Agent Nieruchomości

Marzena Kisielska

Łódź

Od zawsze związana z handlem jako menadżer w firmie sprzedażowej. Praca w nieruchomościach od dawna była jej marzeniem. Ambicja, sumienność oraz obowiązkowość pozwalają jej spełniać się w tej branży. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, a jego potrzeby traktuje priorytetowo.

Studia na kierunku-psychologia niewątpliwie ułatwiają jej komunikację z ludźmi oraz zrozumienie potrzeb drugiego człowieka.

Umiejętności z zakresu psychologii sprzedaży, zwłaszcza aktywnego słuchania i analizowania sytuacji klientów sprawiają, że potrafi dobrać sposób działania do indywidualnych potrzeb każdej osoby.

Dąży wytrwale do skutecznej sprzedaży opartej przede wszystkim na pomaganiu klientom.

Ceni sobie wolność i niezależność w działaniu. Jednocześnie kieruje się jasnymi i określonymi zasadami. W wolnych chwilach lubi intensywny wysiłek na siłowni, dobrą książkę i jazdę motorem.

Referencje (3)

Jeszcze raz bardzo dziękuję za Pań profesjonalizm. Dzięki Pani Marzenie Kisielskiej czułam się bezpiecznie jako kupujący, a dzięki wsparciu Pani Marty Korzeniewskiej, wszystko przebiegało szybko i bezproblemowo. Bardzo dziękuję za opiekę i doradztwo.
Mogę ze szczerym sercem podziękować i firmie Muvon i obu Paniom za sprawny przebieg transakcji, oraz polecić obie Panie każdemu kto zamierza kiedykolwiek kupić sobie jakieś własne miejsce na ziemi.

Zofia Ziębolewska-Jędrasiak

Znalazłem Dom, który chciałem kupić, by dokonać transakcji, musiałem sprzedać 3 mieszkania. Pani Marta Korzeniewska i Pani Marzena Kisielska wykazując się zacnym profesjonalizmem, pomysłowością, wysoką kulturą osobistą, wielce pomogły mi tego dokonać w zdumiewającym tempie.

Piotr Rodziewicz

Serdecznie polecam Biuro Nieruchomości Muvon, a zwłaszcza współpracę z Paniami: Marta Korzeniewska i Marzena Kisielska.
Panie reprezentują pełen profesjonalizm, wiedzę, skuteczność a również cierpliwość i empatię w stosunku do klienta.
Obie Panie charakteryzuje również duża kultura osobista.
Moja działka została sprzedana niezwykle szybko i za satysfakcjonującą mnie kwotę.
Jestem również zadowolona ze współpracy z Działem Finalizacji i notariuszem Panem Piotrem Ciepłym.
Dziękuję.

Wiesława Sima

Wyswietl oferty (17)