Sprzedaż nieruchomości 14 września 2022

Jak sprzedać nieruchomość z sukcesem? Nasz przepis na udaną transakcję

Czy istnieje przepis na udaną transakcję sprzedaży mieszkania? Tak. W MUVON codziennie go używamy. Oto on.

Składniki:

1. Nieruchomość z potencjałem

2. Doświadczony agent nieruchomości

3. Cudowni Klienci Sprzedający

4. Kompetentny dział finalizacji

5. Klienci chętni do zakupu

6. Szybki i sprawny doradca finansowy

7. Niezawodny Notariusz

8. Błyskotliwy fotograf

9. Kreatywne homestagerki

Sposób wykonania:

Żeby przygotować udaną transakcję sprzedaży nieruchomości, nasz doświadczony agent weryfikuje stan mieszkania, żeby stwierdzić, jaki potencjał ma nieruchomość. Potem podpisuje z cudownym klientem umowę pośrednictwa tak, żeby uwzględnić wszelkie jego potrzeby i sugestie.

Następnym etapem jest weryfikacja dokumentów przez kompetentny dział finalizacji. Dział ten zajmuje się również przekazywaniem dokumentów do szybkich i sprawnych doradców finansowych i do niezawodnych notariuszy, żeby umówić podpisanie aktów notarialnych.

Po weryfikacji nieruchomości odbywa się sesja homestagingowa wykonywana przez naszego błyskotliwego fotografa i kreatywny zespół homstagerek. Zaczyna się promowanie oferty na portalach związanych z obrotem nieruchomości.

Po znalezieniu klientów chętnych do zakupu nieruchomości rusza cała machina mieszająca, nad którą pieczę trzyma niezawodny notariusz. I już po paru miesiącach nieruchomość z potencjałem staje się wymarzonym miejscem na ziemi lub dochodową inwestycją dla nowych nabywców.I jak podoba Ci się nasz przepis na udaną transakcję sprzedaży nieruchomości? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ja także dla Ciebie.

Specjalista ds. finalizacji transakcji

Marta Droś

Młoda, ambitna i spokojna. Poznawanie ludzi i współpraca z nimi to dla niej czysta przyjemność. Z uśmiechem na twarzy stawia czoła nowym wyzwaniom i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Zdeterminowana oraz niezawodna w wykonywaniu powierzonych zadań. Otwarta i komunikatywna, ceni pracę z ludźmi. Zawsze pomocna, można na niej polegać. Czas wolny spędza czytając dobrą […]