Agent Nieruchomości

Krzysztof Glapka

Ostrów Wielkopolski / Kalisz / Krotoszyn

Dzień rozpoczyna bardzo aktywnie. Codziennie od 5:20 wykonuje ćwiczenia fizyczne, po których gimnastykuje się intelektualnie poprzez czytanie kilku stron książek.  Jest dobrze zorganizowany, dzięki czemu jest w stanie pogodzić wiele zadań, obowiązków zawodowych i rodzinnych. Obowiązki w pracy, kierunkowe wykształcenie oraz ciągła edukacja skierowały go na ścieżkę nieruchomości, z którymi jest związany zawodowo od kilkunastu lat.

Przez ponad 14 lat skutecznie zarządzał, nadzorował proces remontowy i eksploatacyjny kilkunastu budynków. Trudne sprawy dla niego nie istnieją, z powodzeniem kończył sprzedaż dużych nieruchomości objętych przetargiem nieograniczonym. Powierzony mu majątek oraz związane z nim zadania oscylowały często wokół kilkudziesięciu milionów złotych.

Jest otwarty na nowe pomysły i propozycje, klientów i kontrahentów traktuje indywidualnie i z należytą troską. Inwestuje m.in. w nowe technologie, ma nowatorskie podejście do inwestycji, interesuje go tzw. crowdfunding. Jest członkiem założycielskim społeczności BFC zrzeszającej przedsiębiorców tworzących grupy nakierowane na Internet 3.0. Krzysztof popiera rozwój technologii, ale uważa, że nowoczesne sprzęty, oprogramowanie oraz sztuczna inteligencja muszą służyć człowiekowi, a nie jego zniewoleniu.

Prywatnie jest zwolennikiem rozwoju osobistego, naturalnych metod leczenia, zdrowego odżywiania i morsowania, które też nie jest mu obce. Uwielbia podróże krajowe i zagraniczne, które często sam organizuje. Kocha góry, te mniejsze i większe, a jego ostatnim sukcesem są Rysy. Czas wolny spędza z żoną i córką na długich spacerach poza miastem.

Wyswietl oferty (7)