Agent Nieruchomości

Marta Cichońska

Kielce

Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, ani sytuacji bez wyjścia. Zawsze stara się znaleźć rozwiązanie i osiągnąć zamierzony cel. Podchodzi do życia z entuzjazmem, optymizmem oraz dużą energią.

Absolwentka Geografii z Gospodarką Przestrzenną Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego, Gospodarowania i Obrotu Nieruchomościami w WSETiNS w Kielcach oraz Zarządzania Przedsiębiorstwem na AGH w Krakowie.

Dzięki zdobytej wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu w handlu jest skuteczna w działaniu, zaangażowana i profesjonalna.

Prywatnie szczęśliwa mężatka oraz spełniona mama dwójki, wspaniałych dzieci. Mocno zaangażowana w działalność charytatywną. Wierzy, że „Dobro powraca” i tą sentencją kieruje się w codziennym życiu.

Referencje (1)

Bardzo dobre i skuteczne biuro nieruchomości. Pani Marta Cichońska, która zajmowała się sprzedażą mieszkania była w pełni zaangażowana i profesjonalna, a także niezwykle empatyczna i cierpliwa. Zawsze i o każdej porze mogliśmy liczyć na kontakt i jej pomoc oraz szczegółowe wyjaśnienie wszystkich zagadnień dot. sprzedaży. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Ewa Dziewit

Wyswietl oferty (11)