Agent Nieruchomości

Marzena Kisielska

Łódź

Od zawsze związana z handlem jako menadżer w firmie sprzedażowej. Praca w nieruchomościach od dawna była jej marzeniem. Ambicja, sumienność oraz obowiązkowość pozwalają jej spełniać się w tej branży. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, a jego potrzeby traktuje priorytetowo.

Studia na kierunku-psychologia niewątpliwie ułatwiają jej komunikację z ludźmi oraz zrozumienie potrzeb drugiego człowieka.

Umiejętności z zakresu psychologii sprzedaży, zwłaszcza aktywnego słuchania i analizowania sytuacji klientów sprawiają, że potrafi dobrać sposób działania do indywidualnych potrzeb każdej osoby.

Dąży wytrwale do skutecznej sprzedaży opartej przede wszystkim na pomaganiu klientom.

Ceni sobie wolność i niezależność w działaniu. Jednocześnie kieruje się jasnymi i określonymi zasadami. W wolnych chwilach lubi intensywny wysiłek na siłowni, dobrą książkę i jazdę motorem.

Referencje (5)

Szanowne Panie Marzena Kisielska i Marta Korzeniewska,
W ciągu jednego roku udalo wam sie sprzedac moje cztery działki, które przez kilka lat sam bezskutecznie próbowałem sprzedać.
To prawdziwe mistrzostwo świata zwłaszcza, że cena sprzedaży była dla klientów wyższa o prowizje niż ta kiedy sam probowalem je sprzedać. Zamieszczałem płatne ogłoszenia na olx ,otodom i nic.Nie wiem jak udało wam się znaleźć, aż czterech różnych klientów na te trudne do zbycia działki. Drogie panie współpraca z wami była wzorowa zwlaszcza ze mieszkam w Londynie i sam nie mogłem wielu dokumentów załatwić.
Koledzy, znajomi też zszokowani pytali to juz sprzedalem, aż cztery działki nie mogli uwierzyć, że ceny nie obniżyłem, a dzialki tak szybko znalazły kupców. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.

Andrzej Poteraj

Po 2 nieudanych przygodach z innymi biurami nieruchomości, Pani Marta Korzeniewska i Pani Marzena Kisielska przeprowadziły całą transakcję bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze i co najważniejsze z pozytywnym efektem. Polecam każdemu, kto poszukuje nieodzownej pomocy w tym trudnym procesie sprzedaży mieszkania.

Jakub Rados

Jeszcze raz bardzo dziękuję za Pań profesjonalizm. Dzięki Pani Marzenie Kisielskiej czułam się bezpiecznie jako kupujący, a dzięki wsparciu Pani Marty Korzeniewskiej, wszystko przebiegało szybko i bezproblemowo. Bardzo dziękuję za opiekę i doradztwo.
Mogę ze szczerym sercem podziękować i firmie Muvon i obu Paniom za sprawny przebieg transakcji, oraz polecić obie Panie każdemu kto zamierza kiedykolwiek kupić sobie jakieś własne miejsce na ziemi.

Zofia Ziębolewska-Jędrasiak

Znalazłem Dom, który chciałem kupić, by dokonać transakcji, musiałem sprzedać 3 mieszkania. Pani Marta Korzeniewska i Pani Marzena Kisielska wykazując się zacnym profesjonalizmem, pomysłowością, wysoką kulturą osobistą, wielce pomogły mi tego dokonać w zdumiewającym tempie.

Piotr Rodziewicz

Serdecznie polecam Biuro Nieruchomości Muvon, a zwłaszcza współpracę z Paniami: Marta Korzeniewska i Marzena Kisielska.
Panie reprezentują pełen profesjonalizm, wiedzę, skuteczność a również cierpliwość i empatię w stosunku do klienta.
Obie Panie charakteryzuje również duża kultura osobista.
Moja działka została sprzedana niezwykle szybko i za satysfakcjonującą mnie kwotę.
Jestem również zadowolona ze współpracy z Działem Finalizacji i notariuszem Panem Piotrem Ciepłym.
Dziękuję.

Wiesława Sima

Wyswietl oferty (11)