Agent Nieruchomości

Halina Forszewska

Łódź

Halina jest zawsze pozytywnie nastawiona do postawionych sobie zadań. Posiada olbrzymie doświadczenie w obrocie nieruchomościami. Chętnie pomaga rozwiązać wszystkie problemy, nie straszne jej żadne zawiłości prawne. Lubi pracę w terenie, ale gdy jest potrzeba potrafi zagłębić się w dokumentach. Ceni sobie szczerość i bezpośredni kontakt z ludźmi. Doskonale odnajduję się w pracy zespołowej.

Po godzina intensywnej pracy w branży nieruchomości Halina tworzy modę dla kobiet – począwszy od projektu do realizacji gotowych modeli. Innym hobby jest jazda na rowerze oraz pielęgnacja swojego ogródka. Marzeniem Haliny jest drewniany dom na wsi.

Referencje (5)

Pani Halina zajmowała się sprzedażą naszej nieruchomości w Głownie. Od samego początku współpraca układała się bardzo dobrze. P. Halina wykazała się bardzo profesjonalnym podejściem. Byliśmy dobrze poinformowani o przebiegu całego procesu ,agentka była zawsze gotowa udzielić nam wszelkich informacji i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Pomimo, że sprzedaż nieruchomości nie odbyła się bez komplikacji, Pani Halina wykazała się ogromną kompetencją i bardzo dobrze reprezentowała nasze interesy. Z pełnym zaufaniem poleciłabym P. Halinę jako agenta nieruchomości.

D. Kucharska

Jestem niezmiernie wdzięczna za pomoc w sprzedaży mojej nieruchomości w Łodzi Pani Halinie i Panu Krystianowi, którzy profesjonalnie z wielkim wyczuciem dbali o moje interesy. Zawsze byli do mojej dyspozycji, cierpliwi, nieraz łagodzili spory z trudnym klientem. Z wielką przyjemnością poleciłam ich mojej rodzinie i znajomym. I polecam każdemu, kto czyta tę opinię. Jeszcze raz dziękuję Pani Halinie i Panu Krystianowi.

Lidia Wojciechowska

Pani Halina i Pan Krystian pomagali nam przy sprzedaży domu. Wykazali się dużą cierpliwością i profesjonalizmem. Spotykali się z potencjalnymi klientami, uczestniczyli w procesie negocjacji wreszcie pomagali nam przy zbieraniu dokumentów potrzebnych u notariusza. Dzięki nim proces przebiegał w sposób uporządkowany. Polecam tą "ekipe"

Witold Sokołowski

Bardzo dobra współpraca przy sprzedaży działki, na którą z racji dość dużej powierzchni i braku MPZ, nie było łatwo znaleźć klienta. Jednak dzięki wytrwałości i wsparciu Pana Krystiana i Pani Haliny udało się sfinalizować transakcję sprawnie, z poczuciem bezpieczeństwa i co najważniejsze - zadowoleniem zarówno strony sprzedającej jak i kupującej.

Adam Goss

Profesjonalna obsługa, genialny zespół Pan Krystian i Pani Halina. Indywidualne podejście do każdego klienta. Dokonali rzeczy niemożliwej. Polecam serdecznie.

Marzena Włodarz

Wyswietl oferty (9)