Broker Nieruchomości / Mentor

Mariusz Turliński

Opoczno / Łódź

Ekonomista i absolwent kierunku Inwestycje i Nieruchomości. Studia dały mu mocne fundamenty teoretyczne z zakresu prawa, obrotu prawami na rynku nieruchomości oraz wyceny i zarządzania. Profesjonalista, który wydobędzie cały potencjał sprzedażowy z nieruchomości, jakie bierze pod swoje skrzydła.

Perfekcjonista, który zawsze chce mieć kontrolę nad wszystkim za co bierze odpowiedzialność. Praca w nieruchomościach i dzielenie się swoją wiedzą sprawiają mu ogromną przyjemność. Swoją pracą chciałby zwiększyć świadomość i zaufanie osób do zawodu jakim jest pośrednictwo.
Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych a limity są tylko w naszej głowie. Od słów zawsze przechodzi do czynów, a dzięki uporowi, zaangażowaniu i ciężkiej pracy zawsze osiąga stawiane sobie cele. Wyróżnia go spokój i opanowanie nawet w krytycznych sytuacjach.
Dzięki swojej charyzmie oraz otwarciu na innych, szybko zdobywa zaufanie i sympatię już przy pierwszym spotkaniu. Zawsze pozytywnie nastawiony, zaraża swoją nieskończoną energią.

Nie lubi marnowania czasu dlatego wolne chwile poświęca sportu i spotkaniom z przyjaciółmi.

Kocha poznawać nowych ludzi i zdobywać nowe doświadczenia.

Referencje (18)

Z całego serca polecam usługi Mariusza Turlińskiego, który bezapelacyjnie wykonuje swoją pracę na najwyższym poziomie. Absolutnie profesjonalny w każdym aspekcie a przy tym bardzo pozytywny i serdeczny. Myślę, że każda osoba, która miała przyjemność współpracy z Mariuszem bez wahania się z tym zgodzi, a Ci, którzy jeszcze szukają odpowiedniego pośrednika niech lepiej nie zastawiają się zbyt długo! 10/10

Katarzyna

Miałam przyjemność zakupić działki za pośrednictwem Pana Mariusza Turlińskiego. Pan Mariusz wykazał się wielkim profesjonalizmem oraz wysoką kulturą. Jego zaangażowanie było widoczne na każdym kroku. W mojej opinii bardzo dobry agent nieruchomości.
Opinia odnosi się do zakupu działek nr 906 i 908 w Siedlątkowie.

Płachta Anna, 16.11.2023

Serdecznie polecam firmę Muvon oraz usługi Pana Mariusza Turlińskiego. Cała transakcja (sprzedaż działki) przebiegła bardzo sprawnie - pełne wsparcie na każdym etapie realizacji, pozytywne nastawienie, konkretne wskazówki, zwracanie uwagi na detale, które pomagają załatwić sprawy szybciej, bezpośredni kontakt telefoniczny i mailowy. Pełny profesjonalizm na każdym etapie sprzedaży, fachowe wsparcie i pomoc w kontakcie z notariuszem. Skuteczne działania Pana Mariusza Turlińskiego doprowadziły do skutecznego finału. Było nam miło współpracować z profesjonalistą. Szczerze polecam.

Wojciech Maj, 30.10.2023

Pan Mariusz Turliński – jedno z większych zaskoczeń w moim życiu – kompetencje i znajomość rynku zamknięte w młodym człowieku.
Sprzedawałam mieszkanie na V piętrze bez windy, miałam wiele obaw czy się sprzeda i jakiej cenie. Inni pośrednicy proponowali cenę niższą o 30-40 tyś. Pan Mariusz wszystko zorganizował tak, że gdy pojechałam na krótkie wakacje, otrzymał ode mnie klucz i zrobił casting na kupującego. Oczywiście wszystko poprzedził przygotowany przez firmę home staging.
Mieszkanie sprzedało się szybko za gotówkę – mimo moich obaw i stresu na bieżąco miałam informacje jakie będą kolejne kroki.
Obecnie mieszkam w nowym miejscu – wymarzonym przez długie lata. Jeśli ktokolwiek miałby obawy, wątpliwości lub nieruchomość, która jest wyzwaniem polecam tego młodego człowieka, który ujmuje kulturą, spokojem i mądrością.
Życzę mu i wierzę w wiele sukcesów w przyszłości.

Sylwia Stanik

Bardzo profesjonalna obsługa przy sprzedaży mojego mieszkania począwszy od wysokiej kultury osobiste, poprzez częsty kontakt na każdym etapie realizacji umowy pośrednictwa w sprzedaży, a skończywszy na wszelkich czynnościach posprzedażowych jak wsparcie przy przepisywaniu umów i przenoszeniu zobowiązań z gestorami sieci (gaz, prąd, itp.) Klarownie wyjaśnienie wszelkich niezrozumiałych treści w zawieranej umowie pośrednictwa i wywiązanie się pośrednika co do każdego szczegółu jej postanowień.
Agent nie tylko ograniczał się do swoich obowiązków umowy ale także wychodził z propozycjami, wykazywał się inicjatywą, pomysłowością przy sprzedaży negocjując w moim imieniu i w porozumieniu ze mną cenę i warunki sprzedaży mieszkania. Agent okazał się całkowitym profesjonalistą i dało się wyczuć, że podchodzi do klienta bardzo indywidualnie i poważnie, rzetelnie wywiązując się ze swojej pracy.
Z całą mocą polecam zainteresowanych sprzedażą swoich nieruchomości Pana Mariusza Turlińskiego, jako bardzo energicznego i kompetentnego pośrednika.

Jacek Podlewski

Usługi pośrednictwa świadczone przez Pana Mariusza Turlińskiego, bez żadnych wątpliwości cechuje pełen profesjonalizm samego Pana Mariusza- kompetencja i duże zaangażowanie. Zostaliśmy sprawnie przeprowadzeni przez cały proces sprzedaży nieruchomości, zawsze mogąc liczyć na poradę i odpowiedź na pytania oraz rozwianie wątpliwości. Pan Mariusz z odpowiednim wyprzedzeniem informował nas, a także przypominał o spotkaniach. Śmiało i zupełnie szczerze możemy powiedzieć, że już osiągnął poziom profesjonalisty w swoim fachu, pomimo młodego wieku.
Z pełną świadomością polecamy usługi Pana Mariusza Turlińskiego innym klientom biura.

Sylwia Świątkowska, Wiktor Świątkowski, Weronika Głuszek

Pan Turliński bardzo fachowo wypełnił swoje obowiązki. Profesjonalnie zakończył umowę wynajmu. Ja i moja rodzina jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Mariuszowi Turlińskiemu i biurowi za zatrudnianie doświadczonych pracowników i wykonaną pracę.

Simonyan Erik

Transakcja zakupu nieruchomości w Klinach 65 prowadzona przez agenta Mariusza Turlińskiego, przebiegła wzorowo. Agent był dyspozycyjny, służył wszystkimi niezbędnymi informacjami doprowadzając do bezproblemowego finału w postaci aktu notarialnego.

Jarosław Luteracki

Bardzo sprawnie i profesjonalnie przeprowadzone wszystkie czynności związane zarówno z podpisaniem umowy jak i sfinalizowaniem transakcji sprzedaży nieruchomości po cenie wyższej niż oczekiwałam.

Barbara Kosno

Pragnę wyrazić wysokie uznanie i satysfakcję za współpracy z Panem Mariuszem Turlińskim.
Powierzone mu zadanie sprzedaży mojej nieruchomości wykonane było w sposób profesjonalny. Szczególnie cenię sobie fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia, a wysoka elastyczność w podejściu do powierzonych mu obowiązków uwieńczona został szybkim i korzystnym dla mnie zakończeniem transakcji.
Pozostaje z Panem Mariuszem w stałym kontakcie i na pewno zlecę mu jeszcze pośrednictwo sprzedaży kolejnych moich nieruchomości.
W związku z powyższych mogę zarekomendować Pana Mariusza Turlińskiego jako solidnego, sprawdzonego, kompetentnego i godnego polecenia agenta sprzedaży.

Tomasz Bajerski

Serdecznie dziękujemy panu Mariuszowi Turlińskiemu za spokojny i kulturalny przebieg naszej współpracy. Pana rzeczowe i zdecydowane działania oraz wiedz skutecznie doprowadziły do pozytywnego finału. Było nam miło, współpracować z profesjonalistą.

Dziękujemy.

Małgorzata i Edward Sobczak

Ze 100% zadowoleniem wystawiam pozytywną opinię dla Biura Nieruchomości MUVON.
Zakup mieszkania za pośrednictwem tego biura to pełna wygoda, rzetelność i profesjonalizm.
Pan Mariusz Turliński to doskonały partner w branży.
Posiada wysokie kompetencje i wiedzę, zna rynek nieruchomości. Jego pełna dyspozycyjność i cierpliwość ( do nas :-) ułatwiła nam wiele spraw.
Bardzo dobry kontakt tel, @ i osobisty o każdej porze.
Każde spotkanie przebiegało sprawnie i rzeczowo w miłej atmosferze. POLECAM najbardziej wymagającym klientom !!!

Serdeczne podziękowania Panie Mariuszu za zaangażowanie i pomoc w realizacji tej transakcji.

Katarzyna Obara

Serdecznie polecam firmę Muvon oraz usługi Pana Mariusza Turlińskiego. Cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie, bo w zaledwie 4 miesiące. Wsparcie na każdym etapie realizacji, pozytywne nastawienie, konkretne wskazówki, uwaga na detale, które pomagają załatwić sprawy szybciej. Serdecznie polecam tym którzy się zastanawiają 🙂

Aneta Lecyk

Zaangażowanie oraz profesjonalizm pracowników odstają tak bardzo od normy do których
przywykliśmy Polsce, że niejednokrotnie wydają się nierealne. Wykształcona kadra z powołania, która
do każdego zadania podchodzi z niepowtarzalną dbałością. Każdemu BARDZO polecam!

Mikołaj Zdeb

Serdecznie polecam współpracę z Panem Mariuszem. Współpraca z nim to czysta przyjemność.
Rzeczowy, pomocny oraz pełen profesjonalizmu. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu ☺️

Łucja Wojciechowska

Serdecznie polecam pana Mariusza! Człowiek, który doskonale zna się na tym, co robi, bardzo
pozytywny i skrupulatny. Przy jakichkolwiek wątpliwościach zawsze pomoże i doradzi.

Zuzanna Turek

Współpraca z Panem Mariuszem to czysta przyjemność. Profesjonalne podejście, duża wiedza,
pomocny i zaangażowany. Szybko i rzeczowo wyjaśni wszystkie wątpliwości. Polecam bardzo
serdecznie.

Szymon Woźniak

Serdecznie polecam współpracę z Panem Mariuszem. Jest to osoba niezwykle empatyczna, solidna
oraz komunikatywna, dzięki czemu transakcja to przyjemność. Zaangażowanie na najwyższym
poziomie oraz niespotykany profesjonalizm.

Kinga Trzeciak

Zobacz więcej
Wyswietl oferty (5)