Agent Nieruchomości

Jakub Karasiński

Aleksandrów Łódzki / Łódź

Pasjonat sportu i zdrowego stylu życia. Wielką miłością darzy siłownię, gdzie rozwija swoje ciało i umysł. Dodatkowo jest zaangażowany w tenis stołowy, który pozwala mu rozwijać umiejętności taktyczne i refleks. 

Jednak jego największe osiągnięcia to tytuł wicemistrza Polski oraz 4 miejsce na mistrzostwach świata w zaprzęgu z dwoma czysto rasowymi psami w warunkach bezśnieżnych. Jak podkreśla jest dumny ze zdolności pracy z psami i budowania z nimi silnych relacji.

Nie ogranicza się jednak tylko do sportu. Ma ogromne zainteresowanie finansami i chęć zdobywania wiedzy w tej dziedzinie. Jego głód informacji i samodoskonalenia sprawiają, że stale poszerza swoją wiedzę na temat rynków finansowych, inwestycji i zarządzania pieniędzmi. Jest ambitny i co za tym idzie dąży do sukcesu w tej dziedzinie.

Jest również osobą, która nieustannie dąży do samorozwoju i poszerzania swoich umiejętności. Nie obawia się wyzwań i jest gotowy wyjść poza swoją strefę komfortu. Jest elastyczny i otwarty na nowe możliwości. Zawsze gotów podjąć każdą okazję, która pozwoli mu rozwijać.

Referencje (2)

Rekomenduję firmę Muvon nieruchomości, a w szczególności Jakuba Karasińskiego. Jest skuteczny, profesjonalny, pomysłowy, zaangażowany, do każdej sprawy podchodzi indywidualnie. Serdecznie polecam.

Sophia Kovalchuk

Polecam. Panowie Jakub Karasiński oraz Jakub Wojtaszak pomogli w szybkiej i sprawnej sprzedaży nieruchomości. Dziękuję.

Jakub Siwiński

Wyswietl oferty (10)