Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Sylwia Mularczyk

Centrala

Zawsze mocno zaangażowana w każde zadanie. Uczestniczy w wielu projektach rozwojowych, strukturalnych oraz wdrożeniowych. W pracy ceni sobie profesjonalizm i odpowiedzialność.

Lubi współpracować z innymi ludźmi i wymieniać się doświadczeniami. Analizuje różne obszary sprzedaży, efektywności pracy oraz bada potencjał rozwojowy zespołów. Koordynuje pozyskiwanie nowych klientów i partnerów biznesowych.

Oprócz nieruchomości interesuje się zdrowym stylem życia, strategiami rozwoju oraz budowaniem modeli biznesowych.

Referencje (4)

Pani Sylwia zajęła się sprzedażą mojego mieszkania w Łodzi. Potrafiła szybko znaleźć kupca i doprowadzić do transakcji. Wszystkie formalności, transakcje w sposób perfekcyjny i adekwatny zostały przeprowadzone przez Panią Sylwię. Byłam na bieżąco i w sposób jasny informowana o przebiegu sprawy.Terminy spotkań dopięte z SMS-owym przypomnieniem. Bardzo duża pomoc w sytuacjach, którym szczegółów, z oczywistych względów nie mogłam znać KOMPETENCJA i bardzo przyjemny kontakt, zawsze z uśmiechem, co szczególnie doceniam. Z poważaniem dla całego Zespołu Freedom.

Danuta Miszewska

Jeżeli planują Państwo sprzedaż swojej nieruchomości to tylko z pomocą Pani Sylwii Śmiałkowskiej. Pani Sylwia zajęła się sprzedażą mojego mieszkania w Łodzi. Potrafiła szybko znaleźć kupca i doprowadzić do transakcji. Wykazała się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Wszelkie sprawy formalne związane ze sprzedażą mieszkania zostały załatwione w sposób szybki i rzetelny. Współpraca z Panią Sylwią odbywała się w dobrej, przyjaznej atmosferze. Chciałabym pogratulować Freedom Nieruchomości tak wspaniałego pracownika. Pozdrawiam serdecznie.

Daria Kubicka

Jesteśmy zadowoleni z szybkiej i profesjonalnej usługi Pani Sylwii Śmiałkowskiej przy sprzedaży mieszkania. Bardzo miła obsługa. Szybka sprzedaż. Sprawy urzędowe załatwione sprawnie i fachowo.

Marek Woźniak

Od jakiegoś czasu jesteśmy z mężem na etapie kupowania mieszkania i chcę bardzo tutaj pochwalić podejście Pani Sylwii Śmiałkowskiej z Freedom. Muszę przyznać, że nie byliśmy z mężem "łatwymi klientami". Mimo tego Pani Sylwia Śmiałkowska wykazała się cierpliwością i pełnym profesjonalizmem. Ostatecznie nie zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania, ale dziękujemy za wielkie zaangażowanie i poświęcony czas. Pani Sylwia była dostępna pod telefonem o każdej porze dnia i służyła pomocą i dobrą radą. Widać było, że do swojej pracy podchodzi bardzo rzetelnie, co było miłym zaskoczeniem biorąc pod uwagę, że wcześniej nie mieliśmy dobrego zdania o pośrednikach z innych biur, którzy również nas obsługiwali. Jeżeli miałabym komuś polecać skorzystanie z usług biura nieruchomości to zdecydowanie polecam Panią Sylwię Śmiałkowską.

Dorota Jóźwiak