Agent Nieruchomości

Julita Felsztukier

Łódź

Całe życie związana ze sprzedażą. Od dziecka przejawiała cechy dobrego handlowca i przedsiębiorcy. Urodzona organizatorka zarówno w pracy zawodowej jak i życiu prywatnym. Uwielbia pomagać innym. Chętnie poznaje ludzi i nawiązuje kontakty, co ułatwia jej pracę jako agent nieruchomości. Zawsze stara się dobrze zrozumieć potrzeby klientów aby zarekomendować rozwiązanie, które spełni ich marzenia. A to cieszy ją najbardziej. Otwarta na nowe wyzwania.

W wolnym czasie spędza aktywnie czas najczęściej na łonie natury, ładuje swoje akumulatory. Uzależniona od spacerów. Kocha ogród, gotowanie i podróże. Planuje zwiedzić Stany Zjednoczone. Żona szalonego Łukasza i mama dwójki cudownych nastolatków – Leny i Antoniego. No i ukochana opiekunka dwóch psów i kotka.

Referencje (10)

W kwietniu 2023 roku sprzedałem mieszkanie o pow. 62 m2 w dzielnicy Górna- Chojny. Sprawę moją prowadziła Pani Julita Felsztukier. Chciałem jej serdecznie podziękować, a firmie Muvon Nieruchomości pogratulować takiego Agenta. Pani Julita Felsztukier jest profesjonalistką. Cały czas była do dyspozycji pod telefonem, doradzała jakie dokumenty i gdzie trzeba załatwić, pilnowała wszystkich terminów i w sposób bardzo klarowny tłumaczyła wszelkie wątpliwości i zawiłości prawne. Bardzo profesjonalnie przygotowała spotkanie z wieloma klientami, których wcześniej zaprosiła w bardzo szybkim tempie. Tylko 3 tygodnie trwał cały proces od podpisania umowy do aktu sprzedaży mieszkania u Notariusza. Pani Julita Felsztukier jest do tego osobą bardzo sympatyczną i kontaktową i z czystym sumieniem polecam ją do współpracy przy sprzedaży nieruchomości.

Marek Zieliński

Kiedy postanowiłam razem z mamą sprzedać nasz dom, umieściłyśmy ogłoszenie w internecie. Po pewnym czasie skontaktowała się z nami Pani Julita. Zdecydowałyśmy się skorzystać z jej usług, ponieważ od początku nie ukrywała, że jest agentem nieruchomości. Poinformowała nas o warunkach umowy oraz dokładnie wytłumaczyła kwestie, które nas interesowały. W trakcie współpracy na bieżąco byłyśmy informowane o wszystkich prezentacjach naszego domu, ich przebiegu oraz rezultatach.
Pani Julita jest osobą sympatyczną i komunikatywną, nie żałujemy, że powierzyłyśmy jej sprzedaż naszego domu.

Joanna Krukowska Jadwiga Krukowska

Pani Julita bardzo sprawnie przeprowadziła nas przez proces zakupu działki budowlanej. Okazała się osobą bardzo dobrze zorientowaną, całkowicie zaangażowaną, pomocną, z fachowym podejściem do klienta. W szczegółowy sposób z dużą dozą cierpliwości odpowiadała na wszelkie pytania i wątpliwości, które rodziły na kolejnych etapach zakupu nieruchomości. Swoja pomocą służyła również podczas dopełniania formalności u notariusza. Z pewnością przy okazji sprzedaży naszego mieszkania również zdecydujemy się na współpracę z Panią Julitą.

Artur

Jesteśmy po raz pierwszy klientem biura nieruchomości Muvon. Pierwsze spotkanie z p. Julitą zrobiło na nas duże wrażenie. Pani Julita to osoba bardzo miła, kompetentna w branży nieruchomości, potrafiąca doradzić w sprzedaży.
W trakcie dalszej współpracy p. Julita była bardzo pomocna w zorganizowaniu przygotowań do pokazania domu klientom. W przyszłości będziemy polecać biuro oraz p. Julitę jako profesjonalnego agenta nieruchomości tego biura.
Dziękujemy pani Julito

Barbara i Krzysztof

Pani Julita z zaangażowaniem uczestniczyła we wszystkich etapach kupna domu, począwszy od prezentacji nieruchomości , a skończywszy na przekazaniu kluczy. Zawsze szybko i wyczerpująco odpowiadała na wszelkie nasze pytania i wątpliwości. Dbała o interesy obu stron. Skrupulatnie wykonywała swoją pracę i pilnowała by dopełnić wszystkich formalności. Cechuje ją profesjonalizm a przy tym jest miłą i serdeczną osobą. W pełni polecamy współpracę z panią Julitą.

Anna Śmieszkowicz, Łukasz Śmieszkowicz

Wysoko oceniam współpracę przy sprzedaży mieszkania z panią Julitą Felsztukier, która jest osobą bardzo kompetentną i jednocześnie bardzo pomocną przy załatwianiu wszystkich formalności. Jest w pełni profesjonalna i odznacza się dużą kulturą osobistą. Z pewnością będę polecała panią Julitę jako agenta, z którym warto współpracować.

Anna Idzikowska-Dabow

Współpraca z Panią Julitą to pełen profesjonalizm, sprawne działanie zakończone szybkim sukcesem. Osoba Pani pośrednik wzbudza poczucie bezpieczeństwa, jest osobą zaangażowaną i lojalną, a przede wszystkim-kompetentną.
Pozwolę sobie przy najbliższej okazji polecić osobę Pani Julity Felsztukier jako sprawnie działającego, kompetentnego, a przy okazji empatycznego agenta nieruchomości.

Katarzyna Gruszczyńska

Z przyjemnością polecamy wszystkim osobom, chcącym skorzystać z usług w zakresie nieruchomości, Panią Julitę Felsztukier. W obecnych czasach trudnych interesów, Pani Julita Felsztukier poradziła sobie profesjonalnie. Styl prowadzenia
rozmowy, kontakt zarówno bezpośredni, jak i drogami nowoczesnej komunikacji zawsze przebiegał bezproblemowo i w bardzo miłej atmosferze. Negocjacje dotyczące umowy sprzedaży domu, które prowadziliśmy, Pani Julita Felsztukier nadzorowała wzorowo i fachowo, co zaowocowało szybkim i satysfakcjonującym dla obu stron sfinalizowaniem umowy. Pani Julita Felsztukier ze swoim profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz wysoką kulturą osobistą może stanowić wzór dla osób działających nie tylko w branży nieruchomości, lecz także reprezentujących inne przedsiębiorstwa na rynku. Z pełną odpowiedzialnością polecamy jej usługi oraz świadczoną pomoc.

Justyna i Łukasz Kukułka

We wrześniu 2021 roku miałam przyjemność rozpocząć współpracę z p. Julitą Felsztukier, przedstawicielką biura nieruchomości “Freedom”, w sprawie zakupu domu. P. Julita, jak szybko się okazało, jest osobą bardzo rzetelną i kompetentną. Była z nami w stałym kontakcie, cały czas służąc fachową poradą zarówno w zakresie prawa o obrocie nieruchomościami, jaki i była czynnie obecna przy wizytach. To przesympatyczna osoba o wysokiej kulturze i dużym uroku osobistym. Po podjęciu ostatecznej decyzji o zakupie domu, postanowiliśmy ponownie skorzystać z pomocy p. Julity, tym razem przy sprzedaży mieszkania. Budzi pełne zaufanie, prezentowała ww. mieszkanie potencjalnym klientom. I tu ponownie nie zawiedliśmy się, bardzo szybko doszło do podpisania umowy przedwstępnej sprzedaży. Wspólnie z mężem chcielibyśmy serdecznie podziękować za zaangażowanie. Życzymy p. Julicie wielu sukcesów w karierze zawodowej i z pełną świadomością polecamy współpracę innym klientom biura. P. Julita zasługuje na wyrazy szczerego uznania.

Joanna i Konrad Bukowscy

Usługa pośrednictwa świadczona przez Panią Julitę Felsztukier jest na najwyższym poziomie. Jako osoba z nikłym doświadczeniem z dziedziny kupna nieruchomości zostałem szczegółowo przeprowadzony przez cały proces oraz etapy transakcji. Na każdym z etapów Pani Julita zadbała o wszelkie aspekty i formalności z nimi związane. Z odpowiednim wyprzedzeniem informowała oraz przypomniała o spotkaniach oraz obowiązkach do dopełnienia po stronie kupującego. Dodatkowo, co istotne w tej branży, Pani Julita będąc osobą profesjonalną, dobrze zorientowaną w rynku nieruchomości, a do tego uśmiechniętą oraz sympatyczną, budzi zaufanie.

Konrad Kucharski

Zobacz więcej
Wyswietl oferty (4)