Agent Nieruchomości

Paulina Łukasiewicz

Łódź

Zdecydowała się zostać agentką nieruchomości, ponieważ wierzy, że jej osobowość i determinacja będą kluczem do sukcesu w tej branży. Inspirują ją ludzie i ich historie. W życiu prywatnym oraz zawodowym ceni sobie szczerość i zaangażowanie. Nowe wyzwania traktuje jako szansę do rozwoju, a jej upór pozwala osiągnąć sukces. Dąży do wyznaczonego celu i łatwo się nie poddaje.

Energia i zapał do działania są nieodłącznym elementem jej pracy. Do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny, jest dobrym słuchaczem, ale jednocześnie nie boi się głośno wyrażać swoich opinii. Łatwo nawiązuje znajomości i z reguły jest osobą dominującą i decyzyjną w grupie. Nigdy nie robi niczego wbrew sobie i ceni sobie komfort. Zawsze szuka rozwiązań, które będą kompromisem. Szybko się uczy, a każdą porażkę traktuje jak lekcję.

Referencje (4)

Jestem Bardzo zadowolony z współpracy z Muvon korzystałem pierwszy raz przy sprzedaży Mieszkania rok temu muszę stwierdzić iż umawiając się na spotkanie byłem sceptycznie nastawiony chciałem wcześniej sam sprzedać ale ok raz można dać komuś zarobić tak pomyślałem . Po około 1 -1,5 miesiąca znaleźli klienta. W tym roku miałem do sprzedania działkę nawet nie próbowałem samemu od razu stwierdziłem że szkoda czasu i zleciłem sprzedaż działki po niespełna 1 miesiącu właśnie podpisałem akt . Konkretnie uważam szczerze że szkoda czasu samemu bawić się w sprzedaż lepiej powierzyć profesjonalistom taką robotę szkopuł tylko aby wybrać odpowiednią firmę ja po sprzedaży 2 nieruchomości mogę szczerze bez ceregieli powiedzieć tak to ta Firma jak chcesz aby to było szybko i konkretnie z zachowaniem profesjonalizmu to dobrze trafiłeś to tu ten adres i ludzie.

Krzysztof Ojrzyński

Serdecznie polecam współpracę z Panią Pauliną Łukasiewicz. Przemiła osoba, pełna energii i profesjonalizmu. Bardzo pomocna i zawsze pod telefonem.
Polecam z całego serca!

Magdalena Zakrzewska

Z całego serca chce podziękować p. Paulinie Łukasiewicz i p. Damianowi Potrzebowskiemu za profesjonalną, rzeczową i miłą obsługę przy sprzedaży mojego mieszkania, które wcale nie było łatwe. Na każdym etapie sprzedaży mogłam kontaktować się o różnych porach dnia, gdzie służyli mi pomocą a problemy były rozwiązywane od ręki. Potrafili znaleźć optymalne rozwiązanie nawet w kryzysowych sytuacjach, dzięki czemu czułam się pewnie.
Wszystkim kupującym i sprzedającym mieszkanie serdecznie polecam współpracę z p. Pauliną i p. Damianem. Świetny z nich duet.

Barbara Jaszkowicz

Współpraca z Muvon, w szczególności z Panią Pauliną Łukasiewicz, oceniam bardzo pozytywnie. Profesjonalne, ale elastyczne podejście do Klienta, wsparcie i monitoring całego procesu, aż do przekazania lokalu. Ponadto doceniam sprawne umiejętności negocjacyjne. Polecam serdecznie.

Joanna Lichwała

Wyswietl oferty (7)