Agent Nieruchomości

Agata Wowra

Katowice

Agata to jedna z tych osób, które mają niespożyte pokłady energii. Zawsze spoglądająca na świat przez różowe okulary, absolwentka finansów i rachunkowości pierwsze kroki zawodowe stawiała jako specjalista ds. badań i analiz w jednostce naukowej.

Na rynek nieruchomości skazana od pełnoletności, przejęła zarządzanie portfelem nieruchomości ojca. Z Agentami nieruchomości Agata miała styczność w przypadku najmów, sprzedaży i zakupu. Dziś sama wchodzi w szeregi załogi MUVON!

Jako pośrednik Agata zaraża pozytywną energią, a swoje doświadczenie i profesjonalizm wykorzystuje, aby zadowolić zarówno kupujących, jak i sprzedających. Agata często przełamuje sztywne schematy, dopasowując się do każdego klienta.

Prywatnie Agata lubi próbować nowych rzeczy i kolekcjonować doświadczenia. Rodowita Ślązaczka uwielbia podróżować. Najbardziej szaloną podróżą, jaką odbyła, był wyjazd do Hong Kongu na 24 godziny!

Referencje (4)

Serdecznie polecam współpracę z Panią Agatą. Miła, sympatyczna i cierpliwa osoba. Mimo wielu perypetii i przeciwności losu - dwukrotne odwołanie zakupu przez kupujących - służyła słowem wsparcia oraz nadal starała się efektywnie doprowadzić sprzedaż do końca. Jeszcze raz serdecznie polecam pracę z tą Panią.

Maciek Pawlik

Polecam bardzo współpracę z Panią Agatą. Pełen profesjonalizm jeśli chodzi o dokumenty, dodatkowo zawsze chętna do pomocy. Można liczyć na jej zaangażowanie nawet po przeprowadzeniu zakupu mieszkania.

Joanna Krzesińska

Pani Agata Wowra wykazała się bardzo dużym profesjonalizmem podczas całego procesu związanego z kupnem mieszkania. W każdej chwili mogłem liczyć na pomoc i jej wsparcie. Ponieważ było to moje pierwsze w życiu kupno nieruchomości wiele rzeczy budziło mój niepokój, jak się okazało niepotrzebnie, ponieważ przez cały czas czułem się zaopiekowany, a wszystkie moje wątpliwości Pani Agata wyjaśniała z dużą cierpliwością. Jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Z pewnością poleciłbym Panią Agatę znajomym jako pomoc w sprzedaży/kupnie nieruchomości.

Mateusz Pasek

Serdecznie polecam współpracę z Panią Agatą Wowra. Jest osobą kompetentną, energiczną a przede wszystkim profesjonalną.
Mieszkanie do sprzedaży znajdowało się w dzielnicy, która nie cieszyła się dobrą sławą w dodatku na parterze, mimo to zaangażowanie Pani Agaty doprowadziło do sukcesu. Na każdym etapie tych transakcji mogłam liczyć na wsparcie oraz fachowe wskazówki. Dyspozycyjna w każdej chwili.

Izabela Jarzębska

Wyswietl oferty (7)