Agent Nieruchomości

Katarzyna Jedyk

Łódź

Katarzyna uważnie słucha klientów, bo w pracy kluczowe są dla niej otwartość na ludzi i ich indywidualne potrzeby. Kierując się zasadami uczciwości i etyki podbija serca klientów szybko budując
atmosferę zaufania.

Trudne sprawy rozkłada na czynniki pierwsze i szybko okazuje się, że na jej drodze nie ma żadnych problemów tylko praca do wykonania, a zaangażowanie i gruntowne przygotowanie do każdego tematu
daje jej klientom poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Jej specjalnością są mieszkania, potrafi wydobyć na światło dzienne ich potencjał dzięki doświadczeniu inwestorskiemu i znajomości home stagingu.

Z zawodu mistrz florystyki i ogrodnik, przez ponad dwadzieścia lat prowadziła dużą łódzką kwiaciarnię jednocześnie poznając rynek nieruchomości od strony inwestora. Każde zadanie, którego się podejmuje wiąże się zarówno z kreatywnością jak i samodyscypliną i precyzyjnym planem na działanie.

W pracy na nowych, trudnych obszarach pomagają jej słowa Stanisława Lema „Bądź dobrej myśli, bo po co być złej”.

Spełnia swoje marzenia, uwielbia jogging z psami, ciszę i spokojną pracę na swojej podłódzkiej działce, wakacyjne żeglowanie po mazurskich jeziorach, ale też sprawdza siebie i przesuwa swoje granice w różnych ekstremalnych sytuacjach – morsuje, wspina się po skałkach, pierwsze kroki stawia w BJJ.

Wyswietl oferty (6)