Agent Nieruchomości
Piotr Gąsior
Kielce i okolice
Konkretny w działaniu, uważny w relacjach i zawsze zorientowany na cel. Odpowiedzialność za powierzoną mu sprzedaż łączy z dbałością o najwyższą jakość Twojego czasu. Skupia się na faktach i efektywnej komunikacji, zapewniając spokój oraz pewność, że Twoja nieruchomość jest w rękach profesjonalisty.
Ma w sobie empatię ciepło, kompetencje i wiarygodność.
Dba o swój rozwój osobisty. Kocha sport i dobrą książkę oraz interesuje się psychologią.
Jest byłym koszykarzem, więc potrafi grać zespołowo oraz indywidualnie …
Referencje (4)
Kupno nieruchomości to decyzja na lata, dlatego ogromnie cieszymy się, że trafiliśmy na Pana Janusza Syskę i Pana Piotra Gąsiora. Panowie nie tylko sprzedali nam działkę – oni sprzedali nam naszą wymarzoną wizję życia blisko Zalewu Umer.
Ich opis nieruchomości w 100% pokrywał się z rzeczywistością. Podczas prezentacji cierpliwie odpowiadali na każde pytanie dotyczące warunków zabudowy, planu MN1 czy mediów. Byli niezwykle pomocni na każdym etapie: od pierwszego telefonu, przez negocjacje, aż po podpisanie aktu notarialnego. Doceniamy ich transparentność, świetny kontakt i to, że jako zespół uzupełniają się idealnie.
Dzięki Januszowi i Piotrowi cały proces zakupu był czystą przyjemnością, a my już nie możemy się doczekać budowy domu w naszej prywatnej oazie. Gorąco polecamy ten duet
Ich opis nieruchomości w 100% pokrywał się z rzeczywistością. Podczas prezentacji cierpliwie odpowiadali na każde pytanie dotyczące warunków zabudowy, planu MN1 czy mediów. Byli niezwykle pomocni na każdym etapie: od pierwszego telefonu, przez negocjacje, aż po podpisanie aktu notarialnego. Doceniamy ich transparentność, świetny kontakt i to, że jako zespół uzupełniają się idealnie.
Dzięki Januszowi i Piotrowi cały proces zakupu był czystą przyjemnością, a my już nie możemy się doczekać budowy domu w naszej prywatnej oazie. Gorąco polecamy ten duet
Paulina i Patryk Paździoch
Sprzedaż naszej 70-arowej działki nad rzeką Bobrzą wymagała agentów, którzy nie tylko zrozumieją unikalny charakter tego miejsca, ale potrafią przekazać jego magię dalej. Pan Janusz Syska i Pan Piotr Gąsior wywiązali się z tego zadania po mistrzowsku.
Od samego początku urzekł nas ich profesjonalizm, świetne przygotowanie oferty i doskonały marketing. Panowie nie szukali "byle jakiego" kupca – doskonale wiedzieli, jak wyeksponować atuty działki budowlanej połączonej z prywatnym lasem i linią brzegową. Przez cały proces czuliśmy się bezpiecznie, byliśmy na bieżąco informowani o postępach, a wszelkie formalności zostały dopięte na ostatni guzik.
Jeśli szukacie pośredników, którzy podchodzą do klienta z sercem, ogromną wiedzą i pełnym zaangażowaniem – Janusz i Piotr z MUVON to najlepszy możliwy wybór. Dziękujemy za udaną i bezstresową współpracę.
Od samego początku urzekł nas ich profesjonalizm, świetne przygotowanie oferty i doskonały marketing. Panowie nie szukali "byle jakiego" kupca – doskonale wiedzieli, jak wyeksponować atuty działki budowlanej połączonej z prywatnym lasem i linią brzegową. Przez cały proces czuliśmy się bezpiecznie, byliśmy na bieżąco informowani o postępach, a wszelkie formalności zostały dopięte na ostatni guzik.
Jeśli szukacie pośredników, którzy podchodzą do klienta z sercem, ogromną wiedzą i pełnym zaangażowaniem – Janusz i Piotr z MUVON to najlepszy możliwy wybór. Dziękujemy za udaną i bezstresową współpracę.
Agata i Mirosław Fąfara
Dzięki agentom MUVON, Piotrowi Gąsiorowi i Januszowi Sysce, znaleźliśmy nasze
wymarzone 79 m² tuż przy stoku Telegraf. Szukaliśmy czegoś wyjątkowego i ten duet
agentów trafił w dziesiątkę. Od pierwszej prezentacji mieszkania przy ul. Świerkowej 1/3,
na której opowiedzieli nam o każdym detalu, od klimatyzacji po trójstronną ekspozycję okien,
do momentu podpisania aktu notarialnego, czuliśmy się bezpiecznie i komfortowo. Panowie
zadbali o każdy szczegół transakcji, wykazując się wiedzą i doświadczeniem.
Odpowiedzieli na każde nasze pytanie, byli niesamowicie elastyczni i pomogli nam przejść
przez cały proces bez stresu. Współpraca w teamie daje im ogromną przewagę – zawsze
któryś z nich był pod telefonem i służył pomocą. Profesjonalni, uśmiechnięci i skuteczni.
Dziękujemy za pomoc w kupnie nowego mieszkania.
wymarzone 79 m² tuż przy stoku Telegraf. Szukaliśmy czegoś wyjątkowego i ten duet
agentów trafił w dziesiątkę. Od pierwszej prezentacji mieszkania przy ul. Świerkowej 1/3,
na której opowiedzieli nam o każdym detalu, od klimatyzacji po trójstronną ekspozycję okien,
do momentu podpisania aktu notarialnego, czuliśmy się bezpiecznie i komfortowo. Panowie
zadbali o każdy szczegół transakcji, wykazując się wiedzą i doświadczeniem.
Odpowiedzieli na każde nasze pytanie, byli niesamowicie elastyczni i pomogli nam przejść
przez cały proces bez stresu. Współpraca w teamie daje im ogromną przewagę – zawsze
któryś z nich był pod telefonem i służył pomocą. Profesjonalni, uśmiechnięci i skuteczni.
Dziękujemy za pomoc w kupnie nowego mieszkania.
Halina i Zbigniew CIEPLIŃSCY
Sprzedaż naszego mieszkania przy ul. Świerkowej okazała się czystą przyjemnością, a
wszystko dzięki temu super teamowi agentów. Piotr Gąsior i Janusz Syska od samego
początku ujęli nas profesjonalizmem – przygotowali świetną ofertę, kapitalnie podkreślili
atuty nieruchomości (w tym nasz gigantyczny garaż) i błyskawicznie znaleźli klienta.
Przez cały proces czuliśmy się w 100% bezpiecznie i komfortowo. Panowie uzupełniają się
na każdym kroku, działają ekspresowo, a formalności ograniczyli dla nas do minimum. Jeśli
sprzedawać nieruchomość w Kielcach, to tylko z nimi. Klasa sama w sobie. Polecamy z
całego serca.
wszystko dzięki temu super teamowi agentów. Piotr Gąsior i Janusz Syska od samego
początku ujęli nas profesjonalizmem – przygotowali świetną ofertę, kapitalnie podkreślili
atuty nieruchomości (w tym nasz gigantyczny garaż) i błyskawicznie znaleźli klienta.
Przez cały proces czuliśmy się w 100% bezpiecznie i komfortowo. Panowie uzupełniają się
na każdym kroku, działają ekspresowo, a formalności ograniczyli dla nas do minimum. Jeśli
sprzedawać nieruchomość w Kielcach, to tylko z nimi. Klasa sama w sobie. Polecamy z
całego serca.
Natalia i Tomasz WALKOWIAK







