Broker Nieruchomości / Mentor

Jacek Zgierski

Głowno / Łódź

Konsekwentny w działaniu i dążeniu do celu. Wieloletnie doświadczenie w handlu pozwala mu na profesjonalne podejście do każdej sprawy.

Nie boi się wyzwań. Wrażliwy i otwarty na ludzi i ich potrzeby. Łatwo nawiązuje kontakty z innymi. Ceni sobie uczciwość, odwagę i determinację. Otwartość i pogoda ducha – to cechy, które wnosi do swojego otoczenia.

Większość wolnego czasu poświęca rodzinie i swojej pasji, którą jest winiarstwo.

Referencje (6)

Ja, niżej podpisana Iwona Matusiak, daję pozytywną opinię Panu: Jacek Zgierski pracownik firmy Freedom.
Współpraca przebiegła pozytywnie, kontakt z biurem nieruchomości był szybki i bez zakłóceń.

Iwona Matusiak

Pan Jacek Zgierski, agent biura nieruchomości Freedom okazał się bardzo profesjonalnym towarzyszem i pełnomocnikiem w sprzedaży nieruchomości. Już podczas pierwszego spotkania dał się poznać od pozytywnej strony, przedstawił kompletne informacje na czym polega i co jest najważniejsze podczas sprzedaży nieruchomości, i to mnie skłoniło, aby właśnie jemu powierzyć to niezwykle trudne zadanie. Wybór okazał się strzałem w "10", gdyż sprzedaż przebiegła zgodnie z moimi oczekiwaniami, czyli szybko i skutecznie. Każdemu sprzedającemu polecam usługi Pana Jacka.

Bartłomiej Toll

Pan Jacek Zgierski współpracował z nami w terminie od 28.04.2019 do 13.06.2019. Pan Jacek wykazał się pełnym profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do podejmowanych działań. Ciągły kontakt i rzetelne przekazywanie informacji, sprawiły iż czuliśmy, że Pan Jacek w pełni panuje nad sytuacją. Współpraca przebiegała sprawnie i z dużym zaangażowaniem. Z całym przekonaniem polecamy współprace z Panem Jackiem i rekomendujemy jego usługi.

Mateusz Lesiowski i Paulina Tuga- Lesiowska

Serdecznie polecam współpracę z panem Jackiem Zgierskim ze względu na:
-kompetencje
-spokój
-fachowe podejście do klienta
-miłą atmosferę
-dopełnienie wszystkich formalności szybko i dokładnie

Marczewska

Serdecznie polecam współpracę z Panem Jackiem Zgierskim Nieruchomości Freedom, wszystkim którzy chcą szybko i bezproblemowo sprzedać dom.
Z mojego doświadczenia jest to bardzo profesjonalna obsługa na każdym etapie do ostatecznego podpisania umowy. Bardzo dobra komunikacja, zaangażowanie, dyspozycyjność i najważniejsze Przesympatyczna osoba w postaci Pana Jacka i to wszystko miało wpływ na to, że dom został sprzedany w przeciągu 2 tygodni.
Szczerze Polecam tę agencję i najlepszego agenta Pana Jacka Zgierskiego.
Dziękuję..... i do Następnego

Anyszewska Bogusława

Jesteśmy Szwajcarami. Po 14 latach mieszkania w Głownie w grudniu 2020 roku wróciliśmy do Szwajcarii. Kto pomoże nam sprzedać mieszkanie? To było nasze wielkie pytanie. Przez znajomego nawiązaliśmy kontakt z Panem Jackiem i Panią Darią z Freedom. Doświadczyliśmy nie tylko bardzo dobrych kompetencji, ale także prawdziwe relacje i pomocne rady oraz ogromnej chęci odpowiedzi na prośby. Możemy tylko polecić „Freedom” z jego dobrymi pracownikami, Panią Darią i Panem Jackiem! Mogliśmy im całkowicie zaufać, a oni okazali nam ogromne zaangażowanie. Z wielką wdzięcznością, Maria i Wilhelm.

Wilhelm und Maria Schweyer

Zobacz więcej
Wyswietl oferty (27)