Agent Nieruchomości

Julita Felsztukier

Łódź

Całe życie związana ze sprzedażą. Od dziecka przejawiała cechy dobrego handlowca i przedsiębiorcy. Urodzona organizatorka zarówno w pracy zawodowej jak i życiu prywatnym. Uwielbia pomagać innym. Chętnie poznaje ludzi i nawiązuje kontakty, co ułatwia jej pracę jako agent nieruchomości. Zawsze stara się dobrze zrozumieć potrzeby klientów aby zarekomendować rozwiązanie, które spełni ich marzenia. A to cieszy ją najbardziej. Otwarta na nowe wyzwania.

W wolnym czasie spędza aktywnie czas najczęściej na łonie natury, ładuje swoje akumulatory. Uzależniona od spacerów. Kocha ogród, gotowanie i podróże. Planuje zwiedzić Stany Zjednoczone. Żona szalonego Łukasza i mama dwójki cudownych nastolatków – Leny i Antoniego. No i ukochana opiekunka dwóch psów i kotka.

Referencje (12)

Polecam współpracę z firmą Muvon, a w szczególności chciałbym podziękować Pani Julicie za ekspresowe ogarnięcie kupna mieszkania. Wszystkie formalności załatwiane na bieżąco, o wszystkich etapach byliśmy informowani na bieżąco.
Nawet mieliśmy wsparcie podczas urlopu Pani Julity. Wszystko od początku do końca dopięte na ostatni guzik.
Miła, uśmiechnięta i otwarta na współpracę osoba. Lepiej trafić nie mogliśmy 🙂

Marcin Jabłoński

Współpraca z MUVON za pośrednictwem pani Julity Felsztukier przebiegła niesamowicie profesjonalnie i przyjaźnie.
W całym procesie zakupu mieszkania zawsze mogliśmy zwrócić się z pytaniami do pani Julity i zawsze otrzymywaliśmy pomoc i informacje. Mogę bardzo serdecznie i z czystym sumieniem polecić panią Julitę.

Daniel Waprzko

Usługa pośrednictwa świadczona przez Panią Julitę Felsztukier jest na najwyższym poziomie. Jako osoba z nikłym doświadczeniem z dziedziny kupna nieruchomości zostałem szczegółowo przeprowadzony przez cały proces oraz etapy transakcji. Na każdym z etapów Pani Julita zadbała o wszelkie aspekty i formalności z nimi związane. Z odpowiednim wyprzedzeniem informowała oraz przypomniała o spotkaniach oraz obowiązkach do dopełnienia po stronie kupującego. Dodatkowo, co istotne w tej branży, Pani Julita będąc osobą profesjonalną, dobrze zorientowaną w rynku nieruchomości, a do tego uśmiechniętą oraz sympatyczną, budzi zaufanie.

Konrad Kucharski

We wrześniu 2021 roku miałam przyjemność rozpocząć współpracę z p. Julitą Felsztukier, przedstawicielką biura nieruchomości “Freedom”, w sprawie zakupu domu. P. Julita, jak szybko się okazało, jest osobą bardzo rzetelną i kompetentną. Była z nami w stałym kontakcie, cały czas służąc fachową poradą zarówno w zakresie prawa o obrocie nieruchomościami, jaki i była czynnie obecna przy wizytach. To przesympatyczna osoba o wysokiej kulturze i dużym uroku osobistym. Po podjęciu ostatecznej decyzji o zakupie domu, postanowiliśmy ponownie skorzystać z pomocy p. Julity, tym razem przy sprzedaży mieszkania. Budzi pełne zaufanie, prezentowała ww. mieszkanie potencjalnym klientom. I tu ponownie nie zawiedliśmy się, bardzo szybko doszło do podpisania umowy przedwstępnej sprzedaży. Wspólnie z mężem chcielibyśmy serdecznie podziękować za zaangażowanie. Życzymy p. Julicie wielu sukcesów w karierze zawodowej i z pełną świadomością polecamy współpracę innym klientom biura. P. Julita zasługuje na wyrazy szczerego uznania.

Joanna i Konrad Bukowscy

Z przyjemnością polecamy wszystkim osobom, chcącym skorzystać z usług w zakresie nieruchomości, Panią Julitę Felsztukier. W obecnych czasach trudnych interesów, Pani Julita Felsztukier poradziła sobie profesjonalnie. Styl prowadzenia
rozmowy, kontakt zarówno bezpośredni, jak i drogami nowoczesnej komunikacji zawsze przebiegał bezproblemowo i w bardzo miłej atmosferze. Negocjacje dotyczące umowy sprzedaży domu, które prowadziliśmy, Pani Julita Felsztukier nadzorowała wzorowo i fachowo, co zaowocowało szybkim i satysfakcjonującym dla obu stron sfinalizowaniem umowy. Pani Julita Felsztukier ze swoim profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz wysoką kulturą osobistą może stanowić wzór dla osób działających nie tylko w branży nieruchomości, lecz także reprezentujących inne przedsiębiorstwa na rynku. Z pełną odpowiedzialnością polecamy jej usługi oraz świadczoną pomoc.

Justyna i Łukasz Kukułka

Współpraca z Panią Julitą to pełen profesjonalizm, sprawne działanie zakończone szybkim sukcesem. Osoba Pani pośrednik wzbudza poczucie bezpieczeństwa, jest osobą zaangażowaną i lojalną, a przede wszystkim-kompetentną.
Pozwolę sobie przy najbliższej okazji polecić osobę Pani Julity Felsztukier jako sprawnie działającego, kompetentnego, a przy okazji empatycznego agenta nieruchomości.

Katarzyna Gruszczyńska

Wysoko oceniam współpracę przy sprzedaży mieszkania z panią Julitą Felsztukier, która jest osobą bardzo kompetentną i jednocześnie bardzo pomocną przy załatwianiu wszystkich formalności. Jest w pełni profesjonalna i odznacza się dużą kulturą osobistą. Z pewnością będę polecała panią Julitę jako agenta, z którym warto współpracować.

Anna Idzikowska-Dabow

Pani Julita z zaangażowaniem uczestniczyła we wszystkich etapach kupna domu, począwszy od prezentacji nieruchomości , a skończywszy na przekazaniu kluczy. Zawsze szybko i wyczerpująco odpowiadała na wszelkie nasze pytania i wątpliwości. Dbała o interesy obu stron. Skrupulatnie wykonywała swoją pracę i pilnowała by dopełnić wszystkich formalności. Cechuje ją profesjonalizm a przy tym jest miłą i serdeczną osobą. W pełni polecamy współpracę z panią Julitą.

Anna Śmieszkowicz, Łukasz Śmieszkowicz

Jesteśmy po raz pierwszy klientem biura nieruchomości Muvon. Pierwsze spotkanie z p. Julitą zrobiło na nas duże wrażenie. Pani Julita to osoba bardzo miła, kompetentna w branży nieruchomości, potrafiąca doradzić w sprzedaży.
W trakcie dalszej współpracy p. Julita była bardzo pomocna w zorganizowaniu przygotowań do pokazania domu klientom. W przyszłości będziemy polecać biuro oraz p. Julitę jako profesjonalnego agenta nieruchomości tego biura.
Dziękujemy pani Julito

Barbara i Krzysztof

Pani Julita bardzo sprawnie przeprowadziła nas przez proces zakupu działki budowlanej. Okazała się osobą bardzo dobrze zorientowaną, całkowicie zaangażowaną, pomocną, z fachowym podejściem do klienta. W szczegółowy sposób z dużą dozą cierpliwości odpowiadała na wszelkie pytania i wątpliwości, które rodziły na kolejnych etapach zakupu nieruchomości. Swoja pomocą służyła również podczas dopełniania formalności u notariusza. Z pewnością przy okazji sprzedaży naszego mieszkania również zdecydujemy się na współpracę z Panią Julitą.

Artur

Kiedy postanowiłam razem z mamą sprzedać nasz dom, umieściłyśmy ogłoszenie w internecie. Po pewnym czasie skontaktowała się z nami Pani Julita. Zdecydowałyśmy się skorzystać z jej usług, ponieważ od początku nie ukrywała, że jest agentem nieruchomości. Poinformowała nas o warunkach umowy oraz dokładnie wytłumaczyła kwestie, które nas interesowały. W trakcie współpracy na bieżąco byłyśmy informowane o wszystkich prezentacjach naszego domu, ich przebiegu oraz rezultatach.
Pani Julita jest osobą sympatyczną i komunikatywną, nie żałujemy, że powierzyłyśmy jej sprzedaż naszego domu.

Joanna Krukowska Jadwiga Krukowska

W kwietniu 2023 roku sprzedałem mieszkanie o pow. 62 m2 w dzielnicy Górna- Chojny. Sprawę moją prowadziła Pani Julita Felsztukier. Chciałem jej serdecznie podziękować, a firmie Muvon Nieruchomości pogratulować takiego Agenta. Pani Julita Felsztukier jest profesjonalistką. Cały czas była do dyspozycji pod telefonem, doradzała jakie dokumenty i gdzie trzeba załatwić, pilnowała wszystkich terminów i w sposób bardzo klarowny tłumaczyła wszelkie wątpliwości i zawiłości prawne. Bardzo profesjonalnie przygotowała spotkanie z wieloma klientami, których wcześniej zaprosiła w bardzo szybkim tempie. Tylko 3 tygodnie trwał cały proces od podpisania umowy do aktu sprzedaży mieszkania u Notariusza. Pani Julita Felsztukier jest do tego osobą bardzo sympatyczną i kontaktową i z czystym sumieniem polecam ją do współpracy przy sprzedaży nieruchomości.

Marek Zieliński

Zobacz więcej
Wyswietl oferty (5)