• Zdjęcia
  • Mapa
  • Rzut

Rzeszów działka widokowa – Białogórska

Białogórska, Rzeszów
cena: 290 000 PLN
cena za m2: 219 PLN
powierzchnia: 1326 m2
Opis nieruchomości
Szczegóły oferty

Opis działki 1326 m² – Rzeszów, ul. BiałogórskaNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1330 m², położona w atrakcyjnej i spokojnej części Rzeszowa, przy ul. Białogórskiej. Teren charakteryzuje się walorami widokowymi oraz korzystnym, lekkim nachyleniem, które umożliwia projektowanie domu z ekspozycją widokową. Działka posiada pozwolenie na budowę, co znacząco skraca czas realizacji inwestycji.

LokalizacjaDziałka znajduje się w zielonej, cichej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych, w tym popularnego parku linowego. Oddalona od ruchliwych dróg, zapewnia wysoki poziom prywatności oraz komfort codziennego życia. Jednocześnie lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do centrum miasta.

Dojazd prowadzi:

  • od ul. Rodzinnej – drogą gminną asfaltową,
  • od ul. Sikorskiego – drogą gminną utwardzoną,
    z bezpośrednim zjazdem na działkę.

W pobliżu dostępna jest komunikacja miejska – linie MPK 44, 37 i 58 (przystanek około 950 m). Do centrum Rzeszowa jest około 7 km.

MediaDziałka posiada dostęp do wszystkich kluczowych mediów:

  • Energia elektryczna – w drodze,
  • Kanalizacja sanitarna – w drodze (projektowane podłączenie),
  • Woda – studnia głębinowa lub możliwość podłączenia do projektowanego wodociągu,
  • Gaz – na terenie działek, w trakcie realizacji przez PSG (planowane uruchomienie w 2026 r).

Charakterystyka terenu

  • powierzchnia: 1326 m²,
  • kształt umożliwiający wygodne zagospodarowanie,
  • lekkie nachylenie – walory widokowe,