wiedzy z zakresu nieruchomości i ekonomii. 

Referencje (3)

Serdecznie polecam współpracę z Panią Wiktorią Budek. Szybko sprzedała moje mieszkanie w centrum Krakowa, za wyższą cenę niż sam chciałem otrzymać. Nie wyobrażam sobie tej sprzedaży bez Pani Wiktorii. Młoda, empatyczna osoba i w pełni skupiona na potrzebach klienta!

Jan Jeziorek

Jestem super zadowolony z kontaktu z właścicielem oraz z Panią Wiktorią Budek, która za rękę poprowadziła mnie od punktu 0 do szybkiej i satysfakcjonującej sprzedaży działki. Kontakt błyskawiczny i zawsze odbiera telefony !

Michał Kądzioła

Serdecznie polecam współpracę z Panią Wiktorią Budek, która jest bardzo kompetentna, zaangażowana w swoją prace na 100%, pomocna, bardzo życzliwa i zawsze „pod telefonem” :) Polecam z całego serca!

Kamila Byś

Wyswietl oferty (8)