Agent Nieruchomości / Mentor

Mariusz Turliński

Opoczno / Łódź

Ekonomista i absolwent kierunku Inwestycje i Nieruchomości. Studia dały mu mocne fundamenty teoretyczne z zakresu prawa, obrotu prawami na rynku nieruchomości oraz wyceny i zarządzania. Profesjonalista, który wydobędzie cały potencjał sprzedażowy z nieruchomości, jakie bierze pod swoje skrzydła.


Perfekcjonista, który zawsze chce mieć kontrolę nad wszystkim za co bierze odpowiedzialność. Praca w nieruchomościach i dzielenie się swoją wiedzą sprawiają mu ogromną przyjemność. Swoją pracą chciałby zwiększyć świadomość i zaufanie osób do zawodu jakim jest pośrednictwo.
Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych a limity są tylko w naszej głowie. Od słów zawsze przechodzi do czynów, a dzięki uporowi, zaangażowaniu i ciężkiej pracy zawsze osiąga stawiane sobie cele. Wyróżnia go spokój i opanowanie nawet w krytycznych sytuacjach.
Dzięki swojej charyzmie oraz otwarciu na innych, szybko zdobywa zaufanie i sympatię już przy pierwszym spotkaniu. Zawsze pozytywnie nastawiony, zaraża swoją nieskończoną energią.


Nie lubi marnowania czasu dlatego wolne chwile poświęca sportu i spotkaniom z przyjaciółmi.


Kocha poznawać nowych ludzi i zdobywać nowe doświadczenia.

Referencje (18)

Serdecznie polecam współpracę z Panem Mariuszem. Jest to osoba niezwykle empatyczna, solidna
oraz komunikatywna, dzięki czemu transakcja to przyjemność. Zaangażowanie na najwyższym
poziomie oraz niespotykany profesjonalizm.

Kinga Trzeciak

Współpraca z Panem Mariuszem to czysta przyjemność. Profesjonalne podejście, duża wiedza,
pomocny i zaangażowany. Szybko i rzeczowo wyjaśni wszystkie wątpliwości. Polecam bardzo
serdecznie.

Szymon Woźniak

Serdecznie polecam pana Mariusza! Człowiek, który doskonale zna się na tym, co robi, bardzo
pozytywny i skrupulatny. Przy jakichkolwiek wątpliwościach zawsze pomoże i doradzi.

Zuzanna Turek

Serdecznie polecam współpracę z Panem Mariuszem. Współpraca z nim to czysta przyjemność.
Rzeczowy, pomocny oraz pełen profesjonalizmu. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu ☺️

Łucja Wojciechowska

Zaangażowanie oraz profesjonalizm pracowników odstają tak bardzo od normy do których
przywykliśmy Polsce, że niejednokrotnie wydają się nierealne. Wykształcona kadra z powołania, która
do każdego zadania podchodzi z niepowtarzalną dbałością. Każdemu BARDZO polecam!

Mikołaj Zdeb

Serdecznie polecam firmę Muvon oraz usługi Pana Mariusza Turlińskiego. Cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie, bo w zaledwie 4 miesiące. Wsparcie na każdym etapie realizacji, pozytywne nastawienie, konkretne wskazówki, uwaga na detale, które pomagają załatwić sprawy szybciej. Serdecznie polecam tym którzy się zastanawiają 🙂

Aneta Lecyk

Ze 100% zadowoleniem wystawiam pozytywną opinię dla Biura Nieruchomości MUVON.
Zakup mieszkania za pośrednictwem tego biura to pełna wygoda, rzetelność i profesjonalizm.
Pan Mariusz Turliński to doskonały partner w branży.
Posiada wysokie kompetencje i wiedzę, zna rynek nieruchomości. Jego pełna dyspozycyjność i cierpliwość ( do nas :-) ułatwiła nam wiele spraw.
Bardzo dobry kontakt tel, @ i osobisty o każdej porze.
Każde spotkanie przebiegało sprawnie i rzeczowo w miłej atmosferze. POLECAM najbardziej wymagającym klientom !!!

Serdeczne podziękowania Panie Mariuszu za zaangażowanie i pomoc w realizacji tej transakcji.

Katarzyna Obara

Serdecznie dziękujemy panu Mariuszowi Turlińskiemu za spokojny i kulturalny przebieg naszej współpracy. Pana rzeczowe i zdecydowane działania oraz wiedz skutecznie doprowadziły do pozytywnego finału. Było nam miło, współpracować z profesjonalistą.

Dziękujemy.

Małgorzata i Edward Sobczak

Pragnę wyrazić wysokie uznanie i satysfakcję za współpracy z Panem Mariuszem Turlińskim.
Powierzone mu zadanie sprzedaży mojej nieruchomości wykonane było w sposób profesjonalny. Szczególnie cenię sobie fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia, a wysoka elastyczność w podejściu do powierzonych mu obowiązków uwieńczona został szybkim i korzystnym dla mnie zakończeniem transakcji.
Pozostaje z Panem Mariuszem w stałym kontakcie i na pewno zlecę mu jeszcze pośrednictwo sprzedaży kolejnych moich nieruchomości.
W związku z powyższych mogę zarekomendować Pana Mariusza Turlińskiego jako solidnego, sprawdzonego, kompetentnego i godnego polecenia agenta sprzedaży.

Tomasz Bajerski

Bardzo sprawnie i profesjonalnie przeprowadzone wszystkie czynności związane zarówno z podpisaniem umowy jak i sfinalizowaniem transakcji sprzedaży nieruchomości po cenie wyższej niż oczekiwałam.

Barbara Kosno

Transakcja zakupu nieruchomości w Klinach 65 prowadzona przez agenta Mariusza Turlińskiego, przebiegła wzorowo. Agent był dyspozycyjny, służył wszystkimi niezbędnymi informacjami doprowadzając do bezproblemowego finału w postaci aktu notarialnego.

Jarosław Luteracki

Pan Turliński bardzo fachowo wypełnił swoje obowiązki. Profesjonalnie zakończył umowę wynajmu. Ja i moja rodzina jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Mariuszowi Turlińskiemu i biurowi za zatrudnianie doświadczonych pracowników i wykonaną pracę.

Simonyan Erik

Usługi pośrednictwa świadczone przez Pana Mariusza Turlińskiego, bez żadnych wątpliwości cechuje pełen profesjonalizm samego Pana Mariusza- kompetencja i duże zaangażowanie. Zostaliśmy sprawnie przeprowadzeni przez cały proces sprzedaży nieruchomości, zawsze mogąc liczyć na poradę i odpowiedź na pytania oraz rozwianie wątpliwości. Pan Mariusz z odpowiednim wyprzedzeniem informował nas, a także przypominał o spotkaniach. Śmiało i zupełnie szczerze możemy powiedzieć, że już osiągnął poziom profesjonalisty w swoim fachu, pomimo młodego wieku.
Z pełną świadomością polecamy usługi Pana Mariusza Turlińskiego innym klientom biura.

Sylwia Świątkowska, Wiktor Świątkowski, Weronika Głuszek

Bardzo profesjonalna obsługa przy sprzedaży mojego mieszkania począwszy od wysokiej kultury osobiste, poprzez częsty kontakt na każdym etapie realizacji umowy pośrednictwa w sprzedaży, a skończywszy na wszelkich czynnościach posprzedażowych jak wsparcie przy przepisywaniu umów i przenoszeniu zobowiązań z gestorami sieci (gaz, prąd, itp.) Klarownie wyjaśnienie wszelkich niezrozumiałych treści w zawieranej umowie pośrednictwa i wywiązanie się pośrednika co do każdego szczegółu jej postanowień.
Agent nie tylko ograniczał się do swoich obowiązków umowy ale także wychodził z propozycjami, wykazywał się inicjatywą, pomysłowością przy sprzedaży negocjując w moim imieniu i w porozumieniu ze mną cenę i warunki sprzedaży mieszkania. Agent okazał się całkowitym profesjonalistą i dało się wyczuć, że podchodzi do klienta bardzo indywidualnie i poważnie, rzetelnie wywiązując się ze swojej pracy.
Z całą mocą polecam zainteresowanych sprzedażą swoich nieruchomości Pana Mariusza Turlińskiego, jako bardzo energicznego i kompetentnego pośrednika.

Jacek Podlewski

Pan Mariusz Turliński – jedno z większych zaskoczeń w moim życiu – kompetencje i znajomość rynku zamknięte w młodym człowieku.
Sprzedawałam mieszkanie na V piętrze bez windy, miałam wiele obaw czy się sprzeda i jakiej cenie. Inni pośrednicy proponowali cenę niższą o 30-40 tyś. Pan Mariusz wszystko zorganizował tak, że gdy pojechałam na krótkie wakacje, otrzymał ode mnie klucz i zrobił casting na kupującego. Oczywiście wszystko poprzedził przygotowany przez firmę home staging.
Mieszkanie sprzedało się szybko za gotówkę – mimo moich obaw i stresu na bieżąco miałam informacje jakie będą kolejne kroki.
Obecnie mieszkam w nowym miejscu – wymarzonym przez długie lata. Jeśli ktokolwiek miałby obawy, wątpliwości lub nieruchomość, która jest wyzwaniem polecam tego młodego człowieka, który ujmuje kulturą, spokojem i mądrością.
Życzę mu i wierzę w wiele sukcesów w przyszłości.

Sylwia Stanik

Serdecznie polecam firmę Muvon oraz usługi Pana Mariusza Turlińskiego. Cała transakcja (sprzedaż działki) przebiegła bardzo sprawnie - pełne wsparcie na każdym etapie realizacji, pozytywne nastawienie, konkretne wskazówki, zwracanie uwagi na detale, które pomagają załatwić sprawy szybciej, bezpośredni kontakt telefoniczny i mailowy. Pełny profesjonalizm na każdym etapie sprzedaży, fachowe wsparcie i pomoc w kontakcie z notariuszem. Skuteczne działania Pana Mariusza Turlińskiego doprowadziły do skutecznego finału. Było nam miło współpracować z profesjonalistą. Szczerze polecam.

Wojciech Maj, 30.10.2023

Miałam przyjemność zakupić działki za pośrednictwem Pana Mariusza Turlińskiego. Pan Mariusz wykazał się wielkim profesjonalizmem oraz wysoką kulturą. Jego zaangażowanie było widoczne na każdym kroku. W mojej opinii bardzo dobry agent nieruchomości.
Opinia odnosi się do zakupu działek nr 906 i 908 w Siedlątkowie.

Płachta Anna, 16.11.2023

Z całego serca polecam usługi Mariusza Turlińskiego, który bezapelacyjnie wykonuje swoją pracę na najwyższym poziomie. Absolutnie profesjonalny w każdym aspekcie a przy tym bardzo pozytywny i serdeczny. Myślę, że każda osoba, która miała przyjemność współpracy z Mariuszem bez wahania się z tym zgodzi, a Ci, którzy jeszcze szukają odpowiedniego pośrednika niech lepiej nie zastawiają się zbyt długo! 10/10

Katarzyna

Zobacz więcej
Wyswietl oferty (5)