Agent Nieruchomości

Marta Korzeniewska

Łódź

Marta to pośredniczka z pasją do swojej pracy, która uwielbia pracować z ludźmi. Podchodzi do każdego klienta indywidualnie i angażuje się w każdą transakcję na 100 %, co świadczy o jej zaangażowaniu i profesjonalizmie.

W sprzedaży i najmie jest od 8 lat. Nie wyobraża sobie życia bez pracy w nieruchomościach. Uważa, że jest we właściwym miejscu i kocha to, co robi.

Jest energiczna i rzetelna, co pomaga w skutecznym wykonywaniu swoich obowiązków. Jej wiedza na temat nieruchomości jest solidna, co pomaga w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania dla każdego klienta. Można śmiało powiedzieć, że jest osobą odpowiedzialną i godną zaufania.

Pasjonuję się aranżacją wnętrz i można z nią porozmawiać o innowacyjnych rozwiązaniach. Gotowa do wyzwań, specjalistka przez duże ,,S”.

Referencje (5)

Szanowne Panie Marzena Kisielska i Marta Korzeniewska,
W ciągu jednego roku udalo wam sie sprzedac moje cztery działki, które przez kilka lat sam bezskutecznie próbowałem sprzedać.
To prawdziwe mistrzostwo świata zwłaszcza, że cena sprzedaży była dla klientów wyższa o prowizje niż ta kiedy sam probowalem je sprzedać. Zamieszczałem płatne ogłoszenia na olx ,otodom i nic.Nie wiem jak udało wam się znaleźć, aż czterech różnych klientów na te trudne do zbycia działki. Drogie panie współpraca z wami była wzorowa zwlaszcza ze mieszkam w Londynie i sam nie mogłem wielu dokumentów załatwić.
Koledzy, znajomi też zszokowani pytali to juz sprzedalem, aż cztery działki nie mogli uwierzyć, że ceny nie obniżyłem, a dzialki tak szybko znalazły kupców. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.

Andrzej Poteraj

Po 2 nieudanych przygodach z innymi biurami nieruchomości, Pani Marta Korzeniewska i Pani Marzena Kisielska przeprowadziły całą transakcję bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze i co najważniejsze z pozytywnym efektem. Polecam każdemu, kto poszukuje nieodzownej pomocy w tym trudnym procesie sprzedaży mieszkania.

Jakub Rados

Jeszcze raz bardzo dziękuję za Pań profesjonalizm. Dzięki Pani Marzenie Kisielskiej czułam się bezpiecznie jako kupujący, a dzięki wsparciu Pani Marty Korzeniewskiej, wszystko przebiegało szybko i bezproblemowo. Bardzo dziękuję za opiekę i doradztwo.
Mogę ze szczerym sercem podziękować i firmie Muvon i obu Paniom za sprawny przebieg transakcji, oraz polecić obie Panie każdemu kto zamierza kiedykolwiek kupić sobie jakieś własne miejsce na ziemi.

Zofia Ziębolewska -Jędrasiak

Znalazłem Dom, który chciałem kupić, by dokonać transakcji, musiałem sprzedać 3 mieszkania. Pani Marta Korzeniewska i Pani Marzena Kisielska wykazując się zacnym profesjonalizmem, pomysłowością, wysoką kulturą osobistą, wielce pomogły mi tego dokonać w zdumiewającym tempie.

Piotr Rodziewicz

Serdecznie polecam Biuro Nieruchomości Muvon, a zwłaszcza współpracę z Paniami: Marta Korzeniewska i Marzena Kisielska.
Panie reprezentują pełen profesjonalizm, wiedzę, skuteczność a również cierpliwość i empatię w stosunku do klienta.
Obie Panie charakteryzuje również duża kultura osobista.
Moja działka została sprzedana niezwykle szybko i za satysfakcjonującą mnie kwotę.
Jestem również zadowolona ze współpracy z Działem Finalizacji i notariuszem Panem Piotrem Ciepłym.
Dziękuję.

Wiesława Sima

Wyswietl oferty (3)