Broker Nieruchomości / Mentor

Roger Pietkiewicz

Łódź

Agent nieruchomości Skazany na Sukces!

Podchodzący zawsze z dystansem do siebie, pełny energii i zawsze uśmiechnięty. Lubi wyróżniać się na tle innych oraz uwielbia sprzedaż. Jego historia ze sprzedażą zaczęła się na plaży. Jako „Kolbiarz”, tak siebie nazywając, musiał pokazać siebie, aby wyróżnić się na tle innych i zostać najlepszym sprzedawcą kukurydzy na plaży.

Jego ogromna pasja do sprzedaży przeniosła się na arenę nieruchomości. Gdzie, jak sam twierdzi czuję, że się spełnia. Uwielbia wyzwania, lubi mocne wrażenia i przygody. To wszystko zapewnia mu praca w nieruchomościach. Spełnia się duchowo i każda sprzedaż przynosi mu ogromną radość. Teraz, jako główny cel stawia sobie zostanie najskuteczniejszym agentem nieruchomości w Polsce.

Do sprzedaży podchodzi bezwzględnie profesjonalnie, dodając dużą dawkę dobrego humoru. Jeżeli, chodzi o sprawy pieniężne jest zawsze konkretny i szczery „do bólu”. Koncentruje się na swoim zadaniu i nie ustąpi, póki zadanie nie będzie wykonane.

Uwielbia przygody i wędrówki w nieznane. Jak sam uważa podróże najbardziej nas rozwijają. Dodatkowo showman, wystąpił w dwóch teleturniejach „Postaw na Milion” oraz „Następny Proszę”. Kocha kamerę. Rozwija też swoje umiejętności aktorskie tworząc swoje filmy i zdobywając serca fanów w Social Mediach.

Chcecie go poznać na żywo? Macie taką okazję co wtorek o godzinie 20 w Zgierzu. Prowadzi tam grę pt. Pub Quiz gdzie możesz przyjść z gronem znajomych, sprawdzić swoją wiedzę i wygrać fajne nagrody!

Referencje (13)

Serdeczne podziękowania dla Pana Rogera Pietkiewicza. Mimo trudnego czasu (pandemia) udało się nam sprzedać mieszkanie bardzo szybko i w bardzo dobrej cenie. Roger to dynamiczny i pełen optymizmu młody człowiek. Nie ukrywam, że jego optymizm udzielił się również nam. Od samego początku otoczył nas profesjonalną opieką, nasze zaangażowanie w sprzedaż było ograniczone do niezbędnego minimum. Na bieżąco byliśmy informowani o podejmowanych działaniach. Podziękowania również dla Pani Marty, która dołączyła podczas finalizacji sprzedaży. Bardzo miła i kompetentna osoba. Nie sądziliśmy, że sprzedaż mieszkania będzie tak bezproblemowa, a zaoszczędzony czas i bezstresowe oczekiwanie na finał jest warte każdego procenta prowizji. Gorąco polecamy!!!

Ewelina Borkowska

Jako klient Freedom Nieruchomości, chciałbym wyrazić wyrazy wdzięczności w związku z profesjonalną obsługą i współpracą z Panem Rogerem Pietkiewiczem. W każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji, służył pomocą i dostępnością, oraz starał się rozwiązywać wszystkie niejasności.

Bartosz Mazur

Chcielibyśmy serdecznie podziękować, za wspaniale wykonaną pracę przez Pana Rogera Pietkiewicza ,który wykazał się niezwykłym ( jak na tak młodego człowieka) profesjonalizmem przy sprzedaży naszej nieruchomości. Od samego początku był niezwykle pomocny i w pełni zaangażowany w proces sprzedaży- wielokrotnie dojeżdżał z Łodzi do Warszawy. Chcielibyśmy nadmienić, że zanim Pan Roger zajął się sprzedażą, dom od roku był wystawiony w innej agencji i właściwie nic się nie działo, Wystarczyło 3 miesiące działania agencji Freedom w osobie Rogera i znaleźli się kupcy na nieruchomość Serdecznie polecamy.

Renata i Andrzej Świetliccy

W ostatnich dniach razem z rodziną mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z Panem Rogerem Pietkiewiczem :) (Freedom Łódź Centrum). Mimo naszych dość wysokich wymagań Pan Roger niestrudzenie i jak na profesjonalistę przystało proponował coraz to nowe nieruchomości i cierpliwie wysłuchiwał naszych uwag w trakcie prezentacji (niejednokrotnie z uśmiechem na twarzy :)) Ostatecznie udało nam się znaleźć mieszkanie idealne, i to w bardzo krótkim czasie. Transakcja przebiegła bez najmniejszych problemów. Byliśmy na bieżąco informowani o każdym kolejnym jej etapie, instruowani, jak krok po kroku załatwiać wszystkie niezbędne formalności. Niejednokrotnie spotkaliśmy się również z propozycją wyręczenia nas w wielu sprawach. Dzięki temu uniknęliśmy stresu, nie straciliśmy czasu i co najważniejsze- zmiana mieszkania była dla nas wbrew pozorom przyjemnym doświadczeniem :) Pan Roger Pietkiewicz to osoba niesamowicie pozytywna, otwarta, kochająca swoją pracę i zaangażowana w transakcję całym sercem. Kontakt z naszym agentem był zawsze bezproblemowy, bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia :) Z czystym sumieniem możemy polecić współpracę z Panem Rogerem każdemu, kto planuję zakup lub sprzedaż nieruchomości. Jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu! :)

Julia Cyranowska

Sprzedażą mojego mieszkania zajmował się Roger Pietkiewicz. We współpracy z Agentem doceniłem bardzo dobry kontakt, pracowitość i efektywność.

Krzysztof Pietrzak

Moim celem była szybka sprzedaż mieszkania za minimalną kwotę 500.000,00 pln. Pan Roger Pietkiewicz podejmując się tego zlecenia zapewniał mnie, że bez problemu uda się osiągnąć mój cel. Wszystko nabrało tempa, kiedy wkroczył baner i home staging. To były niecałe dwa tygodnie. Tak jak przypuszczałem. Słyszałem, że ten pośrednik nie zawsze trzyma się ustaleń. Sprzedałem mieszkanie z 510.000,00 pln. Niesamowici ludzie. Jeszcze nikt nie obiecał mi tyle co chce, dając więcej niż oczekuje.

Przemysław Sałasiński

Jestem bardzo zadowolony z realizacji sprzedaży, przeprowadzonej przez pana Rogera. Profesjonalizm i miła atmosfera w realizacji transakcji, jest zachętą do dalszej współpracy.

Marek Lisicki

Chciałem złożyć serdeczne podziękowania dla Pana Rogera Pietkiewicza z biura Freedom Łódź-śródmieście. To nie jest pierwsza nieruchomość, którą sprzedaję. Ale pierwsza, którą sprzedałem poprzez to biuro. Zostałem mile zaskoczony profesjonalizmem. Kontakt z agentem Rogerem Pietkiewiczem zawsze i wszędzie. Odpowiedzi na wątpliwości dotyczące dokumentów otrzymane niemal natychmiast. Dbałość o mnie jako klienta biura daleko wykraczająca poza standardy w porównaniu z innymi biurami nieruchomości. I najważniejsze. Roger Pietkiewicz to agent, który doprowadza rzecz od początku do samego końca. Nigdy się nie poddaje i nie zostawia petenta samego aż do finalnego zakończenia sprzedaży u notariusza. Serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Sławomir Młostań, Paulina Trojanek - Młostań

Sprzedaż mieszkania to wbrew pozorom, nie jest łatwe zadanie. Jednak zlecając sprawę profesjonalistom wszystko nabiera innego wymiaru. Sesja zdjęciowa na bardzo wysokim poziomie, prezentacja mieszkania przeprowadzona bardzo profesjonalnie, negocjacje z klientem to prawdziwy majstersztyk! Jednym słowem fachowość. Pan Roger poprowadził transakcję bardzo sprawnie i po mistrzowsku. Polecam biuro Freedom, a Panu Rogerowi dziękuję za kawał dobrze wykonanej pracy.

Mirosław Strzelczyk

W ostatnim czasie sprzedawałem mieszkanie. Trafił do mnie Pan Roger Pietkiewicz, który zaproponował współpracę na wyłączność i był to strzał w dziesiątkę! Pan Roger zajął się wszystkim bardzo profesjonalnie i skutecznie. Wszelkie trudności i problemy były rozwiązywane od ręki i bez twierdzenia, że tak się nie da! Jestem zadowolony z pracy Pana Rogera Pietkiewicza i polecam usługi oferowane przez biuro Freedom.

Maciej Wasilewski

Jakiś czas temu korzystałam z usług pośrednictwa biura Freedom. Nie jestem zawiedziona, a wręcz odwrotnie. Jak wiadomo fundament firmy stanowią ludzie, a w tym wypadku ich podejście do klienta. Miałam ogromną przyjemność współpracować z Panem Rogerem. Pan Roger to w 100% odpowiednia osoba do współpracy z klientem. Profesjonalne podejście, takt, humor, uprzejmość, lekkość wypowiedzi, zaangażowanie, umiejętności organizacyjne, świetny kontakt - to wszystko sprawiło, że czułam, iż jestem pod "właściwymi skrzydłami". Z pewnością, jeśli będzie taka potrzeba ponownie skorzystam z usług biura, przy czym z pewnością dzięki wzorowej współpracy z Panem Rogerem. Pozdrawiam serdecznie ;)

Marzena Jakiel

Współpraca z Panem Roger przebiegła sprawnie. Bardzo zaskoczyła mnie jego kompetencja, wiedza i zaangażowanie. Zaskoczyło mnie też to, że mieliśmy dobry i częsty kontakt. Razem podejmowaliśmy decyzje w sprawie sprzedaży. Razem wymienialiśmy się poglądami i pomysłami. Akceptacja moich pomysłów jak i Pana Rogera była po prostu na wysokim poziomie profesjonalizmu ! Moje mieszkanie nie było łatwe do sprzedania. Różnie koncepcje i pomysły wprowadzane w celu sprzedaży mieszkania, pokazały mi, że trafiłem na świetnego specjalistę w swoich fachu. Wszystko to zaowocowało finalną sprzedażą. Chciałbym polecić osobę Pana Rogera, jeżeli macie problemy, jeżeli chcecie spełniać swoje marzenia, chcecie zmienić mieszkanie, chcecie kupić dom , kupić działkę bez obaw mogę polecić tego człowieka!

Marcin Dziubek

Pragnę polecić współpracę z Panem Rogerem. Współpraca przebiega od początku na zasadzie fair play. Kreatywność, zaangażowanie i zmiana koncepcji bardzo mi się podobała. Jedną z podstawowych cech jaką Pan Roger się kreuje jest to, że słucha. Słucha, co klient chce powiedzieć i później, z racji wiedzy i doświadczenia, próbuje coś podpowiedzieć i dobrać odpowiednie metody do pracy z ofertą. Naprawdę z całą odpowiedzialnością polecam tego człowieka jako agenta nieruchomości!

Patrycja Dziubek

Zobacz więcej
Wyswietl oferty (11)