Menadżer / Broker Nieruchomości

Joanna Biskupiak

Centrala

Wierzy w potęgę rozwiązań prostych lecz niekoniecznie łatwych. Absolwentka Architektury Wnętrz na Politechnice Łódzkiej oraz Wydziału Zarządzania w SWSPiZ w Łodzi. Od kilkunastu lat zajmuje się projektowaniem i aranżacją nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Doświadczenie, zdobyte podczas wieloletniej pracy, pozwala jej na ukazanie klientowi potencjału drzemiącego w nieruchomości. Lubi wyzwania i wierzy, że każda nieruchomość ma szansę znaleźć nabywcę, dla którego będzie ona jego miejscem na ziemi.

Zaangażowanie i pozytywne podejście do pracy pozwalają jej na budowanie dobrych relacji z ludźmi. Prywatnie lubi dobre filmy, podróże oraz relaksowanie się przy dobrej muzyce w domowym zaciszu za miastem.

Referencje (15)

Podczas szukania mieszkania mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Joanną Biskupiak. Dzięki pełnemu zaangażowaniu Pani Joanny udało się nam kupić nasze wymarzone mieszkanie. Wszystkie formalności udało się załatwić sprawnie, a Pani Joanna na każdym kroku służyła pomocą. Serdecznie polecamy współpracę z Panią Joanną.

A P Olszewscy

Z przyjemnością informuję, iż Pani Joanna Biskupiak podczas wynajmu mojego mieszkania wykazała się wysoką kulturą osobistą, doświadczeniem, a także pełną dyspozycyjnością i zaangażowaniem. Jednym słowem pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Joanną. Moim zdaniem jest osobą godnie reprezentującą firmę.

Jarosław Balcerzak

Piszę ten list z wielkim opóźnieniem. Niestety były ku temu powody, między innymi problemy ze zdrowiem.Tym niemniej pamiętam Pani wielką pomoc, którą właśnie Pani mi okazała. Nie wiem czy opowiadałem, ale miałem przez kilka lat bardzo i to bardzo poważne kłopoty z próbą sprzedaży tego mieszkania. "Zajmowały" się tym trzy biura pośrednictwa przez szereg lat. Będąc u p. Mecenas Sługockiej prosiłem o namiar do dodatkowego biura, no i stał się cud. Podano mi namiar do Waszego biura. Dalszy ciąg tej epopei Pani zna. Przyznaję że byłem zaskoczony wyglądem mieszkania po jego przygotowaniu do sesji zdjęciowej. Rzeczywiście wyszło rewelacyjnie.
Chcę jeszcze dodać, że cena którą Pani wynegocjowała była nieco wyższa od ceny, którą ja chciałem wynegocjować! Tak więc jeszcze raz dzięki.
A teraz krótką opinię o współpracy. Serdeczne podziękowania dla Pani Joanny Biskupskiej za udaną współpracę. Pani umiejętności oraz wiedza były nieocenione. Zapewniła mi Pani bardzo fachową i miłą obsługę. Współpraca układała się cały czas bardzo pomyślnie. Załatwiła wszelkie formalności, służyła radą oraz pomocą . Gorąco polecam!

Eduard Dembski

Pani Joanna Biskupiak z biura nieruchomości Freedom, która pośredniczyła w sprzedaży mojego mieszkania, w sposób bardzo profesjonalny wywiązała się ze swojej roli. Pani Joanna jest osobą, która od samego początku wzbudziła moje zaufanie i zapewniła komfort w przeprowadzeniu niezbędnych formalności. Pani Joanna jest osobą bardzo życzliwą, ciepłą, zaangażowaną w swoją pracę. Firma Freedom Nieruchomości może być dumna z tak rzetelnego i oddanego pracownika.

Joanna Barańska

W okresie 08-11.2018, w związku z zamiarem sprzedaży mieszkania w centrum Łodzi współpracowałam z Freedom Nieruchomości. Opiekunem mojej oferty z ramienia biura była Pani Joanna Biskupiak. Korzystając ze swoich doświadczeń, chciałabym gorąco polecić wszystkim przyszłym klientom Freedom Nieruchomości oraz osobę Pani Joanny Biskupiak jako opiekuna. Podczas współpracy ze mną Pani Joanna wykazała się wyjątkowym profesjonalizmem, zaangażowaniem i oddaniem sprawie klienta. To głównie dzięki jej postawie, współpracę z Freedom Nieruchomości mogę ocenić jako bardzo satysfakcjonującą. Pani Joanna doprowadziła do sprzedaży mojej nieruchomości w ciągu 3 miesięcy od zawarcia umowy za zadowalającą mnie kwotę. Wszystkim przyszłym klientom Freedom Nieruchomości polecam Panią Joannę Biskupiak jako gwaranta owocnej współpracy z biurem.

Izabela Liziniewicz

Pragnę wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z Państwa pracownicą Panią Joanną Biskupiak. Pani Biskupiak wykazała się kulturą i kompetencją w prowadzonej transakcji. Byłam zadowolona i z chęcią będę rekomendowała Państwa firmę innym.

Maria Anders

Chciałabym podziękować za pomoc przy sprzedaży mieszkania w Łodzi Pani Joannie Biskupiak, która wykazała się dużym zaangażowaniem przy promocji oferty oraz w poszukiwaniu nabywców. Każde spotkanie przebiegało sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Podczas załatwiania niezbędnych formalności mogłam liczyć na pomoc i rzeczową poradę. Współpraca zakończyła się sprzedażą za satysfakcjonującą mnie cenę. Pani Joanna Biskupiak posiada doświadczenie w sprzedaży i znajomość spraw notarialnych i prawnych, za co szczerze- polecam.
Rekomenduje usługi pani pośrednik Joanny Biskupiak jako rzetelną i profesjonalną partnerkę w zakresie obsługi rynku nieruchomości.

Anna Karcz

Pragnę wyrazić uznanie dla pracy Pani Joanny Biskupiak, która wszelkie nawet trudne sprawy załatwia bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Przykładem jest sprzedaż mojej działki, z czym miałam problem nie tylko ja, ale także biura nieruchomości. Pani Biskupiak była w stanie to sfinalizować w niedługim czasie. Jest przy tym kulturalna, empatyczna i komunikatywna. Mogę więc zapewnić, że każdy, kto powierzy swoje sprawy tej Pani, może być spokojny o ich właściwe załatwienie.

Teresa Sasin

Polecam Państwa usługi świadczone przez Panią Joannę Biskupiak w zakresie sprzedaży nieruchomości. Moja transakcja została przeprowadzona bardzo profesjonalnie, w krótkim czasie i w sposób satysfakcjonujący obie strony transakcji.

Jerzy Czernek

Opisując współpracę z Panią Joanną Biskupiak należy stwierdzić, iż była ona bardzo profesjonalna. Pani Joasia z pełnym zaangażowaniem podeszła do sprzedaży naszego domu, osoba ta, to nie tylko prawdziwa profesjonalistka, ale także miła, uprzejma, taktowna, opanowana i bardzo kulturalna osoba.Przy każdym etapie sprzedaży był pełny i systematyczny kontakt telefoniczny ze strony Agenta. Powiem szczerze, że nawet w moich snach nie liczyłem, że Agent nieruchomości może być tak zaangażowanym człowiekiem w swoją pracę. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

Tomasz Szulczewski

Panią Joannę Biskupiak poznałam borykając się z problemami sprzedaży mieszkania, z polecenie koleżanki, która w podobnej sytuacji skorzystała z jej usług i była bardzo zadowolona.
Mogę to potwierdzić w 100%!
Już przy pierwszym spotkaniu Pani Joanna wzbudziła moje zaufanie, udzielając mi kompetentnej i profesjonalnej porady.
Sprzedażą zajęła się z wielkim zaangażowaniem. Przez cały proces, od pierwszej rozmowy do momentu przekazania kluczy, w każdej chwili ceniłam jej wysoki profesjonalizm, doświadczenie, umiejętność prowadzenia rozmów, jej analityczny umysł jak i instynkt.
Pani Joanna, która oprócz wyżej wymienionych kompetencji, jest osobą sympatyczną, czuwała nad wszystkimi sprawami i pomagała z zaangażowaniem również w wielu skomplikowanych sprawach formalnych.
Pani Joanno, dziękuję za wszystko!!!
Polecam w 100%

Dorota Wünsch

Bardzo profesjonalna obsługa ze strony całego biura, ale przede wszystkim pani Joanny Biskupiak. Pani Joanna od początku służyła pomocą, porada i niesamowitym spokojem. Wybor mieszkania był dla mnie bardzo trudna kwestia z uwagi na masę warunków, które chciałam, aby mieszkanie spełniało. Pani Joanna wyszukiwała dla mnie kolejne mieszkania. Zawsze odbierała telefony i odpowiadała na moje pytania. Dodatkowo, niesamowite ciepło i uśmiech powodowały, ze poza profesjonalizmem i znajomością rynku nieruchomości, przyjemnie się z nią współpracowało. Była ze mną od początku do końca podczas okresu poszukiwań i podpisania w końcu umowy. Dodatkowo także interesuje się klientem po zakończonej współpracy. Takiego agenta nieruchomości polecam każdemu, szczególnie osobom, które są dość wybredne w wyborze mieszkania. Pani Joanna na pewno pomoże.

Aleksandra Kujawa

Freedom Nieruchomości" cechuje się profesjonalizmem i rzetelnością. Głównie współpracowaliśmy z Panią Joanną Biskupiak, która już podczas pierwszego spotkania wywarła na nas dobre wrażenie - była bardzo dobrze przygotowana, w wyczerpujący sposób odpowiadała na wszystkie pytania dotyczące interesującej nas nieruchomości. Kontakt z biurem był bardzo dobry, wszelkie formalności przebiegały sprawnie, a kolejne etapy transakcji były nam tłumaczone krok po kroku, mogliśmy liczyć na wsparcie i wyrozumiałość. Wszystkie Panie z biura nieruchomości wykazywały się zaangażowaniem i wysoką kulturą osobistą. Serdecznie polecamy Freedom Nieruchomości!

Izabela i Piotr Kozioł

Z przyjemnością polecamy firmę Freedom Nieruchomości, a w szczególnie Panią Joannę Biskupiak, której powierzyliśmy sprzedaż mieszkania. Pani Joanna jest niezwykle ciepłą i sympatyczną osobą. W pełni zaangażowała się w naszą sprawę poświęcając nam maksimum czasu. Dzięki jej profesjonalizmowi, sumienności oraz fachowej wiedzy usługa pośrednictwa była na najwyższym poziomie. Współpracę z Panią Joanną uważamy za bardzo owocną.

Daria Król Konrad Król

Dzięki Pani Joannie osiągnąłem wymarzony cel ponieważ dopilnowała wszystkich spraw związanych ze sprzedażą i kupnem wymarzonego mieszkania. Pani Joanna wykazała się pełnym profesjonalizmem i cierpliwością do mojej osoby za którą z serca dziękuje i dlatego z pełną świadomością i czystym sumieniem polecam firmę Freedom, a zwłaszcza Panią Joannę Biskupiak.

Piotr Dąbrowski

Zobacz więcej
Wyswietl oferty (1)