• Zdjęcia
  • Mapa
  • Rzut

Twoje 42m² z prywatnym ogrodem | Okazja!

Fryderyka Chopina, Aleksandrów Łódzki
cena: 219 000 PLN
cena za m2: 5 214 PLN
powierzchnia: 42 m2
liczba pięter: 1
Opis nieruchomości
Szczegóły oferty

2 pokoje z ogródkiem 100 m² | Kamienica z cegły | Aleksandrów Łódzki
Na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie o powierzchni 42 m², zlokalizowane przy ul. Chopina w Aleksandrowie Łódzkim. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju, niskich kosztów utrzymania oraz prywatnej zielonej przestrzeni w centrum miasta.
Najważniejsze informacje:

  • Lokalizacja: Kameralna kamienica z 1930 roku (tylko 3 lokatorów we wspólnocie).
  • Piętro: Parter z bezpośrednim widokiem na ogródek.
  • Pomieszczenia: 2 pokoje, kuchnia, łazienka.
  • Ogrzewanie: Własne gazowe (piec dwufunkcyjny z 2017 roku).
  • Instalacja elektryczna: miedź
  • Okna: Stan dobry (PCV oraz drewniane nowego typu).
  • Podłogi: panele, płytki gresowe
  • Stan mieszkania: Dobre, do odświeżenia według własnego uznania.

Co zyskujesz kupując to mieszkanie?

  • Prywatny ogródek: Do mieszkania przynależy do wyłącznego korzystania ok. 100 m² ogrodu – idealne miejsce na grilla, trampolinę czy własne uprawy.
  • Duża komórka: Na podwórku znajduje się osobny budynek z przynależną komórką o pow. ok. 8 m².
  • Udział w gruncie: Wraz z mieszkaniem nabywasz udział 25/100 w działce o łącznej powierzchni 393 m².
  • Cegła i kameralność: Budynek z cegły w dobrym stanie technicznym. Tylko dwóch sąsiadów zapewnia spokój i bezpieczeństwo.
  • Inwestycja w budynek
    Wspólnota dba o nieruchomość i planuje remont dachu. Nowy właściciel, kupując mieszkanie w atrakcyjnej cenie, zobowiązany jest do wniesienia wkładu w wysokości 17 000 zł na ten cel. Jest to inwestycja, która znacząco podniesie wartość całej nieruchomości w najbliższym czasie.