Agent Nieruchomości

Patrycja Żyłka

Łódź

Agent nieruchomości z krwi i kości. Odważna i ambitna o dużej charyzmie która pozwala odnosić sukcesy w branży nieruchomościowej. Skuteczna w działaniu, kreatywnie podchodzi do wszystkich zadań.

Dzięki niebywałej wręcz energii, radości życia i poczuciu humoru natychmiast zjednuje sobie ludzi!

Referencje (5)

Bardzo miła obsługa.

Katarzyna Karolak

Z czystym sumieniem mogę polecić biuro nieruchomości
MUVON. Pan Damian Potrzebowski i Pani Patrycja Żyłka
to z pewnością najlepsze osoby, które pomogą ze
wszystkimi formalnościami. Obsługa na najwyższym
poziomie, pełen profesjonalizm, zaangażowanie. Polecam
z całego serca.

Ola Gąszcz

Państwo Patrycja Żyłka i Damian Potrzebowski wykazali się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem oraz przeprowadzili transakcje sprawnie w miłej atmosferze. Serdecznie polecam i Dziękuje za współpracę :)

Dawid Szydlarek

Polecam współpracę z biurem MUVON, przede wszystkim z Panem Damianem oraz Patrycją. Na każdym etapie zakupu mieszkania byli bardzo pomocni oraz zawsze służyli swoją pomocą. Co najważniejsze wszystkie dokumenty oraz cała papierologia została załatwiona ekspresowo.

Dean Trajdos

Polecam Biuro Muvon a zwłaszcza współpracę z Panem Damianem Potrzebowskim i Panią Patrycją Żyłką.

Pełen profesjonalizm na każdym etapie sprzedaży, fachowowe wsparcie i pomoc oraz co ważne - ogromna cierpliwość w trakcie całego procesu sprzedaży mieszkania.
W szczególności chciałabym bardzo serdecznie podziękować Panu Damianowi i Pani Patrycji za wiedzę i wyjątkowe zaangażowanie widoczne w podejściu do klienta – doskonały kontakt o każdej porze dnia i tygodnia.

Karolina

Wyswietl oferty (27)