Koordynator Działu Finalizacji Transakcji

Magdalena Stępniak

Centrala

Z języka hebrajskiego jej imię oznacza osobę obowiązkową, sumienną i odpowiedzialną i taka właśnie jest zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Praca w biurze nieruchomości daje jej satysfakcję oraz pozwala na zdobywanie praktycznej wiedzy. Jest zorganizowana i lubi zajmować się organizacją. Ludzie cenią ją za otwartość, dystans do samej siebie oraz poczucie humoru.

Prywatnie uwielbia aktywność fizyczną w szczególności jazdę na rowerze, krav maga oraz taniec. Prowadzi zdrowy styl życia.

Referencje (1)

Chcielibyśmy z całego serca podziękować Wam za wspaniałą współpracę podczas procesu sprzedaży problematycznej działki w Poleszynie. Szczególne słowa uznania kierujemy do Magdaleny Stępniak, która swoim zaangażowaniem i profesjonalizmem przyczyniła się do pomyślnego zakończenia transakcji.
W trakcie finalizacji wspólnie przeprowadziliśmy imponującą liczbę 52 maili między naszym biurem a notariuszem. Przez łącznie 3 miesiące pracowaliśmy nad uzupełnianiem dokumentów, a wsparcie Madzi i profesjonalne doradztwo były nieocenione na każdym etapie tego procesu. Profesjonalizm i skrupulatność w pracy przyczyniły się do osiągnięcia naszego wspólnego celu.
Dziękujemy Wam jeszcze raz za zaangażowanie i wkład w tę transakcję. Wasza praca była niezwykle cenna i doceniamy wysiłek, jaki włożyliście w to przedsięwzięcie.

Z wyrazami szacunku,
Patrycja Żyłka
Damian Potrzebowski

Patrycja Żyłka, Damian Potrzebowski