Broker Nieruchomości

Krystian Chruścielewski

Łódź

Absolwent wydziału geograficznego UŁ – gospodarka przestrzenna. Okres studiowania oraz obcowanie z urbanistyką zrodziło zainteresowanie branżą nieruchomości.

Wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem sprawia, że z uśmiechem na twarzy podejmuje kolejne wyzwania. Jego motorem napędowym jest poczucie dobrze wykonanej pracy, dlatego jest w pełni zaangażowany i zdeterminowany przy każdym zadaniu. Chętnie współpracuje z innymi, zawsze potrafi znaleźć dobre rozwiązanie problemu.

Prywatnie Krystian to człowiek aktywny o każdej porze roku: snowboard zimą, latem wspinaczka górska i rower. Dodatkowo niedziele bez wyścigu F1 to dla Krystiana niedziela bez wyrazu. Znany wśród znajomych jako kolekcjoner dobrych płyt winylowych.

Referencje (6)

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Krystianowi Chruścielewskiemu za fachową i profesjonalną pomoc w sprzedaży nieruchomości oraz za wynegocjowanie korzystnej ceny zgodnej z naszymi oczekiwaniami. Pan Krystian wykazał duże zaangażowanie i wyrozumiałość w rzetelnym wyjaśnianiu zagadnień związanych ze sprzedażą, dzięki temu cały proces przebiegał bardzo sprawnie i szybko. Jesteśmy bardzo zadowolenie za współpracy z Panem Krystianem, dlatego polecamy każdemu szykującemu się do transakcji na rynku nieruchomości Pana Krystiana i agencję Freedom.

Joanna Kałaska, Tomasz Kałaska

Sprzedaż mojego domu, przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona. Polecam FREEDOM Nieruchomości i agenta Krystiana Chruścielewskiego.

Dorota Piotrowska

Jestem niezmiernie wdzięczna za pomoc w sprzedaży mojej nieruchomości w Łodzi Pani Halinie i Panu Krystianowi, którzy profesjonalnie z wielkim wyczuciem dbali o moje interesy. Zawsze byli do mojej dyspozycji, cierpliwi, nieraz łagodzili spory z trudnym klientem. Z wielką przyjemnością poleciłam ich mojej rodzinie i znajomym. I polecam każdemu, kto czyta tę opinię. Jeszcze raz dziękuję Pani Halinie i Panu Krystianowi.

Lidia Wojciechowska

Pani Halina i Pan Krystian pomagali nam przy sprzedaży domu. Wykazali się dużą cierpliwością i profesjonalizmem. Spotykali się z potencjalnymi klientami, uczestniczyli w procesie negocjacji wreszcie pomagali nam przy zbieraniu dokumentów potrzebnych u notariusza. Dzięki nim proces przebiegał w sposób uporządkowany. Polecam tą "ekipe"

Witold Sokołowski

Bardzo dobra współpraca przy sprzedaży działki, na którą z racji dość dużej powierzchni i braku MPZ, nie było łatwo znaleźć klienta. Jednak dzięki wytrwałości i wsparciu Pana Krystiana i Pani Haliny udało się sfinalizować transakcję sprawnie, z poczuciem bezpieczeństwa i co najważniejsze - zadowoleniem zarówno strony sprzedającej jak i kupującej.

Adam Goss

Profesjonalna obsługa, genialny zespół Pan Krystian i Pani Halina. Indywidualne podejście do każdego klienta. Dokonali rzeczy niemożliwej. Polecam serdecznie.

Marzena Włodarz

Zobacz więcej
Wyswietl oferty (21)