Broker Nieruchomości / Mentor

Damian Potrzebowski

Łódź

Energiczny, odpowiedzialny i profesjonalny doradca, który zawsze angażuje się w wykonywanie powierzonych mu obowiązków. Bez wahania podejmuje się trudnych tematów i wyzwań. Wszędzie widzi nowe możliwości i uważa, że każdy problem zawiera w sobie rozwiązanie.

Dziesięcioletnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów i usług. W ostatnich latach menadżer pięcioosobowego zespołu sprzedażowego.

Swoje ambicje postanowił zrealizować na rynku nieruchomości, gdyż zapewnia mu to ciągły impuls do rozwoju na wielu polach. Każdego klienta traktuje wyjątkowo i indywidualnie, a pracę z ludźmi uznaje za przyjemność.

Prywatnie jest miłośnikiem sportów siłowych oraz piłki nożnej. To właśnie te sporty wg niego dają możliwość sprawdzenia się zarówno indywidualnie, jak również we współpracy z całym zespołem.

Referencje (26)

Jestem Bardzo zadowolony z współpracy z Muvon korzystałem pierwszy raz przy sprzedaży Mieszkania rok temu muszę stwierdzić iż umawiając się na spotkanie byłem sceptycznie nastawiony chciałem wcześniej sam sprzedać ale ok raz można dać komuś zarobić tak pomyślałem . Po około 1 -1,5 miesiąca znaleźli klienta. W tym roku miałem do sprzedania działkę nawet nie próbowałem samemu od razu stwierdziłem że szkoda czasu i zleciłem sprzedaż działki po niespełna 1 miesiącu właśnie podpisałem akt . Konkretnie uważam szczerze że szkoda czasu samemu bawić się w sprzedaż lepiej powierzyć profesjonalistom taką robotę szkopuł tylko aby wybrać odpowiednią firmę ja po sprzedaży 2 nieruchomości mogę szczerze bez ceregieli powiedzieć tak to ta Firma jak chcesz aby to było szybko i konkretnie z zachowaniem profesjonalizmu to dobrze trafiłeś to tu ten adres i ludzie.

Krzysztof Ojrzyński

Bardzo miła obsługa.

Katarzyna Karolak

Z całego serca chce podziękować p. Paulinie Łukasiewicz i p. Damianowi Potrzebowskiemu za profesjonalną, rzeczową i miłą obsługę przy sprzedaży mojego mieszkania, które wcale nie było łatwe. Na każdym etapie sprzedaży mogłam kontaktować się o różnych porach dnia, gdzie służyli mi pomocą a problemy były rozwiązywane od ręki. Potrafili znaleźć optymalne rozwiązanie nawet w kryzysowych sytuacjach, dzięki czemu czułam się pewnie.

Barbara Jaszkowicz

Z czystym sumieniem mogę polecić biuro nieruchomości
MUVON. Pan Damian Potrzebowski i Pani Patrycja Żyłka
to z pewnością najlepsze osoby, które pomogą ze
wszystkimi formalnościami. Obsługa na najwyższym
poziomie, pełen profesjonalizm, zaangażowanie. Polecam
z całego serca.

Ola Gąszcz

Polecam Biuro Muvon, a zwłaszcza współpracę z Panem Damianem Potrzebowskim i Panią Pauliną Łukasiewicz.
Pełen profesjonalizm na każdym etapie sprzedaży, fachowe wsparcie i pomoc oraz co ważne - ogromna cierpliwość w trakcie całego procesu sprzedaży mieszkania.
W szczególności chciałabym bardzo serdecznie podziękować Panu Damianowi i Paulinie Łukasiewicz za wiedzę i wyjątkowe zaangażowanie widoczne w podejściu do klienta – doskonały kontakt o każdej porze dnia i tygodnia.
Dziękuję!

Karolina W.

Polecam współpracę z Panem Damianem Potrzebowskim i Panią Patrycją Żyłką. Dostali od nas bardzo trudne zlecenia na transakcje wiązaną (sprzedaż domu + kupno apartamentu) i wywiązali się z zadania wspaniale.
Przygotowali bardzo profesjonalne i skuteczne ogłoszenie (m.in. film z drona), przeprowadzili profesjonalne prezentacie oraz negocjacje z potencjalnymi i ostatecznymi kupującymi. Wszystko to pod dużą presją czasu. Przez cały czas trwania procesu byli dostępni w zasadzie non stop (również w niedziele). Wspaniale zajęli się dokumentacją i wszelkimi wymaganymi dokumentami. Pozostało tylko składać podpisy i obserwować konto bankowe. Rzadko trafia się na tak profesjonalny serwis w naszym kraju. Polecam!

Tomasz Michalczyk

Państwo Patrycja Bednarek i Damian Potrzebowski okazali mi dużą pomoc i życzliwość przy wszystkich czynnościach sprzedaży mojego mieszkania w Łodzi przy ul. Woronicza. Dostarczyli potrzebne dokumenty, wiadomości bez zwłoki i wykazali się kompetencją i orientacją. Pomagali mi również w zdobyciu potrzebnych dokumentów od różnych instytucji. Wszystko było załatwione sprawnie bez zwłoki, z obszernym informowaniem mnie o czynnościach. Okazywano mi życzliwość, sympatię i grzeczność.

Krystyna Kowalczyk

Chcę bardzo podziękować za profesjonalną i fachową pomoc przy zakupie mieszkania, za negocjacje ze sprzedającym, a także za sprawy organizacyjne związane z transakcją. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam.

Piotr Rojek

Agent nieruchomości Pan Damian Potrzebowski umie przekazać cenne informacje, dba o to, aby Klient był zadowolony. Transakcja zakupu mieszkania przebiegła w miłej, sympatycznej atmosferze. Jestem zadowolona z usługi firmy, którą reprezentował pan Damian Potrzebowski, bo jest to firma godna polecenia.

G. i M. Tomaszewscy

Polecam korzystanie z usług Pana Damiana. Dzięki profesjonalizmowi i rzetelności transakcja kupna działki budowlanej przebiegła szybko i bezproblemowo.

A. Górecki

Szybka sprzedaż, jasny przekaz informacji oraz pozytywne nastawienie do klienta.
Panie Damianie jest Pan profesjonalistą.
Dziękuje za współpracę!

Malwina Pacyniak

Szczerze polecam. Współpraca z Panem Damianem oraz Panią Patrycją przebiegała sprawnie, szybko i w miłej atmosferze. Wszystko dopięte na ostatni guzik.

Szymon Szymon

Pan Damian Potrzebowski to Nietuzinkowy i zaangażowany agent, bardzo pomocny w różnych nieprzewidzianych sytuacjach. Praca z nim to czysta przyjemność. Standing ovation.

Tomasz Sitarski

Przy pomocy Pana Damiana Potrzebowskiego mieliśmy przyjemność zakupić piękną działkę pod Łodzią. Pan Damian był niezwykle pomocny na każdym etapie pomagając ze wszystkimi formalnościami i dbając zarówno o stronę kupującą jak i sprzedającą. Śmiało polecam współpracę z Panem Damianem jak i agencją Muvon.

Mariusz Bruzdziak

Szybka sprzedaż dwóch nieruchomości, łatwy przekaz informacji, życzliwe podejście do klienta.
Panie Damianie dziękujemy za pomoc

Damian Kozak

Państwo Patrycja Żyłka i Damian Potrzebowski wykazali się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem oraz przeprowadzili transakcje sprawnie w miłej atmosferze. Serdecznie polecam i Dziękuje za współpracę :)

Dawid Szydlarek

Serdecznie polecam firmę i przede wszystkim usługi Pana Damiana Potrzebowskiego. W 3 miesiące sprzedaliśmy mieszkanie i kupiliśmy wymarzony dom! Miałam kontakt z kilkoma firmami zajmującymi się sprzedażą nieruchomości i w żadnej nie widziałam takiego profesjonalizmu jak tutaj. Na Pana Damiana mogliśmy liczyć na każdym etapie i często sam wychodził z inicjatywą pomocy w różnych kwestiach. Polecam i dziękuję!

Monika Tomczyk

Pan Damian Potrzebowski odwalił kawał dobrej roboty pomagając nam jak tylko mógł. Dzięki zaangażowaniu i wiedzy zarówno Pana Damiana jak i pozostałych działów biura Muvon udało nam się zarówno sprzedać mieszkanie jak kupić wymarzony domek w trzy miesiące od pierwszego kontaktu :)
Polecam usługi biura i Pana Damiana Potrzebowskiego w 100%, zarówno od strony kupującej jak i sprzedającej!

Michał Tomczyk

Polecam współpracę z biurem MUVON, przede wszystkim z Panem Damianem oraz Patrycją. Na każdym etapie zakupu mieszkania byli bardzo pomocni oraz zawsze służyli swoją pomocą. Co najważniejsze wszystkie dokumenty oraz cała papierologia została załatwiona ekspresowo.

Dean Trajdos

Serdecznie polecam współpracę z Damianem Potrzebowskim z Muvon Nieruchomości. Wszystkie sprawy, których się podejmuje załatwia w stu procentach. Można spać spokojnie powierzając mu swoją transakcję. Oprócz wysokich kompetencji - odważny, asertywny i mega sympatyczny człowiek. 5/5 :)

Grzegorz Sieczek

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panem Damianem Potrzebowskim, który pomaga nam w transakcji zamiany mieszkań. Czuwa nad prawidłowościami wszystkich niezbędnych dokumentów, dostępny o każdej porze dnia, żadne pytanie nie jest zostawione bez wyjaśnienia. Zaangażowanie i profesjonalizm na bardzo wysokim poziomie. Widać, że odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu!

Aleksandra Nast

Polecam serdecznie Pana Damiana Potrzebowskiego Profesjonalnie i rzeczowo.

Katarzyna Cynkier

Bardzo polecam Pana Damiana Potrzebowskiego.

Łukasz Janas

Dziękujemy Damianowi Potrzebowskiemu za udany zakup działki budowlanej w Julianowie. Fantastyczna i szybka pomoc.

Elżbieta Słupska

Miałem przyjemność korzystać z usług firmy Muvon, a konkretnie p.Damiana. Choć transakcja nie doszła do skutku to obsluga biura bardzo mi odpowiadała. Profesjonalizm, punktualność i wysoka kultura osobista. Dziękuję za poswiecony czas i czekam na inne oferty.

Marcin Błoch

Polecam Biuro Muvon a zwłaszcza współpracę z Panem Damianem Potrzebowskim i Panią Patrycją Żyłką.
Pełen profesjonalizm na każdym etapie sprzedaży, fachowowe wsparcie i pomoc oraz co ważne - ogromna cierpliwość w trakcie całego procesu sprzedaży mieszkania.
W szczególności chciałabym bardzo serdecznie podziękować Panu Damianowi i Pani Patrycji za wiedzę i wyjątkowe zaangażowanie widoczne w podejściu do klienta – doskonały kontakt o każdej porze dnia i tygodnia.

Karolina W.

Zobacz więcej
Wyswietl oferty (22)