Agent Nieruchomości

Daniel Szczerba

Łódź / Zduńska Wola

Ambitny i odważny. Konsekwentnie realizuje postawione sobie cele. Dba o rozwój osobisty i stale doskonali swoje umiejętności. Ukończył pierwszy stopień analityki gospodarczej, obecnie kończy studia magisterskie na kierunku finanse i biznes międzynarodowy. Połączenie obu kierunków sprawia że potrafi świetnie analizować sytuację na rynku nieruchomości oraz przygotować najlepszą ofertę. 

To człowiek lojalny i godny zaufania. Jego charyzma sprawia, iż każdy czuje się dobrze w jego towarzystwie. To perfekcjonista, który dba o każdy szczegół, co jest niewątpliwym atutem podczas sprzedaży i kupna nieruchomości. 

Jest zaangażowany w powierzone mu zadania. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, gdyż ma świadomość, że uniwersalne schematy nie przyniosą pożądanych rezultatów.

Wolny czas poświęca na podróże, które pozwalają mu poszerzać horyzonty i poznawać nowe kultury. Pasjonuje się piłką nożną, którą w wolnych chwilach trenuje amatorsko.

Referencje (3)

Polecam firmę i Pana Daniela Szczerbę, profesjonalne podejście i świetna obsługa klienta i doskonała obsługa przy sprzedaży działki. Uzyskał cenę o jakiej nawet nie myślałem kiedy próbowałem sprzedać działkę na własną rękę. Sam się z tym borykałem przez 3 miesiące, a dzięki Panu Danielowi pieniądze miałem już po tygodniu, jeszcze raz polecam.

Łukasz Grabowski

Serdecznie polecam współpracę z p. Danielem Szczerba! To Agent, który profesjonalnie podchodzi do powierzonych mu zadań.
Sprzedaż nieruchomości z panem Danielem to czysta przyjemność. Polecam!

Wiktoria Kulesza

Polecam obsługę procesu zakupu mieszkania prowadzonego przez Pana Daniela.
Od początku był bardzo aktywny i pomocny na każdym etapie. Gdyby nie zaangażowanie Pana Daniela z pewnością odpuściłbym zakup nieruchomości. Czułem się zaopiekowany i bezpieczny wiedząc że taka osoba prowadzi moją sprawę. Dbałość o szczegóły to jest to co najbardziej mi się podobała. Za każdym razem jak potrzebowałem rozmowy tel. Pan Daniel zawsze odbierał i pomagał. Życzenia świąteczne też bardzo miłe z jego strony. Serdecznie polecam.

Arkadiusz Muszyński

Wyswietl oferty (14)