Agent Nieruchomości

Jakub Kopa

Łódź

Doświadczony profesjonalista z wieloletnią praktyką w dziedzinie obrotu nieruchomościami.

Jakub wyróżnia się jako optymista, gotowy do wypracowania kreatywnych strategii. Jego głęboka przyjemność płynie z interakcji z ludźmi, a jego wyjątkowy dar empatii i uśmiechu sprawiają, że większość klientów traktuje go jako osobę z kręgu przyjaciół, a nie tylko sprzedawcę nieruchomości.

Absolwent Wyższej Szkoły Sportowej, który odnalazł w nieruchomościach nową pasję i drogę zawodową. Zamiast piłkarskiej areny, teraz bohaterem jego rywalizacji są rynki nieruchomości. Za każdym projektem kryje się dawka adrenaliny, którą czerpie z pokonywania wyzwań, a największą nagrodą jest dla niego osiąganie sukcesów.

Niewątpliwie, jednym z najważniejszych filarów jego codziennej pracy jest umiejętność budowania relacji. Podobnie jak na boisku, gdzie zgrana drużyna ma szansę na zwycięstwo, Jakub wierzy, że efektywna współpraca z klientami i partnerami branżowymi prowadzi do osiągnięcia wspólnego celu. Jego zaangażowanie i nieustannie płonąca energia stanowią gwarancję skutecznej sprzedaży lub znalezienia idealnej nieruchomości, doskonale dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

W zderzeniu z wymagającym światem obrotu nieruchomościami, Jakub stanowi nie tylko pewne i kompetentne wsparcie, ale przede wszystkim inspirujący przykład pasji, pozytywnego podejścia i wyjątkowej umiejętności słuchania, która pozwala mu zrozumieć, czego klient naprawdę potrzebuje. Jego wizja to nie tylko transakcje, ale budowanie trwałych relacji i spełnianie marzeń poprzez nieruchomości

Referencje (12)

Polecam bardzo Muvon. Pan Jakub zrobił więcej niż się spodziewałem, aby sprzedać moją działkę. Zajął się wszystkim - szukaniem klientów, robieniem zdjęć, załatwianiem dokumentów... Sama sprzedaż prowadzona do momentu przekazania kluczy do domku.
Zaangażowanie i profesjonalizm. Pan Jakub sprawiał wrażenie jakby sprzedaż mojej działki była priorytetem. Informował absolutnie o wszystkim co się dzieje w mojej sprawie. Tak właśnie powinna wyglądać współpraca.
Dziękuję za współpracę i jeśli nadąży się okazja na pewno zgłoszę się do Muvon i Pana Jakuba jeszcze raz

Jakub Mokrosiński

Dziękuję za prowadzenie niełatwej sprzedaży mieszkania pośrednikom Katarzynie Jedyk i Jakubowi Kopie, którzy bardzo starannie i profesjonalnie podeszli do tej sprawy. Bezcenna była ich pomoc we wszystkich formalnościach. Zaangażowanie p. Kasi i p. Kuby w kontaktach z urzędami sprawiło, że transakcja przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze. Cieszę się, że na nich trafiłam, polecam z całego serca!

Marianna Kaźmierczak

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem, mimo że początkowo nie chciałam korzystać z usług pośrednika przy sprzedaży mieszkania. Jednak Pan Jakub mnie przekonał do współpracy czego nie żałuję. Mieszkanie udało się sprzedać szybko, w dobrej cenie. Polecam.

Kinga Janiak

Polecam kontakt z panem Jakubem Kopą. Bardzo ideowy młody człowiek dla którego liczy się człowiek a nie kolejne zlecenie. Podchodzi do tematu indywidualnie. Bardzo kulturalny. Pełen empatii. Potrafi słuchać. Odbiera telefony i towarzyszy przez cały proces transakcji.

Dawid Mazurkiewicz

Z całego serca polecam Pana Jakuba Kopę. Empatyczny, ambitny, cierpliwy, kompetentny. Gdybym jednak musiała wybrać tylko dwie cechy byłoby to na pewno niezwykłe zaangażowanie oraz opanowanie. Gdy emocje związane z trudnym wyborem jakim jest wzięcie kredytu i kupno mieszkania ( zwłaszcza gdy goni czas) brały górę, Pan Jakub zawsze był obok, wprowadzał spokój i służył dobrą radą. Godny zaufania, w sposób rzetelny przedstawiał nieruchomości. Bardzo dobry kontakt, w zasadzie o każdej porze. Polecam serdecznie każdemu kto potrzebuje pomocy, a Panu Jakubowi życzę powodzenia w dalszej drodze zawodowej i dużo sukcesów - jestem pewna, że jest na właściwym miejscu.

Wioletta Nowicka

Ciesze się, że miałem okazję współpracować z Panem Jakubem Kopą.
Bardzo polecam, rzeczowa, konkretna pomoc i znajdowanie rozwiązań.
Daje najlepszą ocenę.

Michał Żak

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi firmy Muvon. Pan Jakub Kopa prowadził sprzedaż mieszkania moich rodziców rzetelnie i profesjonalnie. Był pomocny, życzliwy i otwarty na ich sugestie. Dziękuję w imieniu moich rodziców, Aleksandry i Jacka Malinowskich!

Anna Malinowska

Z czystym sumieniem możemy wraz z małżonką polecić Muvon. Obsługa klienta oraz profesjonalizm stoi na najwyższym poziomie. Dzięki pomocy pana Jakuba Kopy cały proces zakupu to była czysta przyjemność.

Marcin Dzięcielewski

Jestem niezwykle zadowolona z usług Muvon Nieruchomości i chcę podziękować Panu Jakubowi za doskonałą obsługę! Jego zaangażowanie w prezentację mieszkania było naprawdę imponujące. Pan Kopa przedstawił mi nieruchomość w sposób bardzo profesjonalny i wyczerpujący, odpowiadając na wszelkie pytania. Dzięki niemu proces poszukiwania nieruchomości stał się łatwy i przyjemny. Gorąco polecam tę agencję oraz Pana Jakuba każdemu, kto oczekuje wysokiej jakości usług i profesjonalnego podejścia do znalezienia wymarzonego mieszkania :)

Agata Krupa

Zdecydowanie polecam współpracę z panem Jakubem Kopa. To młody, ambitny agent nieruchomości dla którego interes klienta liczy się przede wszystkim.
Współpracuję z panem Jakubem od prawie 2 lat. Do tej pory sprzedawał naszą nieruchomość i uczestniczył w procesie poszukiwania innych inwestycji. Godny zaufania i uczciwy.

Rafał Chmielewski

Bardzo fajnie przeprowadzany proces przez p. Jakuba Kopę, polecamy!

Rafał Duber

Przy sprzedaży mieszkania skorzystalam z firmy Muvon, co było zasługą jej agentów Pani Violi Grabskiej i Pana Jakuba Kopy. Okazało się, że wybór tego właśnie tandemu był w pełni uzasadniony.
Pani Viola jest osobą bardzo empatyczną, pozytywnie nastawioną do ludzi i w tym zespole odpowiada przede wszystkim za relacje interpersonalne. Pan Kuba natomiast to opanowanie, rzetelność i pomoc w przygotowaniu koniecznych dokumentów.
Sprzedaż naszego mieszkania nie była łatwym zadaniem ale oboje podeszli do tego profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. I udalo się i to w niecałe trzy tygodnie ! Super sprawa ! Dziekujemy !
Podziękowania także dla pozostałej ekipy firmy Muvon za sesję zdjęciową i przygotowanie oferty do sprzedaży.

Maria Piekut

Zobacz więcej
Wyswietl oferty (10)