Agent Nieruchomości

Paulina Łukasiewicz

Łódź

Zdecydowała się zostać agentką nieruchomości, ponieważ wierzy, że jej osobowość i determinacja będą kluczem do sukcesu w tej branży. Inspirują ją ludzie i ich historie. W życiu prywatnym oraz zawodowym ceni sobie szczerość i zaangażowanie. Nowe wyzwania traktuje jako szansę do rozwoju, a jej upór pozwala osiągnąć sukces. Dąży do wyznaczonego celu i łatwo się nie poddaje.

Energia i zapał do działania są nieodłącznym elementem jej pracy. Do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny, jest dobrym słuchaczem, ale jednocześnie nie boi się głośno wyrażać swoich opinii. Łatwo nawiązuje znajomości i z reguły jest osobą dominującą i decyzyjną w grupie. Nigdy nie robi niczego wbrew sobie i ceni sobie komfort. Zawsze szuka rozwiązań, które będą kompromisem. Szybko się uczy, a każdą porażkę traktuje jak lekcję.

Referencje (1)

Współpraca z Muvon, w szczególności z Panią Pauliną Łukasiewicz, oceniam bardzo pozytywnie. Profesjonalne, ale elastyczne podejście do Klienta, wsparcie i monitoring całego procesu, aż do przekazania lokalu. Ponadto doceniam sprawne umiejętności negocjacyjne. Polecam serdecznie.

Joanna Lichwała

Wyswietl oferty (1)