Agent Nieruchomości

Barbara Marcinów

Zielona Góra

Poznaj Basię – agentkę, która wprowadza nową jakość w branży nieruchomości, dzięki pozytywnej energii i motywacji zorientowanej na sukces w pracy pośrednika. Z wykształcenia dziennikarka, przez 12 lat rozwijała swoje umiejętności w marketingu i e-commerce. Daje jej to unikalną perspektywę na biznes i rynek oraz szerokie kompetencje sprzedażowe i komunikacyjne, które teraz wykorzystuje w świecie
nieruchomości.

Dla Basi każda nieruchomości to przede wszystkim ludzie – ich historie, marzenia i cele. Z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdego Klienta, dbając o to, by czuł się bezpieczny i pewny podczas całego procesu sprzedaży lub zakupu.

Dzięki doświadczeniu w marketingu, Basia projektuje dla Klientów autorskie strategie procesu sprzedaży przy wykorzystaniu wielu technik i narzędzi reklamowych od promocji online i offline, siły mediów społecznościowych oraz home stagingu.

Wszystko to sprawia, że oferty jej Klientów są bezkonkurencyjne i od razu wyróżniają
się na rynku. Negocjacje cenowe, nieszablonowe podejście, rozwiązywanie problemów i wyzwania, to żywioł dla Basi. Jej zaangażowanie i praca z Klientem sprawiają, że nieruchomość pod jej opieką znajdzie nowych właścicieli w błyskawicznym tempie.

Twoja nieruchomość – niezależnie czy jest to dom, mieszkanie czy działka – będzie miała skuteczną kampanię marketingową a każdy etap transakcji jak weryfikacja kredytowa, dokumentacja prawno-formalna czy przekazanie własności u notariusza przejdą bezproblemowo.

Prywatnie Basia jest managerem marketingu, miłośniczką wykwintnej kuchni, koneserką dobrego wina, jak przystało na Zielonogórzankę oraz zapaloną podróżniczką. Wszystko to sprawia, że jej podejście do życia i pracy jest pełne pasji i kreatywności.

Skontaktuj się z Basią, aby przekonać się, jak łatwo możesz odmienić Twoje doświadczenia a przede wszystkim szybko sprzedać lub kupić swoją nieruchomość.